Wózki widłowe Żywiec – wynajem, serwis i części zamienne

P.U.H.WIDLAK ANDRZEJ KOCEŁAK
tel. +48 607 367 703
marketing@widlak-serwis.pl

Jeśli poszukujesz wydajnego i niezawodnego sprzętu do prowadzenia swojego biznesu, warto rozważyć opcję wynajmu wózków widłowych. Nasza firma oferuje szeroki wybór wózków widłowych, które idealnie spełnią Twoje potrzeby, bez konieczności ich zakupu. Proponujemy zarówno wynajem krótkoterminowy, jak i długoterminowy w Żywcu.

Wybór naszych usług pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze – nie musisz już inwestować w zakup wózka widłowego. Jednocześnie będziesz mieć do dyspozycji niezawodne narzędzie do prowadzenia swojej działalności. Nie czekaj i skorzystaj z naszej oferty już dziś!

Wynajem wózków widłowych Żywiec

Niezależnie od powodów wypożyczenia maszyn oraz terminu trwania wypożyczenia, oferujemy stałą, zawodową opiekę serwisową nad wózkami widłowymi. Oznacza to, że przez cały okres obowiązywania najmu zajmujemy się – zgodnie z warunkami umowy – całkowitą obsługą serwisowania sprzętu, regularnymi i kompleksowymi przeglądami technicznymi i również występującymi naprawami. W taki sposób zmniejszamy możliwość wystąpienia awarii, które mogłyby powodować przestoje w pracy. Skorzystanie z naszej oferty wypożyczenia wózka widłowego w Żywcu to pewność profesjonalnej opieki i natychmiastowej pomocy w każdej sytuacji.

Jesteśmy także w stanie zapewnić możliwość wynajmu maszyny wraz z doświadczonym specjalistą, który nabył wcześniej wszystkie wymagane uprawnienia. Dzięki temu unikniesz problemów w związku z przeprowadzeniem rekrutacji i obsadzeniem nowego etatu.

Wynajem krótko lub długoterminowy – szeroka gama sprzętu w naszej wypożyczalni wózków widłowych

Podpisujemy umowy na dowolny okres. Dzięki temu wypożyczasz sprzęt do wykorzystania zarówno przez kilka dni, jak i na kilka miesięcy czy lat. Krótkoterminowy czas wynajmu jest wskazany w sytuacjach, gdy potrzebne jest nowe urządzenie za to przebywające w naprawie. Długoterminowy wynajem wózka widłowego to sposób na oszczędność. Stanowi też świetne uzupełnienie potrzebnego sprzętu w krótko trwających przedsięwzięciach.

Części zamienne do wózków widłowych w najwyższym standardzie w Żywcu

Mamy wysokiej jakości części zamienne do wózków widłowych. Żywiec to miasto, gdzie zyskaliśmy mocną pozycję, obsługując zarówno duże, jak i mniejsze przedsiębiorstwa. Wraz z czasem pracy w branży pozyskaliśmy szereg kontaktów, dzięki którym możemy zapewnić asortyment dla większości modeli wózków widłowych. Zapewniamy części zamienne do wielu marek. Jesteśmy również w stanie sprowadzić na zamówienie niestandardowe części do wózków widłowych – Żywiec jest rejonem, gdzie dynamicznie rozwijamy naszą działalność.

Ponieważ wiemy, jak bardzo jest to ważne dla klientów, staramy się zapewnić jak najszybszy termin dostawy. Dzięki współpracy z najpopularniejszymi dostawcami oraz dużemu magazynowi jesteśmy w stanie zagwarantować bardzo konkurencyjne ceny i możliwość negocjacji przy zbiorczych zamówieniach. Na wszelkie sprzedane części zamienne dajemy gwarancję. Katalog ofertowy jest cały czas rozszerzany, aby sprostać wzrastającym oczekiwaniom naszych Klientów. W przypadku, gdy nie ma specjalnej części na stanie naszego sklepu, jesteśmy w stanie zamówić ją jak najszybciej.

