Serwis wózków widłowych

P.U.H.WIDLAK ANDRZEJ KOCEŁAK
tel. +48 694 976 686
serwis@widlak-serwis.pl

Skorzystaj z profesjonalnego serwisu wózków widłowych

Oferujemy profesjonalny i kompleksowy serwis oraz przeglądy wózków widłowych. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia zezwalające na przeprowadzanie przeglądów i napraw w pełnym zakresie, w oparciu o przepisy Urzędu Dozoru Technicznego. Doświadczeni i wykwalifikowani technicy serwisu posiadają dużą wiedzę oraz umiejętności w zakresie usuwania różnego rodzaju awarii, dzięki czemu są w stanie poradzić sobie z każdym problemem i usterką, a naprawa wózków widłowych przebiega w sposób w pełni profesjonalny.

Nasz warsztat jest doskonale wyposażony w nowoczesny sprzęt diagnostyczny oraz narzędzia pozwalające na błyskawiczne i bardzo sprawne usunięcie każdej awarii. Ponadto dysponujemy specjalnie wyposażonymi samochodami, zapewniającymi wysoką jakość świadczonych usług i szybkie przywrócenie właściwego stanu technicznego maszyny.

Kompleksowe usługi serwisowe – zapewniamy profesjonalną obsługę serwisową

Oferta prac związanych z wózkami widłowymi w P.U.H. WIDLAK jest niezwykle bogata. Nasz serwis wózków widłowych i paletowych świadczy pełne usługi w zakresie diagnozowania awarii, napraw i konserwacji maszyn. Oferujemy naprawy sprzętu producentów m.in. takich jak Still, Linde, Hubtex, Italcarrelli, Jungheinrich, Clark, Toyota, BT, Nissan, Komatsu, Crown, Combilift, SMV, Mafi, Caterpillar, Cesab, Heli, Kalmar, a także remonty pogwarancyjne modeli innych wiodących producentów. Wykonujemy remonty silników i skrzyń biegów do wózków widłowych, badania stanu izolacji, modernizację maszyn i inne zadania.

Naprawiamy wózki widłowe dowolnego rodzaju, poczynając od najprostszych, ręcznych modeli wózków paletowych, aż po duże i nowoczesne modele wózków widłowych różnego typu, np. wózki wysokiego składowania, niskiego i wysokiego podnoszenia oraz inne. Wykonujemy remonty wersji spalinowych i elektrycznych o dowolnym udźwigu.

Bierzemy odpowiedzialność za każdą wykonaną naprawę wózków widłowych i paletowych, wszystkie zrealizowane są terminowo, sprawnie i w oparciu o fachową wiedzę naszych specjalistów. Części zamienne i akcesoria wykorzystywane podczas pracy są nowymi, sprawdzonymi i wysokiej jakości elementami gwarantującymi długą żywotność i funkcjonalność sprzętu, dzięki czemu wózek widłowy będzie Ci służył przez bardzo długi czas. Na życzenie klienta stosujemy oryginalne lub części zamienne. Oferta części zamiennych i oryginalnych jest niezwykle szeroka, mamy elementy do różnych marek.

Okresowe przeglądy techniczne i konserwacyjne – dokonywanie przeglądów technicznych w serwisie wózków widłowych

Poza usługami serwisowymi gwarantującymi sprawność wózków widłowych przeprowadzamy również profesjonalne przeglądy techniczne i konserwacyjne według surowych wymagań i norm UDT oraz zgodnie z dokumentacją producenta. Na życzenie klienta, możemy zająć się także przygotowaniem wózka widłowego do badania w Urzędzie Dozoru Technicznego, jak również zebraniem niezbędnej dokumentacji potrzebnej do zarejestrowania sprzętu (obowiązek rejestracji UDT wynika z przepisów). W przypadku takiego zapotrzebowania oferujemy również prowadzenie Dziennika Konserwacji oraz kompleksową pomoc i asystowanie podczas zgłaszania wózka widłowego do Urzędu Dozoru Technicznego i przeprowadzania badań zgodnych z wymogami owej jednostki.

