Usługi wózkiem widłowym Śląsk

Usługi wózkiem widłowym Śląsk

Nasza firma oprócz dystrybucji nowych oraz używanych wózków widłowych zajmuje się również świadczeniem profesjonalnych i kompleksowych usług wózkami widłowymi na Śląsku. Do naszych głównych zalet współpracy w tym zakresie zaliczyć należy przede wszystkim dużą elastyczność względem potrzeb klientów. Na Państwa życzenie realizujemy zarówno pojedyncze usługi, jak i podejmujemy się stałej współpracy na precyzyjnie wyznaczony przez Państwa okres, w tym m.in.:

  • na kilka godzin lub dni,
  • na okres wymagany do naprawienia bazowego sprzętu Państwa firmy - jeśli Państwa wózek serwisowany jest w naszej placówce, oferujemy dodatkowe, niezwykle korzystne rabaty na nasze usługi,
  • na czas niezbędny do dostarczenia nowych, zamówionych przez Państwo maszyn, czyli w tzw. trybie pomostowym,
  • w ramach wariantu długoterminowego.

Jeśli chodzi o ostatnią z wymienionych opcji usługi wózkiem widłowym Śląsk to obszar, na terenie którego dla współpracy długoterminowej zapewniamy obsługę full serwis. Dzięki temu mogą Państwo zapomnieć o jakichkolwiek kwestiach związanych z naprawą czy przeglądem użytkowanych przez nas maszyn. Przez cały czas trwania umowy nasi operatorzy wykonują powierzone im zadania, a w przypadku wystąpienia ewentualnej awarii na miejsce podstawiamy nowy sprzęt. Rozwiązanie to pozwala utrzymywać wydajność przedsiębiorstwa na stałym poziomie, bez ryzyka wystąpienia przestojów.

Załadunek wózkiem widłowym i o wiele więcej

Szerokie zaplecze sprzętowe naszej firmy oraz wysokie kwalifikacje operatorów pozwalają na wykonywanie niemal dowolnego rodzaju zadań - od tych bardzo prostych jak standardowe składowanie czy bardzo szybki transport w obrębie obiektu, przez komisjonowanie i holowanie, aż po zadania wymagające dużego doświadczenia i wprawy, w tym praca w przestrzeni o utrudnionym dostępie czy załadunki boczne lub realizowane z doków.

Przeładunek wózkiem widłowym - do 10 ton jednorazowego obciążenia

Nasze wózki widłowe przeznaczone do świadczenia usług na terenie Śląska mogą posiadać udźwig z przedziału 150-10000 kg oraz maksymalną wysokość podnoszenia przekraczającą 15 metrów.

Niezwykle prosty i efektywny rozładunek wózkiem widłowym

Kolejnym atutem współpracy z naszą firmą w zakresie usług jest olbrzymia gama dostępnego dla naszych maszyn opcjonalnego wyposażenia. Korzystając z nowoczesnych obrotnic, podwójnych paletyzatorów, pozycjonerów wideł, przedłużek, niestandardowych widelców oraz dodatkowych baterii, jesteśmy w stanie zapewnić klientom odpowiednie rozwiązania względem potrzeb o dowolnym skomplikowaniu.

Usługi wózkiem widłowym na Śląsku

Istnieją cztery możliwe formy skontaktowania się z naszą firmą w ramach usług wózkami widłowym na Śląsku - telefoniczna, e-mailowa, za pośrednictwem formularza kontaktowego oraz osobista, dokonywana poprzez wizytę w naszym punkcie stacjonarnym, mieszącym się w Mikołowie. Bez względu na wybrany wariant nawiązania kontaktu, naszym klientom zapewniamy kompleksowe wsparcie doradcze, dzięki któremu wspólnie wybierzemy najbardziej opłacany dla Państwa wariant usługi.

Jakie marki używanych wózków widłowych oferujemy: Używane wózki widłowe Still, Używane wózki widłowe Linde, Używane wózki widłowe Toyota, Używane wózki widłowe BT, Używane wózki widłowe Clark, używane wózki widłowe Jungheinrich, używane wózki widłowe elektryczne.