Wózki widłowe Jastrzębie Zdrój – wynajem, serwis i części zamienne

P.U.H.WIDLAK ANDRZEJ KOCEŁAK
tel. +48 607 367 703
marketing@widlak-serwis.pl

Najęcie sprzętu przydaje się w wielu różnych chwilach. Firmy sięgają po takiego typu usługi np. w trakcie bardziej wymagających sezonów albo z potrzeby sprawdzenia specyficznych marek przed kupnem na własność. Oferujemy wynajem wózków widłowych w Jastrzębiu-Zdroju. Sprawdź, dlaczego warto wybrać akurat P.U.H. Widlak.

Wynajem wózków widłowych Jastrzębie-Zdrój

Niezależnie od powodów wypożyczenia sprzętu oraz czasu jego trwania gwarantujemy profesjonalne doradztwo i pomoc na każdym etapie wynajmu. W związku z tym przez cały okres trwania wynajmu zapewniamy – zgodnie z warunkami umowy – kompleksową obsługę serwisową, cyklicznymi i kompleksowymi przeglądami technicznymi i również potencjalnymi naprawami. W taki sposób minimalizujemy ryzyko wystąpienia awarii, które mogłyby być powodem zastoju w pracy. Wybranie naszej oferty wypożyczenia wózka widłowego w Jastrzębiu-Zdrój to pewność fachowości i szybkiej pomocy w problemowej sytuacji.

Jesteśmy także w stanie zapewnić możliwość wynajmu maszyny wraz z doświadczonym operatorem, który nabył wcześniej wszystkie wymagane uprawnienia. W ten sposób unikniesz problemów związanych z przeprowadzeniem rekrutacji i obsadzeniem nowego etatu.

Wózek widłowy – wynajem krótkoterminowy lub wynajem długoterminowy

Umowy zawierane są na wybrany przez Ciebie czas ich trwania. W ten sposób wypożyczasz urządzenia do użytku zarówno przez kilka dni, jak i na kilka miesięcy czy lat. Krótkoterminowy okres wynajmu przydaje się choćby w sytuacjach, które wymagają znalezienia zastępstwa dla urządzeń przebywających w warsztacie. W kwestii jak na przykład długoterminowy wynajem wózka widłowego, Jastrzębie-Zdrój to rejon chętnie wybierająca takie rozwiązanie ze względu na ekonomiczność umowy. Jest to też świetne uzupełnienie potrzebnego sprzętu w krótko trwających projektach.

Chcesz wynająć wózek widłowy w dobrej cenie? Zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo, w celu uzyskania większej ilości informacji na temat wyceny oraz specyfikacji umowy.

Najwyższa jakość części zamiennych do wózków widłowych – Jastrzębie-Zdrój

Nasza oferta obejmuje najlepsze części zamienne do wózków widłowych. Jastrzębie-Zdrój to miasto, gdzie zyskaliśmy mocną pozycję, obsługując zarówno duże, jak i mniejsze przedsiębiorstwa. Wraz z czasem pracy w branży wózków widłowych pozyskaliśmy szereg kontaktów, dzięki którym możemy zapewnić asortyment dla większości modeli wózków widłowych. Jesteśmy w stanie zapewnić części do wszystkich marek, w szczególności do – Hubtex, Still, Linde, SMV, Konecranes, Ital Carelli, Toyota i inne. Zapewniamy także ciężkie do kupienia części do wózków widłowych – Jastrzębie-Zdrój jest rejonem, na którego terenie dynamicznie rozwijamy naszą działalność.

Staramy się, aby klienci byli zadowoleni z wykonanych transakcji, z tego powodu dbamy o szybkie terminy dostawy towarów. Dzięki współpracy z najpopularniejszymi dostawcami oraz posiadaniu dużego magazynu na towary możemy zapewnić specjalne ceny i możliwość negocjacji przy większych zakupach. Dostępny w tym momencie asortyment jest zawsze rozbudowywany, aby zapewnić jak największy wybór naszym Klientom. W przypadku, gdy nie ma specjalnej części na stanie naszego sklepu, jesteśmy w stanie zamówić ją jak najszybciej.