Zajmujemy się także sprzedażą części zamiennych

Urządzenie po sporym czasie pracy może się zepsuć, a jego części się zużywają. Bardzo ważne jest, aby przestój w pracy zredukować do minimum. Nowe elementy, które zastąpią stare, muszą być wysokiej jakości i gwarantować tak samo dobre parametry pracy. Zapewniamy najlepsze części do wózków widłowych, a Żywiec to miasto, na którego terenie współpracujemy z największymi firmami w branży.

Dysponujemy bogatym wyborem kół do wózków, przekładni, foteli, rolek wideł, elementów układów hamulcowych i instalacji elektrycznych, łożysk, uszczelek, rozruszników oraz innych zamienników.

Służymy fachową poradą, nasi pracownicy oferują taki asortyment, aby Klienci mogli uzyskać realne oszczędności i otrzymali dokładnie ten produkt, który jest im potrzebny. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Inne usługi w Żywcu: Relokacja maszyn Żywiec, Serwis wózków widłowych Żywiec, Wynajem wózków widłowych Żywiec.

Fachowe usługi serwisowe wózków widłowych w Żywcu

W naszej ofercie Klienci mogą znaleźć w pierwszej kolejności:

  • poszerzanie funkcjonalności wózków poprzez zamontowanie dodatkowych urządzeń (np. chwytaka obrotowego czy bocznych wideł);
  • zmianę opon na superelastyczne albo pneumatyczne;
  • przeglądy techniczne i przygotowywanie wózków do rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego;
  • w pełni profesjonalną naprawę wózków widłowych w Żywcu – także gwarancyjną, a także pogwarancyjną – obejmującą pojazdy marki Hubtex oraz innych wiodących na rynku producentów, takich jak Still, Linde, Italcarrelli, Jungheinrich, Clark, Toyota, BT, Nissan, Komatsu, Crown, Combilift, SMV, Mafi, Caterpillar, Cesab, Heli, Kalmar;
  • montaż instalacji gazowych.

Pro Kliencki serwis wózków widłowych Żywiec

Nasi klienci mogą skorzystać z wielu usług serwisowych i okołoserwisowych, takich jak:

  • pogotowie działające w tempie przyspieszonym (dla osób w sytuacjach niecodziennych),
  • specjalny wynajem pojazdów zastępczych do momentu ukończenia naprawy pojazdu. Na Twoje życzenie nasz specjalista może przeprowadzić usługę w firmie czy w innym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Kupisz u nas części zamienne zdalnie lub stacjonarnie. Zamówisz m.in. części do układów hydraulicznych, elektronicznych i hamulcowych, trakcyjnych baterii, kół, a także ogumienia do wózków widłowych wybranych marek, a także modeli. W przypadku niedostępności specyficznego elementu w naszej standardowej ofercie jesteśmy również w stanie pozyskać go za pośrednictwem zewnętrznych dostawców.

Z Klientami współpracujemy na dwa różne sposoby, tj. na podstawie uprzednio zawartej umowy stałej lub doraźnie, wykonując pojedynczą, zleconą przez Klienta usługę serwisową na obszarze miasta Żywiec.

Serwis wózków widłowych w miastach: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czechowice Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczów, Sosnowiec, Śląsk, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Żory.

Inne usługi w Żywcu: Relokacja maszyn Żywiec, Części zamienne do wózków widłowych Żywiec, Wynajem wózków widłowych Żywiec, Używane wózki widłowe Żywiec.

Wypożyczalnia wózków widłowych w miastach: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czechowice Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczów, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Śląsk, Żory, Żywiec.

Inne usługi w Żywcu: Relokacja maszyn Żywiec, Serwis wózków widłowych Żywiec, Używane wózki widłowe Żywiec , Profesjonalny wynajem wózków widłowych Still, Wynajem wózków widłowych Linde.