Kiedy należy wykonać przegląd wózka widłowego?

Rzetelne i systematyczne przeprowadzanie obowiązkowych przeglądów wózków widłowych jest konieczne nie tylko w związku z przepisami prawnymi, ale przede wszystkim ma na celu zapewnienie ich prawidłowego funkcjonowania. Obsługa wózków widłowych i sprawne działanie maszyny wiąże się z zapewnieniem bezpieczeństwa oraz ochroną zdrowia, a nawet życia pracowników danego przedsiębiorstwa.

Osobą odpowiedzialną za wykonywanie przeglądów jest konserwator wózków widłowych. W przypadku wykrycia poważnej usterki w maszynie zaleca się przeprowadzenie doraźnego badania eksploatacyjnego, którego celem jest potwierdzenia likwidacji wszystkich nieprawidłowości. W sytuacjach, w których przeglądy okresowe według producenta powinny być rzadziej przeprowadzane (np. co 3-6 miesięcy), możliwe jest dostosowanie się do tych zasad, w tych okolicznościach zalecenia producenta mają pierwszeństwo nad bardziej ogólnymi wytycznymi.

Indywidualne podejście do klienta i gwarancja zadowolenia

Do każdego klienta i przedsiębiorstwa podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy zarówno pomoc doraźną, jak i abonamentowe umowy na opiekę oraz serwisowanie sprzętu. W przypadku stałych klientów oferujemy kompleksowe pakiety zawierające obsługę serwisową parku maszynowego, remonty wszelkich awarii i okresowe przeglądy. Na czas serwisu zapewniamy bardzo korzystne warunki wynajmu wysokiej jakości sprzętu zastępczego.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, dokonujemy doraźnych napraw w siedzibie firmy klienta, unikając tym samym uciążliwości transportu, a także w naszym warsztacie, w zależności od wyboru kontrahenta. Każda naprawa awarii jest wykonywana w możliwie najkrótszym czasie, a sama usługa jest na najwyższym poziomie.

Cennik i koszty związane z naprawą wózków paletowych i innych

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego też każdą usługę realizujemy na wysokim poziomie. Naprawa i serwis wózków paletowych oferowana przez naszą firmę jest niezwykle korzystna. Dokładny koszt usługi zależy od jej rodzaju, zachęcamy więc do kontaktu, aby poznać szczegóły. Nasi stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny.

Gdzie działa nasz serwis wózków widłowych?

Jesteśmy jednym z największych serwisów wózków widłowych na terenie Śląska. Działamy w takich miastach jak: Śląsk, Bielsko-Biała, Chorzów, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Mikołów, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tychy, Zabrze, Tarnowskie Góry, Żory, Żywiec, Skoczów, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Pszczyna, Rybnik, Racibórz, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Piekary Śląskie, Zawiercie, Czechowice Dziedzice, Wodzisław Śląski.

Działamy nie tylko na Śląsku, oferujemy serwis wózków widłowych we wszystkich powiatach w obrębie południowej Polski.

Sprawdź, jakie jeszcze usługi znajdują się w ofercie P.U.H. WIDLAK

W naszej firmie oferujemy nie tylko serwis wózków widłowych, ale także inne usługi. Zakres usług serwisu P.U.H. WIDLAK obejmuje:

Potrzebujesz więcej informacji dotyczących serwisowania? Skontaktuj się z nami

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty. Specjaliści z P.U.H. WIDLAK z przyjemnością przygotują dla Ciebie indywidualną ofertę, udzielą szczegółowych informacji oraz zapewnią fachową pomoc w zakresie wyboru najlepszej opcji.

Szczegóły oferty możesz omówić telefonicznie lub odwiedzając naszą nową siedzibę – w której jesteśmy od 2020 roku – znajdującą się przy ul. Poprzecznej 50 w Mikołowie.