Wózki widłowe Żory – wynajem, serwis i części zamienne

P.U.H.WIDLAK ANDRZEJ KOCEŁAK
tel. +48 607 367 703
marketing@widlak-serwis.pl

Jeśli chcesz ograniczyć bieżące koszty w firmie, rozważ opcję wynajmu wózków widłowych. Zamiast inwestować w zakup sprzętu, który może okazać się nieodpowiedni dla Twoich potrzeb, możesz skorzystać z opcji wynajmu wózka widłowego w Żywcu. Dzięki temu możesz zaoszczędzić pieniądze, a jednocześnie mieć do dyspozycji niezawodne narzędzie, które pomoże Ci w realizacji codziennych zadań. Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej oferty już dziś!

Wynajem wózków widłowych Żory

Niezależnie od przeznaczenia wypożyczenia sprzętu oraz czasu trwania wypożyczenia, proponujemy stałą, profesjonalną opiekę nad wózkami widłowymi. W związku z tym przez cały okres obowiązywania wynajmu zajmujemy się – w ramach umowy – całkowitą obsługą serwisowania sprzętu, regularnymi i kompleksowymi przeglądami technicznymi, a także występującymi naprawami. Przez to zmniejszamy ryzyko wystąpienia usterek, które mogłyby być powodem zastoju w pracy. Skorzystanie z naszej oferty wypożyczenia wózka widłowego w Żorach to gwarancja profesjonalnej opieki i szybkiej pomocy w każdej sytuacji.

Zwracamy też uwagę na możliwość wynajmu urządzenia wraz z przeszkolonym specjalistą, który posiada wszystkie wymagane kwalifikacje. W ten sposób unikniesz problemów w związku z  rekrutacji i obsadzeniem nowego etatu.

Krótko- lub długoterminowy wynajem wózków widłowych

Podpisujemy umowy na dowolny okres. W ten sposób wypożyczasz sprzęt zarówno do użytku przez kilka dni, jak i na kilka miesięcy czy lat. Wynajem krótkoterminowy przydaje się na przykład w sytuacjach, gdy potrzeba jest znaleźć nowe urządzenie za to przebywające w naprawie.

Z kolei wynajem długoterminowy wózka widłowego to dobra opcja, jeśli szukasz ekonomicznego i elastycznego rozwiązania, które będzie w pełni dopasowane do Twoich potrzeb.

Jeśli interesuje Cię opłacalne wypożyczenie wózka widłowego, skorzystaj z usług naszej wypożyczalni wózków widłowych. Zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo, aby uzyskać więcej informacji w sprawie wyceny oraz specyfikacji umowy.

Części zamienne do wózków widłowych w najwyższym standardzie w Żorach

Nasza oferta obejmuje najlepsze części zamienne do wózków widłowych. Ze względu na dużą znajomość branży wózków widłowych i producentów w niej działających jesteśmy w stanie zapewnić części do większości modeli – od najnowszych po starsze. Zapewniamy części zamienne do wszystkich marek. Jesteśmy również w stanie sprowadzić na zamówienie niestandardowe części do wózków widłowych – Żory są rejonem, w którym stale rozwijamy działalność naszej firmy.

Staramy się, aby klienci byli zadowoleni z wykonanych transakcji, z tego powodu zapewniamy szybkie terminy dostawy towarów. Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami i możliwości magazynowania dużej ilości towarów możemy zapewnić bardzo konkurencyjne ceny i możliwość negocjacji przy zbiorczych zamówieniach. Wystawiamy gwarancję na wszystkie sprzedane produkty. Dostępny w tym momencie asortyment jest zawsze rozbudowywany, aby zapewnić jak największy wybór naszym Klientom. W przypadku, jeśli nie posiadamy jakiejś części, jesteśmy w stanie jak najszybciej ją zamówić.

Wózek widłowy: kup niezawodne części w atrakcyjnej cenie

Każde urządzenie prędzej czy później się psuje, a jego części się zużywają. Bardzo istotne jest, aby przestój w pracy zredukować do minimum. Potrzebne do wymiany nowe części, muszą być wysokiej jakości i gwarantować tak samo dobre parametry pracy. Zaopatrujemy wyłącznie w najlepsze części do wózków widłowych, a Żory to miasto, na którego terenie współpracujemy z największymi firmami w branży.

Dysponujemy bogatym wyborem kół do wózków, przekładni, foteli, rolek wideł, elementów układów hamulcowych i instalacji elektrycznych, łożysk, uszczelek, rozruszników i wszystkich innych niezbędnych części.

Oferujemy zawodowe porady, nasi specjaliści zawsze dobierają ofertę w taki sposób, aby Klienci mogli uzyskać realne oszczędności i otrzymali dokładnie ten produkt, który jest im potrzebny. W przypadku pytań prosimy o kontakt. Dzięki naszym częściom zamiennym Klienci mogą spokojnie cieszyć się pracą na najlepszym sprzęcie.

Fachowe usługi serwisowe wózków widłowych w Żorach

W naszej ofercie Klienci mogą znaleźć przede wszystkim:

  • montaż instalacji gazowych,
  • poszerzanie funkcjonalności wózków dzięki montażowi dodatkowych urządzeń (np. chwytaka obrotowego czy bocznych wideł),
  • przeglądy techniczne oraz przygotowywanie wózków widłowych do rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego,
  • w pełni całkowitą naprawę wózków widłowych w Żorach – także gwarancyjną, jak i pogwarancyjną – obejmującą pojazdy marki Hubtex oraz innych najważniejszych na rynku producentów, takich jak Still, Linde, Italcarrelli, Jungheinrich, Clark, Toyota, BT, Nissan, Komatsu, Crown, Combilift, SMV, Mafi, Caterpillar, Cesab, Heli, Kalmar,
  • wymianę opon na superelastyczne albo pneumatyczne.

Pro Kliencki serwis wózków widłowych Żory

Proponujemy naszym klientom nie tylko profilowany pakiet usług serwisowych, ale także okołoserwisowych, jak na przykład pogotowie funkcjonujące w tempie specjalnym (dla klientów w sytuacjach niecodziennych) lub też okazjonalny wynajem pojazdów zastępczych do chwili ukończenia serwisowania maszyn budowlanych. Na Twoją prośbę nasz specjalista może wykonać usługę bezpośrednio w firmie albo w innym, dogodnym miejscu.

Ponadto oferujemy możliwość nabycia (zdalnie lub stacjonarnie) części zamiennych, układów hydraulicznych, elektronicznych i hamulcowych, trakcyjnych baterii, kół, a także ogumienia do wózków widłowych dowolnych marek i modeli. W przypadku niedostępności danego elementu w naszej oficjalnej ofercie jesteśmy także w stanie pozyskać go przy pomocy zewnętrznych sprzedawców.

Z Klientami podejmujemy współpracę na dwa różne sposoby, tj. na podstawie wcześniej zawartej umowy stałej albo doraźnie, realizując pojedynczą, zleconą przez Klienta usługę serwisową na terenie miasta Żory.

Wypożyczalnia wózków widłowych w miastach: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czechowice Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczów, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Śląsk, Żory, Żywiec.

Inne usługi w Żorach: Relokacja maszyn Żory, Używane wózki widłowe Żory , Profesjonalny wynajem wózków widłowych Still, Wynajem wózków widłowych Linde.