Części zamienne do wózków widłowych Pszczyna

P.U.H.WIDLAK ANDRZEJ KOCEŁAK
tel. 32 322 00 81
biuro@widlak-serwis.pl

Części zamienne do wózków widłowych w najwyższym standardzie w Pszczynie

Jesteśmy w stanie zapewnić najlepszej jakości części zamienne do wózków widłowych. Pszczyna to miasto, w którym posiadamy wyrobioną pozycję zważywszy na wieloletnie zaopatrzenie lokalnych firm. Ze względu na dużą znajomość branży i producentów w niej działających jesteśmy w stanie zapewnić części do większości modeli – od najnowszych po starsze. Obsługujemy wszystkie marki. Jesteśmy również w stanie sprowadzić na zamówienie niestandardowe części do wózków widłowych – Pszczyna jest rejonem, w którym stale rozwijamy działalność naszej firmy.

Ponieważ wiemy jak bardzo jest to ważne dla klientów, staramy się zapewnić jak najszybszy termin wysyłki. Dzięki współpracy z najpopularniejszymi dostawcami oraz posiadaniu dużego magazynu na towary jesteśmy w stanie zagwarantować specjalne ceny i możliwość negocjacji przy dużych zamówieniach. Katalog dostępnych w sprzedaży produktów jest stale poszerzany, aby zapewnić jak największy asortyment naszym Klientom. Jeżeli jakiejś części nie ma aktualnie na stanie, możemy ją sprowadzić w krótkim czasie.

Niezawodne części do wózków widłowych Pszczyna

Urządzenie po sporym czasie pracy może się zepsuć, a jego części się zużywają. Najważniejsze to zminimalizować ryzyko zatrzymania pracy. Potrzebne do wymiany nowe części, w pierwszej kolejności powinny być jak najlepszej jakości i spełniać najwyższe parametry. Zaopatrujemy wyłącznie w najlepsze części do wózków widłowych, a Pszczyna to miasto, na terenie którego współpracujemy z największymi firmami w branży.

W naszych magazynach można znaleźć szeroki wybór kół do wózków, przekładni, foteli, rolek wideł, elementów układów hamulcowych i instalacji elektrycznych, łożysk, uszczelek oraz wszystkich innych niezbędnych części.

Zapewniamy fachowe porady, nasi pracownicy oferują taki asortyment, aby Klienci czuli się zadowoleni z obsługi i zakupionych towarów. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. Dzięki naszym częściom zamiennym Pszczyna, sprowadzanym od najlepszych producentów w branży, Klienci mogą spokojnie cieszyć się pracą na najlepszym sprzęcie.

Inne usługi w Pszczynie: Relokacja maszyn Pszczyna, Serwis wózków widłowych Pszczyna, Wynajem wózków widłowych Pszczyna.

czytaj więcej