Wózki widłowe Gliwice - wynajem, serwis i części zamienne

P.U.H.WIDLAK ANDRZEJ KOCEŁAK
tel. +48 607 367 703
marketing@widlak-serwis.pl

Wynajem wózków widłowych Gliwice

Wynajem wózka widłowego stanowi korzystną alternatywę dla zakupu takiego sprzętu. Nasza firma oferuje szeroki wybór używanych wózków widłowych – możesz postawić na wynajem krótko- i długoterminowego. Sprawdź, co wyróżnia wypożyczalnię P.U.H. Widlak na tle konkurencji.

Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy – dla kogo?

Wypożyczenie krótkoterminowe polecane jest klientom potrzebującym jednorazowego transportu towaru. Krótkoterminowy wynajem wózków widłowych sprawdzi się również w sytuacjach, kiedy firmowy wózek widłowy uległ awarii lub ilość towaru jest w danym momencie tak duża, że brak sprzętu spowodowałby zastój w pracy. 

Z kolei wynajem długoterminowy to dobra opcja dla Klientów, którzy potrzebują wózków widłowych do zrealizowania dłuższych projektów, prac sezonowych i umów czasowych. To również świetne rozwiązanie dla nowopowstałych przedsiębiorstw, które jeszcze nie mogą sobie pozwolić na zakup kosztownego sprzętu. 

Jeśli chcesz skorzystać z usług firmy oferującej krótko- lub długoterminowy wynajem wózków widłowych w Gliwicach, skontaktuj się z naszą wypożyczalnią wózków widłowych. Serdecznie zapraszamy.

Co zweryfikować wynajmując wózki widłowe?

Wózki widłowe to urządzenia, których funkcjonowanie ma ogromny wpływ na szybkość, wydajność i bezpieczeństwo pracy. Dlatego przed ich wypożyczeniem warto sprawdzić kilka kwestii:

  • Czy firma wynajmująca wózki zapewnia: pełną obsługę serwisową, systematyczne przeglądy techniczne oraz ewentualne naprawy?
  • Czy jest możliwość wynajęcia maszyny wraz z wykwalifikowanym operatorem posiadającym niezbędne uprawnienia? Pomoc specjalisty ułatwi pracę, bez konieczności przeprowadzania rekrutacji.
  • Jaką flotą pojazdów dysponuje dane przedsiębiorstwo?
  • W jaki sposób urządzenie zostanie dostarczone oraz odebrane?
  • Jakie formalności trzeba załatwić przed wynajmem i jakie dane będą potrzebne do podpisania umowy?

Po odpowiedzeniu na powyższe pytania, wynajem wózków widłowych na pewno odbędzie się bezproblemowo. Nasza wypożyczalnia wózków widłowych to dobry wybór, jeśli szukasz profesjonalnej firmy oferującej wypożyczenie wózka widłowego w Gliwicach. Dysponujemy sprawdzonym sprzętem oraz wykwalifikowanymi specjalistami, którzy pomogą Ci na każdym etapie wynajmu. 

Najwyższa jakość części zamiennych do wózków widłowych 

Mamy wysokiej jakości części zamienne do wózków widłowych. Wieloletnia działalność w branży pozwoliła nam uzyskać szereg kontaktów, dzięki którym możemy zapewnić asortyment dla większości modeli wózków widłowych. Obsługujemy wszystkie marki. Jesteśmy również w stanie sprowadzić na zamówienie niestandardowe części do wózków widłowych.

Niezawodność i szybki termin realizacji zamówień

Ponieważ wiemy, jak bardzo ważny jest dla klientów czas, staramy się zapewnić jak najszybszy termin wysyłki. Dzięki współpracy z najpopularniejszymi dostawcami oraz posiadaniu dużego magazynu na towary możemy zapewnić niezwykle okazyjne ceny i możliwość negocjacji przy większych zakupach. Katalog ofertowy jest cały czas rozszerzany, aby sprostać wzrastającym oczekiwaniom naszych Klientów. Jeżeli jakiejś części nie ma aktualnie na stanie, możemy ją sprowadzić w krótkim czasie.

