wozek-widlowy-still Zamiłowanie do mechaniki oraz zdobyte w tym kierunku wykształcenie pozwoliło w 1998 roku zbudować profesjonalny serwis wózków widłowych Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe "WIDLAK" Andrzej Kocełak.

Dzięki wytężonej pracy oraz wieloletniej inwestycji w rozwój, uzyskaliśmy tytuł lidera autoryzowanego sprzedawcy i serwisu wózków widłowych.

Zdobyte przez wiele lat doświadczenie jest naszym kapitałem, który umożliwia sprawne funkcjonowanie oraz dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb Klientów.

Wieloletnia współpraca z dotychczasowymi Kontrahentami pozwala nam na ustawiczne dostosowywanie się do wymogów rynku i nakazuje dbałość o innowacyjność świadczonych usług.

Nieustanny, dynamiczny rozwój naszej Firmy, bogata oferta oraz inwestycja w podnoszenie kwalifikacji personelu, a także uczciwość wobec Kontrahentów i instytucji finansowych, zapewniają ugruntowaną i bardzo wysoką pozycję w branży.

Wierzymy, iż rzetelność i doskonała kondycja firmy w relacjach biznesowych jest naszym paszportem do zawarcia kolejnych wieloletnich kontraktów handlowych.

Specjalizujemy się w naprawach wózków widłowych takich producentów jak:
Still, Linde, Jungheinrich, Toyota, BT, Italcarrelli, Hubtex, Clark.

 

wozek-widlowy-widlakW trosce o jakość naszych usług posiadamy

Certyfikat PN-EN ISO 9001:2009

Międzynarodowej Organizacji Normalizacyjnej.

ISO 9001 to bez wątpienia ciesząca się największym uznaniem na świecie norma jakości, z której korzysta ponad 750 tysięcy organizacji w 161 krajach.