Wózki widłowe Sosnowiec - wynajem, serwis i części zamienne

P.U.H.WIDLAK ANDRZEJ KOCEŁAK
tel. +48 607 367 703
marketing@widlak-serwis.pl

Najęcie sprzętu przydaje się w wielu różnych sytuacjach. Firmy korzystają z tego typu usługi np. w trakcie intensywniejszych sezonów lub z potrzeby przetestowania konkretnych modeli przed kupnem na własność. Usługa wynajem wózków widłowych Sosnowiec jest niezwykle popularna, dlatego przygotowaliśmy ofertę obejmującą także ten region!

Wynajem wózka widłowego w Sosnowcu wraz z dodatkowymi usługami

Niezależnie od przeznaczenia wypożyczenia maszyn oraz terminu jego trwania, oferujemy stałą, zawodową opiekę serwisową nad wózkami widłowymi. Oznacza to, że przez cały czas trwania najmu zajmujemy się – zgodnie z warunkami umowy – pełną obsługą serwisowania sprzętu, cyklicznymi i kompleksowymi przeglądami technicznymi oraz występującymi naprawami. W taki sposób minimalizujemy możliwość wystąpienia awarii, które mogłyby powodować przestoje w pracy. Wybranie naszej oferty wypożyczenia wózka widłowego w Sosnowcu to pewność profesjonalnej opieki i natychmiastowej pomocy w każdej sytuacji.

Jesteśmy także w stanie zapewnić możliwość wynajmu urządzenia wraz z przeszkolonym specjalistą, który nabył wcześniej wszystkie niezbędne kwalifikacje. W ten sposób unikniesz problemów w związku z  rekrutacji i obsadzeniem nowego etatu.

Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy wynajem wózków widłowych

Umowy zawierane są na wybrany przez Ciebie czas ich trwania. Dzięki temu wypożyczasz urządzenia do użytku zarówno przez kilka dni, jak i na kilka miesięcy czy lat. Krótkoterminowy czas wynajmu przydaje się choćby w sytuacjach, które wymagają znalezienia zastępstwa dla urządzeń przebywających w warsztacie. Jest to też świetne uzupełnienie potrzebnego sprzętu w krótko trwających przedsięwzięciach.

Oferujemy wynajem wózków widłowych w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do przesyłania pytań telefonicznie lub mailowo, aby uzyskać więcej informacji w sprawie wyceny oraz specyfikacji umowy.

Najlepsze części zamienne do wózków widłowych w Sosnowcu

Mamy wysokiej jakości części zamienne do wózków widłowych. Sosnowiec to miasto, gdzie zyskaliśmy mocną pozycję, obsługując zarówno duże, jak i mniejsze przedsiębiorstwa. Ze względu na dużą znajomość branży i producentów w niej działających jesteśmy w stanie zapewnić części do większości modeli – od najnowszych po starsze. Jesteśmy w stanie zapewnić części do wszystkich marek, w szczególności do – Hubtex, Still, Linde, SMV, Konecranes, Ital Carelli, Toyota i inne. Jesteśmy również w stanie sprowadzić na zamówienie niestandardowe części do wózków widłowych.

Ponieważ wiemy, jak bardzo jest to ważne dla klientów, staramy się zapewnić jak najszybszy termin wysyłki. Dzięki współpracy z najpopularniejszymi dostawcami oraz możliwości magazynowania dużej ilości towarów jesteśmy w stanie zagwarantować niezwykle okazyjne ceny i możliwość negocjacji przy większych zakupach. Na wszelkie sprzedane części zamienne dajemy gwarancję. Dostępny w tym momencie asortyment jest zawsze rozbudowywany, aby zapewnić jak największy wybór naszym Klientom. W wypadku, gdy nie ma specjalnej części na stanie naszego sklepu, jesteśmy w stanie zamówić ją jak najszybciej.

Niezawodne części do wózków widłowych Sosnowiec

Urządzenie w ramach wykonywanej pracy może ulec awarii, a jego części mogą wymagać wymiany. Najważniejszym jest minimalizacja szkód zatrzymania pracy. Potrzebne do wymiany nowe części, w pierwszej kolejności powinny być jak najlepszej jakości i spełniać najwyższe parametry. Oferujemy wyłącznie najlepsze części do wózków widłowych. 

W naszych magazynach można znaleźć szeroki wybór kół do wózków, przekładni, foteli, rolek wideł, elementów układów hamulcowych i instalacji elektrycznych, łożysk, uszczelek, rozruszników, a także wszystkich innych niezbędnych części.

Oferujemy zawodowe porady, nasi doradcy zawsze dobierają ofertę w taki sposób, aby Klienci zakupili poszukiwany produkt przy realnym zaoszczędzeniu funduszy. W przypadku pytań prosimy o telefon. Oferowane przez nas części zamienne pochodzą ze sprawdzonego źródła, dzięki czemu Klienci mogą pracować na najlepszych urządzeniach wyposażonych w pełnym standardzie.

Profesjonalne usługi serwisowe wózków widłowych w Sosnowcu

W ramach naszej oferty proponujemy Klientom w pierwszej kolejności:

  • wymianę opon na superelastyczne albo pneumatyczne,
  • montaż instalacji gazowych,
  • w pełni kompleksową naprawę wózków widłowych w Sosnowcu – również gwarancyjną oraz pogwarancyjną – obejmującą pojazdy marki Hubtex oraz innych najważniejszych na rynku producentów, takich jak Still, Linde, SMV, Konecranes, Ital Carelli oraz Toyota.
  • przeglądy techniczne, a także przygotowywanie wózków widłowych do rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego,
  • dodanie funkcjonalności wózków poprzez montaż dodatkowych urządzeń (np. chwytaka obrotowego czy bocznych wideł).

Pro Kliencki serwis wózków widłowych Sosnowiec

Jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom nie tylko szeroki zakres usług serwisowych, ale także okołoserwisowych, takich jak pogotowie funkcjonujące w trybie przyspieszonym (dla klientów w sytuacjach niecodziennych) albo też okazjonalny wynajem pojazdów zastępczych aż do czasu ukończenia naprawy pojazdu. Na Twoją prośbę nasz fachowiec może przeprowadzić usługę osobiście w siedzibie firmy albo w innym, dogodnym miejscu.

Jednocześnie udostępniamy sposób zakupienia (zdalnie lub stacjonarnie) części zamiennych, układów hydraulicznych, elektronicznych i hamulcowych, trakcyjnych baterii, kół, a także ogumienia do wózków widłowych dowolnych marek oraz modeli. W wypadku braku określonego elementu w naszej klasycznej ofercie jesteśmy również w stanie pozyskać go za pośrednictwem zewnętrznych sprzedawców.

Z Klientami współpracujemy na dwa różne sposoby, tj. na podstawie wcześniej zawartej umowy stałej czy doraźnie, wykonując pojedynczą, zleconą przez Klienta usługę serwisową na terenie miasta Sosnowiec.

Wypożyczalnia wózków widłowych w miastach: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czechowice Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczów, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Śląsk, Żory, Żywiec.

Inne usługi w Sosnowcu: Relokacja maszyn Sosnowiec, Używane wózki widłowe Sosnowiec, Profesjonalny wynajem wózków widłowych Still, Wynajem wózków widłowych Linde.