Sprawdzone części do wózków widłowych. Sprzedaż części zamiennych

Urządzenie po sporym czasie pracy może się zepsuć, a jego części się zużywają. Bardzo istotne jest, aby przestój w pracy zredukować do minimum. Potrzebne do wymiany nowe części, muszą być wysokiej jakości i gwarantować tak samo dobre parametry pracy. 

W swoim asortymencie posiadamy szeroki wybór kół do wózków, przekładni, foteli, rolek wideł, elementów układów hamulcowych i instalacji elektrycznych, łożysk, uszczelek i innych zamienników.

Wybierając naszą firmę, możesz liczyć na fachowe doradztwo i pomoc na każdym etapie współpracy.

Naprawa wózków widłowych w konkurencyjnych cenach

Możemy poszczycić się wieloma profesjonalnie zrealizowanym zleceniami obejmujące serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjne naprawy podnośników różnych producentów. Jesteśmy w stanie naprawić maszyny budowlane takich marek jak m.in. Hubtex, Still, Linde, Italcarrelli, Jungheinrich, Clark, Toyota, BT, Nissan, Komatsu, Crown, Combilift, SMV, Mafi, Caterpillar, Cesab, Heli, Kalmar.

Na przestrzeni minionych lat mieliśmy okazję stawać przed najróżniejszymi zadaniami – od regeneracji elementów zawieszenia, hydrauliki siłowej czy masztów, przez montowanie instalacji gazowych, aż po przywracanie sprawności silnikom i skrzyniom biegów mocno wyeksploatowanych pojazdów.

Oprócz czynności związanych z naprawą wózków widłowych świadczone przez nas na terenie Gliwic usługi serwisowe obejmują:

  • przeprowadzanie kompleksowych przeglądów technicznych zgodnymi z przepisami, które ustalił Urząd Dozoru Technicznego;
  • przygotowywanie podnośników do skutecznego zarejestrowania w Urzędzie Dozoru Technicznego;
  • poszerzanie funkcjonalności wózków o boczne widły, obrotowe chwytaki i inne dodatkowe akcesoria;
  • modernizację urządzeń starej generacji;
  • wymianę opon na ogumienie typu superelastycznego lub pneumatycznego.

Elastyczny i dostosowany do potrzeb Klienta serwis wózków widłowych Gliwice

W P.U.H. Widlak mamy pełną świadomość tego, że profesjonalny i efektywnie działający serwis wózków widłowych na terenie Gliwic to nie tylko bogata oferta usług serwisowych, ale także obszerny zakres czynności okołoserwisowych. Z tego powodu naszym klientom udostępniamy wiele dodatkowych możliwości współpracy, takich jak:

dojazd pod wskazany adres w celu wykonania usługi,

wynajem pojazdów zastępczych do momentu ukończenia prac nad naprawianymi podnośnikami,

działające w trybie nagłym pogotowie serwisowe, dedykowane osobom w sytuacjach awaryjnych.

Dodatkowo jesteśmy elastyczni także w zakresie formy współpracy. Oferujemy korzystną współpracę na pojedyncze zlecenia lub stałą kooperację na podstawie zawieranej okresowo umowy. 

Sprzedaż wózków widłowych

Możesz także skorzystać z naszej oferty, jeśli interesuje Cię zakup nowego urządzenia. W naszej ofercie znajdują się zarówno wózki spalinowe (gazowe i diesle), jak i wózki widłowe elektryczne, które mają szeroki zakres udźwigu oraz wysokości podnoszenia.

Wynajem wózków widłowych w województwie śląskim

Wypożyczalnia wózków widłowych w miastach P.U.H. Widlak działa nie tylko w Gliwicach, ale również w innych miastach Śląska. Możesz skorzystać z naszych usług, jeśli interesuje Cię wynajem w takich miejscowościach jak: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czechowice Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczów, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Śląsk, Żory, Żywiec.