Używane wózki widłowe Toyota

Używane wózki widłowe to sprawdzone rozwiązanie we firmach, które poszukują oszczędności lub nie chcą przepłacać za fabrycznie nowy sprzęt. Dzięki wózkom z drugiej ręki można otrzymać wysokiej jakości wyposażenie w nieporównywalnie niższej cenie. Co więcej, możemy mieć pewność, że używane wózki widłowe Toyota posłużą nam jeszcze przez wiele kolejnych lat.

Popularne używane wózki widłowe Toyota

Toyota należy do jednych z najpopularniejszych marek na rynku polskim. Jest konkurencyjna pod każdym względem: ceny, sprawności, wydajności, a także technologicznego zaawansowania swoich wózków widłowych. Dostępne u nas modele wyróżniają się też udźwigiem oraz godzinami pracy.

Podnośniki Toyoty posiadają bardzo dobre ogumienie (pneumatyczne lub pełne), które zapewnia długotrwałą pracę na równym terenie. Na dodatek znakomicie amortyzują drgania, poprawiając w ten sposób bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Dlatego bardzo dobrze sprawdzają się w warunkach magazynowych oraz na różnego rodzaju halach. Toyota oferuje głównie podnośniki elektryczne, ale nie brakuje też modeli napędzanych gazem.

Dobre jak nowe wózki widłowe Toyota używane

Używany sprzęt nie oznacza gorszej jakości. Bardzo często jedyną różnicą pomiędzy nowym a starszym wózkiem widłowym jest jego wygląd. Wszystkie oferowane przez nas wózki widłowe Toyota używane przechodzą pogłębioną regenerację przed oddaniem ich do rąk Klienta. Ważne zużyte części składowe (np. hamulce) zostają wymienione na nowe, a pozostałe części dokładnie wyczyszczone po demontażu. Regeneracja dotyczy wszystkich komponentów, które zostają potem ponownie złożone do wózka. Na sam koniec testujemy sprawność każdej maszyny. Jeśli wszystko przebiega zgodnie z planem, wózek zostaje oddany do dalszego użytku.

Gwarantujemy wysoką wydajność naszych wózków, a także pomoc serwisową w nagłych przypadkach. W efekcie używane podnośniki w niczym nie ustępują fabrycznie nowemu sprzętowi.

Tanie wózki widłowe używane Toyota

Kolejną istotną zaletą używanych wózków jest ich przystępna cena. W porównaniu do fabrycznie nowych maszyn, różnica może sięgać nawet kilkudziesięciu procent. Dlatego tak wielu przedsiębiorców decyduje się na wózki widłowe używane Toyota. Za każdym razem wycena obejmuje zarówno model wózka, jak i stopień jego eksploatacji. Staramy się utrzymywać konkurencyjność cen w tym zakresie.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w sprawie używanych wózków widłowych Toyota. Podczas rozmowy dokonamy wyceny oraz pomożemy w wyborze najlepszego dla potrzeb firmy modelu.