Wózki widłowe Rybnik – wynajem, serwis i części zamienne

P.U.H.WIDLAK ANDRZEJ KOCEŁAK
tel. +48 607 367 703
marketing@widlak-serwis.pl

Działamy w branży od 1998 roku, główne segmenty naszej oferty to wynajem, naprawy i sprzedaż wózków widłowych. Wykwalifikowany zespół, którym dysponujemy, zapewnia fachowe doradztwo i usługi na najwyższym poziomie. Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego wózka widłowego. Możesz u nas wynająć sprzęt od takich producentów jak Still, Linde, Jungheinrich, Toyota, BT, Italcarrelli, Hubtex, Clark.

Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców, których interesuje wynajem wózków widłowych w Rybniku. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z dostępnych usług, zapewniamy atrakcyjne ceny!

Wynajem wózków widłowych Rybnik z dodatkowymi usługami

Niezależnie od przeznaczenia wypożyczenia sprzętu oraz czasu trwania wypożyczenia, proponujemy stałą, zawodową opiekę nad wózkami widłowymi. W związku z tym przez cały czas obowiązywania najmu zajmujemy się – w ramach umowy – całkowitą obsługą serwisowania sprzętu, cyklicznymi i kompleksowymi przeglądami technicznymi i również występującymi naprawami. Dzięki temu zmniejszamy ryzyko wystąpienia awarii, które mogłyby powodować przestoje w pracy. Wybranie naszej firmy to gwarancja profesjonalizmu i natychmiastowej pomocy w każdej sytuacji.

Wynajem krótko lub długoterminowy

Umowy zawierane są na wybrany przez Ciebie czas trwania. Dzięki temu wypożyczasz urządzenia do użytku zarówno przez kilka dni, jak i na kilka miesięcy czy lat. Wynajem krótkoterminowy będzie dobrą opcją, gdy potrzebujesz znaleźć nowe urządzenie za to przebywające w naprawie.

Z kolei na długoterminowy wynajem wózka widłowego decydują się przedsiębiorcy, którzy chcą zwiększyć konkurencyjność swojej firmy, a ze względów ekonomicznych nie mogą lub nie chcą kupować nowego wózka widłowego. Jest to także świetne uzupełnienie brakującego sprzętu w okresowo trwających projektach.

Najwyższa jakość części zamiennych do wózków widłowych – Rybnik

W naszym asortymencie znajdują się części zamienne do wózków widłowych. Rybnik to miasto, w którym mamy wyrobioną pozycję ze względu na wieloletnie zaopatrzenie lokalnych firm. Wraz z czasem pracy w branży pozyskaliśmy szereg kontaktów, dzięki którym możemy zapewnić asortyment dla większości modeli wózków widłowych. Zapewniamy części zamienne do wielu marek, w tym także ciężkie do kupienia części do wózków widłowych.

Cenimy czas naszych klientów, dlatego proponujemy ekspresowe terminy realizacji. Dzięki współpracy z największymi dostawcami oraz dużemu magazynowi możemy zapewnić bardzo konkurencyjne ceny i możliwość negocjacji przy dużych zamówieniach.

Na wszelkie sprzedane części zamienne dajemy gwarancję. Katalog dostępnych w sprzedaży produktów jest stale poszerzany, aby zapewnić jak największy asortyment naszym klientom. Jeżeli jakiejś części nie ma aktualnie na stanie, możemy ją sprowadzić w krótkim czasie.

Wózek widłowy – zamów niezbędne części w Rybniku

Urządzenie po sporym czasie pracy może się zepsuć, a jego części zostają poddane intensywnej eksploatacji. Najważniejszym jest minimalizacja szkód zatrzymania pracy. Nowe części, w pierwszej kolejności powinny być jak najlepszej jakości i spełniać najwyższe parametry. Zaopatrujemy wyłącznie w najlepsze części do wózków, dzięki czemu maszyny będą niezawodnie działać przez spory okres.

W naszych magazynach można znaleźć szeroki wybór kół do wózków, przekładni, foteli, rolek wideł, elementów układów hamulcowych i instalacji elektrycznych, łożysk, uszczelek, rozruszników, a także wszystkich innych niezbędnych części.

Służymy fachową poradą, nasi pracownicy prezentują ofertę produktową tak, aby klienci mogli uzyskać realne oszczędności i otrzymali dokładnie ten produkt, który jest im potrzebny. W przypadku pytań prosimy o telefon.

Fachowe usługi serwisowe wózków widłowych w Rybniku

W ramach naszej oferty proponujemy Klientom przede wszystkim:

  • zmianę opon na superelastyczne lub pneumatyczne;
  • w pełni profesjonalną naprawę wózków widłowych w Rybniku – gwarancyjną, a także pogwarancyjną – obejmującą pojazdy marki Hubtex oraz pozostałych wiodących na rynku producentów, takich jak Still, Linde, Italcarrelli, Jungheinrich, Clark, Toyota, BT, Nissan, Komatsu, Crown, Combilift, SMV, Mafi, Caterpillar, Cesab, Heli, Kalmar;
  • nadanie dodatkowej funkcjonalności wózków poprzez zamontowanie dodatkowych urządzeń (np. chwytaka obrotowego czy bocznych wideł);
  • przeglądy techniczne i przygotowywanie wózków do rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego;
  • montaż instalacji gazowych.

Pro Kliencki serwis wózków widłowych Rybnik

Proponujemy naszym klientom szeroki zakres usług serwisowych i okołoserwisowych, takich jak pogotowie działające w tempie specjalnym (dla osób w sytuacjach ważnych i specjalnych) czy też specjalny wynajem pojazdów zastępczych do chwili ukończenia serwisowania Twojego pojazdu. Na prośbę klienta nasz fachowiec może zrealizować usługę bezpośrednio w siedzibie firmy lub w wybranym przez niego miejscu.

Ponadto udostępniamy możliwość nabycia (zdalnie lub stacjonarnie) części zamiennych, układów hydraulicznych, elektronicznych i hamulcowych, trakcyjnych baterii, kół, a także ogumienia do wózków wszystkich marek oraz modeli. Jesteśmy też w stanie sprowadzić brakujący element za pośrednictwem naszych zewnętrznych dystrybutorów.

Z klientami współpracujemy na dwa różne sposoby – na podstawie uprzednio zawartej umowy stałej czy doraźnie, wykonując pojedynczą, wykonaną na życzenie Klienta usługę serwisową na terenie miasta Rybnik.

Wypożyczalnia wózków widłowych w miastach: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czechowice Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczów, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Śląsk, Żory, Żywiec.

Inne usługi w Rybniku: Relokacja maszyn Rybnik, Używane wózki widłowe Rybnik, Profesjonalny wynajem wózków widłowych Still, Wynajem wózków widłowych Linde.