Wózki widłowe Bielsko Biała - wynajem, serwis i części zamienne

P.U.H.WIDLAK ANDRZEJ KOCEŁAK
tel. +48 607 367 703
marketing@widlak-serwis.pl

Wynajem wózków widłowych Bielsko-Biała

Wynajem sprzętu przydaje się w wielu różnych sytuacjach. Przedsiębiorstwa korzystają z tego typu usługi np. podczas intensywniejszych sezonów czy z chęci przetestowania konkretnych marek przed podjęciem decyzji o zakupie na własność. Specjalnie dla mieszkańców Bielsko-Białej przygotowaliśmy ofertę wynajmu wózków widłowych obejmującą także ten region!

Wynajem wózka widłowego w Bielsku-Białej z dodatkowymi usługami

Niezależnie od powodów wypożyczenia maszyn budowlanych oraz terminu jego trwania, proponujemy stałą, profesjonalną opiekę nad wózkami widłowymi. Przez cały czas wynajmu zajmujemy się – w ramach umowy – pełną obsługą serwisową, regularnymi i kompleksowymi przeglądami technicznymi, a także potencjalnymi naprawami. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko wystąpienia awarii, które mogłyby powodować przestoje w pracy. Skorzystanie z naszej oferty wypożyczenia wózka widłowego w Bielsku-Białej to gwarancja fachowości i natychmiastowej pomocy w każdej sytuacji.

Zwracamy też uwagę na możliwość wynajmu urządzenia wraz z przeszkolonym operatorem, który posiada wszystkie niezbędne uprawnienia. W ten sposób unikniesz problemów związanych z przeprowadzeniem rekrutacji i stworzeniem nowego etatu.

Wózki widłowe – wynajem długoterminowy i krótkoterminowy

Podpisujemy umowy na dowolny okres. Dzięki temu otrzymasz sprzęt do wykorzystania zarówno przez kilka dni, jak i na kilka miesięcy czy lat. Krótkoterminowy czas wynajmu przydaje się choćby w sytuacjach, które wymagają znalezienia zastępstwa dla urządzeń przebywających w warsztacie.

Z kolei długoterminowy wynajem wózków widłowych to najlepsza opcja dla przedsiębiorców, którzy potrzebują wózka widłowego na dłuższy czas, ale nie mogą aktualnie pozwolić sobie na tak kosztowną inwestycję, jaką jest zakup nowego wózka widłowego.

Jeśli interesuje Cię wypożyczenie wózka widłowego w Bielsko-Białej zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo. W ten sposób uzyskasz więcej informacji na temat wyceny oraz szczegółów umowy.

Najlepsze części zamienne do wózków widłowych w Bielsko-Białej

Jesteśmy w stanie zapewnić najlepszej jakości części do wózków widłowych. Ze względu na dużą znajomość branży i producentów w niej działających gwarantujemy części do większości modeli – niezależnie od tego, czy naprawiane są nowe wózki widłowe, czy starsze modele. Jesteśmy w stanie zapewnić części do wszystkich marek, w szczególności do Hubtex, Still, Linde, SMV, Konecranes, Ital Carelli, Toyota i inne. Sprowadzamy również trudne do zdobycia części do wózków widłowych.

Cenimy czas naszych klientów, a więc proponujemy ekspresowe terminy realizacji. Dzięki współpracy z najpopularniejszymi dostawcami oraz posiadaniu dużego magazynu na towary jesteśmy w stanie zagwarantować niezwykle okazyjne ceny i możliwość negocjacji przy dużych zamówieniach.

Wystawiamy gwarancję na wszystkie sprzedane produkty. Dostępny w tym momencie asortyment jest zawsze rozbudowywany, aby zapewnić jak największy wybór naszym klientom. W przypadku, jeśli nie mamy na stanie jakiejś części, jesteśmy w stanie jak najszybciej ją zamówić.

Niezawodne części do wózków widłowych Bielsko-Biała

Urządzenie po sporym czasie pracy może się zepsuć, a jego części się zużywają. Bardzo ważne jest, aby przestój w pracy zredukować do minimum. Nowe elementy, które zastąpią stare, w pierwszej kolejności powinny być jak najlepszej jakości i spełniać najwyższe parametry. Zaopatrujemy wyłącznie w najlepsze części do wózków widłowych od sprawdzonych i pewnych .producentów.

