Profesjonalny wynajem wózków widłowych Still

P.U.H.WIDLAK ANDRZEJ KOCEŁAK
tel. +48 607 367 703
marketing@widlak-serwis.pl

Profesjonalny wynajem wózków widłowych Still

W P.U.H. Widlak specjalizujemy się w wypożyczaniu specjalistycznych wózków widłowych. Dzięki dużemu doświadczeniu w branży oraz rozbudowanej ofercie jesteśmy w stanie dobrać idealnie rozwiązania odpowiadające potrzebom klientów. Wynajem wózków widłowych Still stanowi jedną ze świadczonych przez nas usług. Maszyny pochodzące od tego producenta cieszą się ogromną popularnością – wynika to z ich wysokiej jakości, atrakcyjnej ceny, a także nieskomplikowanej obsługi. Zapraszamy do zaznajomienia się z atutami naszej oferty oraz proponowanych modeli wózków widłowych.

Wypożyczenie wózka widłowego Still – zalety

Marka Still dała się poznać od najlepszej strony. Ich wózki widłowe zaprojektowane zostały z myślą o najdrobniejszych szczegółach. Komfort prowadzenia zapewnia ergonomiczne siedzisko, z kolei o wydajność dbają najlepsze dostępne na rynku podzespoły. Wynajem wózka widłowego Still wiąże się ze z użytkowaniem maszyny o doskonałych parametrach, bardzo dobrej zwrotności i dużym udźwigu. Nie mniej istotny jest fakt, że wózki widłowe Still są tanie w eksploatacji. Wykorzystywanie ich na co dzień w firmie nie naraża więc budżetu na zbyt wysokie koszty.

Oferujemy najem krótkoterminowy lub długoterminowy, a więc na dowolny potrzebny okres. Idziemy naszym klientom na rękę – jeśli zaistnieje potrzeba przedłużenia umowy, wystarczy nas o tym powiadomić. W większości przypadków nie stanowi to żadnego problemu. Współpraca z P.H.U. Widlak oznacza też kompleksową obsługę techniczną wypożyczonych wózków widłowych Still. W razie jakiejkolwiek awarii (a nawet przy potrzebie zwykłego przeglądu) nie trzeba rozglądać się za fachowcami. Jesteśmy w pełni dyspozycyjni w kwestiach technicznych oraz serwisowych.

Prosty wynajem wózka widłowego Still

Dzięki pomocy P.U.H. Widlak można wypożyczyć wózek widłowy popularnej marki przy minimalnych formalnościach. Staramy się jak najszybciej uzgodnić szczegóły umowy, aby wózek był gotowy do pracy niemal natychmiast po zgłoszeniu się do nas. Wynajem wózka widłowego Still odbywa się na dwa sposoby: podczas kontaktu zdalnego (telefon, mail, formularz) lub podczas bezpośredniej rozmowy w naszej siedzibie. W obu przypadkach otrzymuje się taką samą ofertę, ale odwiedzenie nas w Mikołowie daje szansę obejrzenia asortymentu na żywo. Z przyjemnością pomożemy w wyborze wózka widłowego. Na podstawie podanych informacji jesteśmy w stanie doradzić model najlepiej odpowiadający zapotrzebowaniu.

Tani wynajem wózków widłowych Still z operatorem

Część przedsiębiorstw wykazuje się większym natężeniem pracy w poszczególnych sezonach. Wiąże się to nie tylko z koniecznością zdobycia sprzętu, ale również zatrudnieniem przeszkolonych pracowników. W konsekwencji trzeba przeznaczyć na to sporą ilość gotówki. Jeśli jednak firma zdecyduje się na wynajem wózków widłowych Still z operatorem, może zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy. W ramach oferty oddelegujemy doświadczonego pracownika, który posiada wszystkie potrzebne certyfikaty oraz szkolenia, a przy tym nie trzeba podpisywać osobnej umowy. Dzięki czemu wydajność firmy wzrośnie dosłownie z dnia na dzień i nie będą konieczne żadne przestoje w pracy.

Szeroka oferta wynajmu Still

W ofercie naszej firmy znajduje się wiele rodzajów wózków widłowych. Cechują się one różną mocą, udźwigiem czy zwrotnością. Tak szeroki asortyment pozwala na precyzyjny wybór wózka do wykonywania zadań w konkretnych miejscach. Nasza oferta wynajmu Still spełni więc wymagania tak samo małych, jak i bardzo dużych firm.

Przy wynajmie wózka widłowego Still proponujemy też udostępnienie wyposażenia dodatkowego, m.in. pozycjonerów wideł, podwójnych paletyzerów czy specjalnych obrotnic i przedłużek. Dzięki czemu można jeszcze bardziej zwiększyć wydajność pracy oraz wyspecjalizować maszyny do realizacji konkretnych zadań. Jeśli w naszej ofercie nie ma urządzenia spełniającego potrzeby, to jeszcze nic straconego. Zachęcamy do poinformowania nas o tym, a my dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć odpowiedni model lub wyposażenie.

Jaka jest cena wynajmu wózka widłowego Still

Nie mamy jednego sztywnego cennika, według którego można ustalić koszt wypożyczenia. Wynika to z charakteru usługi oraz bogatej oferty modeli. Cena wynajmu wózka widłowego Still obejmuje wiele czynników, takich jak typ napędu, maksymalny udźwig, wysokość podnoszenia i inne. Dodatkowo koszt zmienia się wraz z liczbą wypożyczanych wózków widłowych Still, koniecznością dostarczenia ich pod wskazany adres (jeśli klient sobie tego zażyczy), długością najmu, skorzystaniem z usług operatora czy dodatkowym wyposażeniem. Cenę każdorazowo ustalamy indywidualnie, aby jak najlepiej dostosować ofertę do klienta.

Wynajmij wózek widłowy Still już dziś

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi przedstawicielami telefonicznie lub mailowo. Podczas rozmowy odpowiemy na zadane pytania, doradzimy najkorzystniejszy wybór oraz przygotujemy wycenę. Wynajmij wózek widłowy Still w atrakcyjnie niskiej cenie, bez zbędnych formalności, z bogatym wyposażeniem dodatkowym!

Wypożyczalnia wózków widłowych w miastach: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czechowice Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczów, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Śląsk, Żory, Żywiec.

Inne usługi w Dąbrowie Górniczej: Relokacja maszyn Dąbrowa Górnicza, Części zamienne do wózków widłowych Dąbrowa Górnicza, Serwis wózków widłowych Dąbrowa Górnicza, Używane wózki widłowe Dąbrowa Górnicza, Wynajem wózków widłowych Linde.