Używane wózki widłowe Zabrze

P.U.H.WIDLAK ANDRZEJ KOCEŁAK
tel. +48 607 367 703
marketing@widlak-serwis.pl

Nasz asortyment kierowany do mieszkańców Zabrza opiera się m.in. na używanych wózkach widłowych. To wysokiej jakości sprzęt, który nadaje się do dalszej wieloletniej eksploatacji. Zadbaliśmy o to pod każdym kątem, dlatego wózki przechodzą pełny, wieloetapowy proces regeneracji – każdy element zostaje dokładnie oczyszczony, a zużyte komponenty wymieniamy na nowe. Jeśli chodzi o używane wózki widłowe Zabrze może więc skorzystać ze sprawdzonej oferty naszej firmy.

Wózki spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa oraz posiadają certyfikaty wymagane przez Urząd Dozoru Technicznego. To daje naszym klientom pewność, że sprzęt jest gotowy do wymagającej pracy i nie zaskoczy użytkowników nieprzewidzianymi awariami.

Używane wózki widłowe Zabrze – co oferujemy?

Na naszą ofertę składają się podnośniki najpopularniejszych marek (m.in. Toyota, Linde, Still). Maszyny wyprodukowane przez te firmy słyną z wysokiej efektywności oraz niezawodności. Dostępne modele cechują się odpowiednim udźwigiem (od 1,5 do 14 ton) i wydajnością. Sprawdzają się w warunkach wewnętrznych, a także zewnętrznych. W naszej ofercie znajdują się wózki elektryczne bądź spalinowe, dlatego każdy Klient może dostosować rodzaj maszyny do potrzeb swojego przedsiębiorstwa.

Używany wózek widłowy Zabrze – dlaczego warto?

Używane nie oznacza gorsze. Udostępniany przez nas sprzęt, przed wynajmem lub sprzedażą jest regenerowany, dlatego nie sprawia on problemów w późniejszej eksploatacji, a na dodatek jest wyraźnie tańszy od nowych modeli. W kwestii takiej, jak używany wózek widłowy Zabrze to miasto w dobrej pozycji, ponieważ może skorzystać z oferty naszej firmy i zamówić używane podnośniki w niczym nieustępujące drogim markom prosto z salonu. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta pozostawała konkurencyjna – nie tylko cenowo.

Korzystna dla klienta sprzedaż używanych wózków widłowych w Zabrzu

Na podnośnikach z drugiej ręki można oszczędzić naprawdę dużo pieniędzy. Cena wyjściowa waha się od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu procent mniej od fabrycznie nowego sprzętu. To doskonała okazja do uzupełnienia firmowego wyposażenia o modele z najwyższej półki w okazyjnej cenie. Prowadzona przez nas sprzedaż używanych wózków widłowych w Zabrzu oparta jest na zasadach uczciwości. Wycenę przeprowadzamy więc na podstawie kilku czynników, takich jak rodzaj i model wózka, a także jego stan techniczny. W efekcie klienci otrzymują wyjątkowo konkurencyjną propozycję zakupu.

Zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo. Odpowiemy na wszelkie pytania związane z używanymi wózkami widłowymi w Zabrzu. Doradzimy też w kwestii wyboru najodpowiedniejszego modelu.

Używane wózki widłowe w miastach: Katowice, Tychy, Zabrze, Śląsk.

Jakie marki używanych wózków widłowych oferujemy: Używane wózki widłowe Still, Używane wózki widłowe Linde, Używane wózki widłowe Toyota, używane wózki widłowe elektryczne.

Zakres usług Widlak: Relokacja maszyn, Części zamienne do wózków widłowych, Serwis wózków widłowych, Wynajem wózków widłowych, Używane wózki widłowe, Akumulatory do wózków widłowych, Opony do wózków widłowych.