W swoim asortymencie posiadamy szeroki wybór kół do wózków, przekładni, foteli, rolek wideł, elementów układów hamulcowych i instalacji elektrycznych, łożysk, uszczelek, rozruszników oraz wszystkich innych niezbędnych części.

Zapewniamy fachowe porady, nasi specjaliści prezentują ofertę produktową tak, aby klienci zakupili poszukiwany produkt przy realnym zaoszczędzeniu funduszy.

W razie pytań prosimy o telefon. Dzięki naszym częściom zamiennym Bielsko-Biała, pochodzącym od najlepszych producentów w branży, możesz pracować na najlepszych urządzeniach wyposażonych w pełnym standardzie.

Kompleksowe usługi serwisowe Bielsko-Biała

W ramach naszej oferty proponujemy Klientom m.in.:

  • przeglądy techniczne oraz przygotowywanie wózków do rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego;
  • montaż instalacji gazowych;
  • zmianę opon na superelastyczne lub pneumatyczne;
  • w pełni kompleksową naprawę wózków widłowych na Śląsku – również gwarancyjną oraz pogwarancyjną – obejmującą pojazdy marki Hubtex oraz pozostałych wiodących na rynku producentów, takich jak Still, Linde, Italcarrelli, Jungheinrich, Clark, Toyota, BT, Nissan, Komatsu, Crown, Combilift, SMV, Mafi, Caterpillar, Cesab, Heli, Kalmar;
  • poszerzanie funkcjonalności wózków poprzez montaż dodatkowych urządzeń (np. chwytaka obrotowego czy bocznych wideł).

Pro Kliencki i profesjonalny serwis wózków widłowych Bielsko-Biała i okolice

W kwestii takiej jak naprawa wózków widłowych Bielsko-Biała stanowi jeden z najistotniejszych obszarów naszej działalności. W miejscowości oraz najbliższych okolicach naszym Klientom oferujemy nie tylko szeroki zakres usług serwisowych, ale także okołoserwisowych, takich jak pogotowie działające w trybie przyspieszonym (dla osób w sytuacjach nagłych i krytycznych) czy też okazjonalny wynajem podnośników zastępczych do momentu ukończenia naprawy właściwego pojazdu. Na Twoje życzenie nasz zespół może wykonać usługę bezpośrednio w siedzibie firmy lub w innym, dogodnym miejscu.

Sprzedaż wózków widłowych i części zamiennych na atrakcyjnych warunkach

Ponadto udostępniamy Państwu możliwość zakupienia (zdalnie lub stacjonarnie) części zamiennych, układów hydraulicznych, elektronicznych i hamulcowych, trakcyjnych baterii, kół, a także ogumienia do wózków widłowych niemal dowolnych marek oraz modeli. W przypadku braku określonego elementu w naszej standardowej ofercie jesteśmy również w stanie pozyskać go za pośrednictwem zewnętrznych dostawców.

Dodatkowo oferujemy zakup wózków widłowych. W P.U.H. Widlak kupisz u nas wysokiej jakości sprzęt – sprzedajemy wózki spalinowe (gazowe i diesle) i wózki widłowe elektryczne, które mają szeroki zakres udźwigu oraz wysokości podnoszenia.

Zdecyduj się na kompleksową obsługę i współpracę

Z Klientami współpracujemy w dwóch różnych trybach, tj. na podstawie uprzednio zawartej umowy stałej lub doraźnie, wykonując pojedynczą, zleconą przez Klienta usługę serwisową na terenie Bielsko-Białej.

Warto postawić na wynajem wózków widłowych w naszej wypożyczalni z kilku powodów – oferujemy w pełni sprawne wózki widłowe, gwarantujemy indywidualne podejście oraz mamy bogate doświadczenie w branży.

Gdzie działamy?

Wypożyczalnia wózków widłowych P.U.H. Widlak działa na terenie całego Śląska. Z naszej oferty korzystają mieszkańcy takich miast jak: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czechowice Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczow, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Śląsk, Żory, Żywiec.

Pozostałe usługi Bielsko-Biała

Lista pozostałych oferowanych usług w Bielsku-Białej: Relokacja maszyn Bielsko-Biała, Używane wózki widłowe Bielsko-Biała, Profesjonalny wynajem wózków widłowych Still, Wynajem wózków widłowych Linde.