Niezawodne części do wózków widłowych Jastrzębie-Zdrój

Urządzenie w ramach wykonywanej pracy może ulec awarii, a jego części mogą wymagać wymiany. Bardzo ważne jest, aby przestój w pracy zredukować do minimum. Nowe elementy, które zastąpią stare, w pierwszej kolejności powinny być jak najlepszej jakości i spełniać najwyższe parametry. Oferujemy wyłącznie najlepsze części do wózków widłowych, a Jastrzębie-Zdrój to miasto, na którego terenie współpracujemy z największymi firmami w branży.

Dysponujemy bogatym wyborem kół do wózków, przekładni, foteli, rolek wideł, elementów układów hamulcowych i instalacji elektrycznych, łożysk, uszczelek i innych zamienników.

Służymy fachową poradą, nasi pracownicy zawsze dobierają ofertę w taki sposób, aby Klienci mogli uzyskać realne oszczędności i otrzymali dokładnie ten produkt, który jest im potrzebny. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Dzięki naszym częściom zamiennym Jastrzębie-Zdrój, sprowadzanym ze sprawdzonego źródła, Klienci mogą spokojnie cieszyć się pracą na najlepszym sprzęcie.

Fachowe usługi serwisowe wózków widłowych w Jastrzębiu-Zdrój

W naszej ofercie Klienci mogą znaleźć w pierwszej kolejności:

  • poszerzanie funkcjonalności wózków poprzez montaż dodatkowych urządzeń (np. chwytaka obrotowego czy bocznych wideł);
  • w pełni kompleksową naprawę wózków widłowych w Jastrzębiu-Zdrój – także gwarancyjną oraz pogwarancyjną – obejmującą pojazdy marki Hubtex oraz pozostałych wiodących na rynku producentów, takich jak Still, Linde, Italcarrelli, Jungheinrich, Clark, Toyota, BT, Nissan, Komatsu, Crown, Combilift, SMV, Mafi, Caterpillar, Cesab, Heli, Kalmar;
  • montaż instalacji gazowych;
  • przeglądy techniczne, a także przygotowywanie wózków do rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego;
  • zmianę opon na superelastyczne albo pneumatyczne.

Pro Kliencki serwis wózków widłowych Jastrzębie-Zdrój

W kwestii takiej jak naprawa wózków widłowych, Jastrzębie-Zdrój jest to jeden z kluczowych obszarów działania naszej firmy. W województwie, a także najbliższych okolicach naszym Klientom oferujemy nie tylko wiele usług serwisowych i okołoserwisowych, jak na przykład pogotowie działające w tempie specjalnym (dla klientów w sytuacjach nagłych i krytycznych) czy też okazjonalny wynajem pojazdów zastępczych do chwili ukończenia naprawy Twojego pojazdu. Na Twoje życzenie nasz zespół może przeprowadzić usługę bezpośrednio w siedzibie firmy lub w innym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Ponadto udostępniamy Klientom opcję nabycia (zdalnie lub stacjonarnie) części zamiennych, układów hydraulicznych, elektronicznych i hamulcowych, trakcyjnych baterii, kół, a także ogumienia do wózków widłowych wszystkich marek, a także modeli. W sytuacji braku danego elementu w naszej standardowej ofercie jesteśmy także w stanie pozyskać go przy pomocy zewnętrznych dostawców.

Z Klientami współpracujemy w dwóch różnych trybach, tj. na podstawie wcześniej podpisanej umowy stałej albo doraźnie, realizując pojedynczą, zleconą przez Klienta usługę serwisową na obszarze miasta Jastrzębie-Zdrój.

Wypożyczalnia wózków widłowych w miastach: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczów, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Śląsk, Żory, Żywiec.

Inne usługi w Jastrzębiu Zdrój: Relokacja maszyn Jastrzębie-Zdrój, Używane wózki widłowe Jastrzębie-Zdrój.