Wynajem wózków widłowych Linde

P.U.H.WIDLAK ANDRZEJ KOCEŁAK
tel. +48 607 367 703
marketing@widlak-serwis.pl

Wynajem wózków widłowych Linde

W ramach naszej oferty oddajemy do Państwa dyspozycji szeroki wybór wózków widłowych pochodzących od jednego z największych producentów tego typu maszyn na świecie – firmy Linde Material Handling. W zależności od Państwa potrzeb, jesteśmy w stanie zaproponować różne modele wózków widłowych Linde na wynajem – od sterowanych manualnie wózków paletowych, przez uniwersalne warianty elektryczne, aż po wydajne wózki spalinowe przeznaczone np. do wysokiego składowania.

Szczegółowa oferta wynajmu Linde

Jeśli chodzi o wynajem wózka widłowego Linde, zakres naszej oferty obejmuje urządzenia o niemal dowolnych zastosowaniach. Proponowane maszyny mogą być przeznaczone m.in. do:

 • standardowego oraz podwójnego składowania,
 • szybkiego przemieszczania się w obrębie budynku,
 • holowania,
 • komisjonowania,
 • załadunków lub rozładunków bocznych oraz tych dokonywanych z doku,
 • użytkowania w ramach wąskich korytarzy.

Możliwy udźwig poszczególnych, wynajmowanych wózków widłowych Linde mieści się w przedziale od 150 do przeszło 10000 kg, natomiast wysokość podnoszenia może wynieść nawet powyżej 15 metrów. Dodatkowo w zależności od zgłoszonego nam zapotrzebowania, proponujemy szereg wyposażenia opcjonalnego, takiego jak np. obrotnice, przedłużki, pozycjonery wideł, podwójne paletyzery, widły wykraczające poza standardowe ramy rozmiarowe. Oprócz tego oferujemy dodatkowe baterie umożliwiające wielozmianową pracę na urządzeniach zasilanych elektrycznie. Wierzymy, że dzięki tak skonstruowanej ofercie, z łatwością dostosujemy się do oczekiwań firmy każdej wielkości oraz o dowolnej skali skomplikowania potrzeb.

Wypożyczenie wózka widłowego Linde – wiele opcji współpracy

W naszej firmie stawiamy nie tylko na dużą różnorodność proponowanego na wynajem sprzętu, ale również na elastyczną, precyzyjnie dostosowaną do potrzeb klientów ofertę. W związku z tym proponujemy Państwu wiele niejednolitych wariantów współpracy zarówno w zakresie okresu najmu, jak i wszelkich innych szczegółowych parametrów usługi.

Wynajem wózków widłowych Linde z operatorem lub bez operatora na dowolny okres

Aby w jak największym stopniu dostosować się do Państwa potrzeb wypożyczamy wózki widłowe Linde m.in.:

 • na godziny, z możliwością skorzystania z usług naszego operatora,
 • na czas naprawy sprzętu klienta (w przypadku serwisowania wózka w naszej firmie, zapewniamy szczególnie atrakcyjne warunki wynajmu),
 • w trybie pomostowym, czyli do momentu dostawy do klienta zamówionego wcześniej wózka,
 • w wariancie długoterminowym, z opcją obsługi typu full serwis.

Wynajem wózka widłowego Linde wraz z obsługą techniczną

Jedną z kluczowych zalet współpracy z naszą firmą jest w pełni kompleksowa obsługa techniczna wypożyczanych wózków widłowych Linde. Wszelkie czynności związane z kontrolą stanu lub serwisem urządzeń pozostają po naszej stronie. Dzięki temu nie muszą się Państwo martwić żadnymi dodatkowymi kosztami, które może generować naprawa zaplecza maszynowego.

Cena wynajmu wózka widłowego Linde

Koszty wypożyczenia wózka widłowego Linde w naszej firmie nie są jednolite. Uzależnione są one od wielu różnych czynników, spośród których wymienić należy przede wszystkim:

 • rodzaj napędu urządzenia,
 • jego maksymalny udźwig,
 • okres trwania wynajmu,
 • konkretny model wynajmowanego wózka widłowego Linde,
 • maksymalną wysokość podnoszenia,
 • liczbę planowanych do wynajęcia maszyn,
 • opcjonalnie dobierane przez klienta wyposażenie dodatkowe,
 • możliwość wynajęcia wózka widłowe Linde z operatorem lub bez,
 • dodatkową usługę transportu urządzeń pod wskazaną przez klienta lokalizację.

Wynajmij wózek widłowy Linde na wiele różnych sposobów

Wypożyczając wózek widłowy Linde od naszej firmy, posiadają Państwo kilka różnych opcji nawiązania współpracy. Pierwszym z nich, z reguły najczęściej wybieranym przez klientów, jest kontakt telefoniczny albo e-mailowy z personelem obsługującym biuro lub z naszym doradcą handlowo-technicznym. W obu przypadkach nasi pracownicy oprócz przedstawienia szczegółów oferty wynajmu wózków widłowych Linde, są w stanie zaproponować Państwu konkretne rozwiązania.

Drugim wariantem kontaktu z naszą firmą jest skorzystanie ze specjalnego formularza dostępnego w dziale „Kontakt”. To opcja wygodna szczególnie ze względu na brak konieczności wykonywania jakichkolwiek telefonów lub logowania się na swoją elektroniczną skrzynkę pocztową. Wystarczy napisać wiadomość i zawrzeć w niej adres e-mailowy, na który chcą Państwo otrzymać odpowiedź.

Trzeci wariant wypożyczenia wózka widłowego Linde to oczywiście wizyta w placówce stacjonarnej, możliwa od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00. Nasza siedziba zlokalizowana jest przy ul. Poprzecznej 49 R w Mikołowie. Na miejscu oprócz możliwości zapoznania się na żywo z oferowanymi urządzeniami, zapewniamy Państwu także fachowe doradztwo techniczne oraz opcję osobistego przetestowania poszczególnych modeli wózków.

Jeśli zatem są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy z naszą firmą, serdecznie zapraszamy do skorzystania z jednej z powyżej wymienionych opcji. Gwarantujemy, że niezależnie od wybranej formy kontaktu, odpowiemy na dowolne pytania oraz w sposób jasny i czytelny przedstawimy wszelkie szczegóły usługi wynajmu wózków widłowych Linde.

Wypożyczalnia wózków widłowych w miastach: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czechowice Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczów, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Śląsk, Żory, Żywiec.

Inne usługi w Dąbrowie Górniczej: Relokacja maszyn Dąbrowa Górnicza, Części zamienne do wózków widłowych Dąbrowa Górnicza, Serwis wózków widłowych Dąbrowa Górnicza, Używane wózki widłowe Dąbrowa Górnicza, Profesjonalny wynajem wózków widłowych Still.