P.U.H.WIDLAK ANDRZEJ KOCEŁAK
tel. +48 607 367 703
marketing@widlak-serwis.pl

Ważne na rynku i cyklicznie rozrastające się przedsiębiorstwa gospodarcze potrzebują pewnej mobilności. Dodawanie oddziałów firmy stawia przed nami nowe wymagania – przede wszystkim dotyczące wyposażenia. W kwestii takiej jak relokacja maszyn, Racibórz to teren wykazujący się dużym zapotrzebowaniem na tego typu usługę. Z tego też względu zdecydowaliśmy się wprowadzić ją do naszej oferty.

Relokacja maszyn Racibórz

Specjalizujemy się w profesjonalnym przenoszeniu maszyn do wybranego przez naszych Klientów miejsca. Może mieścić się ono w innej lokalizacji, albo w tym samym kompleksie budynków (np. w sąsiadującym budynku). Przemieszczanie maszyn w Raciborzu w naszym wykonaniu opiera się na ich precyzyjnym opakowaniu, a kolejnie załadunku do pojazdów transportowych. Wykwalifikowana kadra dba o bezpieczeństwo maszyn na każdym kroku.

Specjalne relokacje maszyn w Raciborzu

Aby zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa, korzystamy wyłącznie z najnowszego, utrzymanego w najwyższym standardzie sprzętu. Transport maszyn w Raciborzu odbywa się za pomocą podnośników oraz innych urządzeń dźwigowych, przenośników (do relokacji zewnętrznej) i wózków (do przenoszenia wewnętrznego).

Przewóz maszyn w Raciborzu w odpowiedniej cenie

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Odnosi się to także do kosztorysu. Podejmując zlecenie bierzemy pod uwagę takie dane jak: odległość od lokalizacji, konieczność użycia specjalistycznego sprzętu, czas potrzebny na transport itp.

Nasz kompetentny personel jest w stanie przewidzieć przeróżne warunki na drodze a także przystosować się do nich w taki sposób, zastosować takie rozwiązania aby przeniesienie maszyny odbyło się bez trudności.

Jeżeli potrzebujecie Państwo, aby została przeprowadzona relokacja linii produkcyjnych, Racibórz jest rejonem, który może skorzystać z naszej pomocy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, w trakcie którego rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące usługi.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie linii produkcyjnych oraz relokacji maszyn. Odległość nie gra dla nas żadnej roli. Podejmujemy się każdego wyzwania. Zadaj nam pytanie!

Relokacja maszyn w miastach: Śląsk, Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czechowice Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczów, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Żory, Żywiec.

Inne usługi w Raciborzu: Relokacja maszyn Racibórz, Części zamienne do wózków widłowych Racibórz, Serwis wózków widłowych Racibórz, Wynajem wózków widłowych Racibórz, Używane wózki widłowe Racibórz.