Wynajem wózków widłowych Mysłowice

P.U.H.WIDLAK ANDRZEJ KOCEŁAK
tel. +48 607 367 703
marketing@widlak-serwis.pl

Wynajem wózków widłowych jest przydatny w najróżniejszych sytuacjach. Przedsiębiorstwa sięgają po tę opcję, na przykład podczas intensywniejszych okresów czy z chęci sprawdzenia specyficznych modeli przed podjęciem decyzji o zakupie na własność. 

W P.U.H. oferujemy wynajem wózków widłowych w Mysłowicach. To rejon, w którym niezwykle często korzysta się z tego rozwiązania. Właśnie z tego powodu przygotowaliśmy możliwość obejmującą także ten region!

Wynajem wózka widłowego w Mysłowicach także dodatkowymi usługami

Niezależnie od powodów wypożyczenia sprzętu oraz terminu jego trwania, oferujemy stałą, zawodową opiekę nad wózkami widłowymi. Oznacza to, że przez cały okres trwania najmu zajmujemy się – w ramach umowy – pełną obsługą serwisową, regularnymi i kompleksowymi przeglądami technicznymi i również możliwymi naprawami. Przez to zmniejszamy ryzyko wystąpienia awarii, które mogłyby być powodem zastoju w pracy. Skorzystanie z naszej oferty wypożyczenia wózka widłowego w Mysłowicach to pewność fachowości i szybkiej pomocy w problemowej sytuacji.

Dajemy również możliwość wynajmu sprzętu wraz z doświadczonym operatorem, który posiada wszystkie wymagane uprawnienia. W ten sposób unikniesz kłopotów związanych z poprowadzeniem rekrutacji i stworzeniem nowego etatu.

Wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy

Umowy zawierane są na wybrany przez Klienta czas trwania. W ten sposób otrzymujesz sprzęt do użytku zarówno przez kilka dni, jak i na kilka miesięcy czy lat. Krótkoterminowy okres wynajmu jest wskazany na przykład w sytuacjach, które wymagają znalezienia zastępstwa dla urządzeń przebywających w warsztacie. Jest to też dobre uzupełnienie brakującego sprzętu w okresowo trwających przedsięwzięciach.

Naszym Klientom oferujemy nie tylko wynajem, ale również sprzedaż wózków widłowych, jak i serwis wózków widłowych. W sprzedaży mamy wózki spalinowe (gazowe i diesle) i wózki widłowe elektryczne z szerokim zakresem udźwigu oraz wysokości podnoszenia.

Z kolei w serwisie wózków widłowych P.U.H. znajdziesz nie tylko pracowników ze sporym doświadczeniem i wiedzą, ale również wiele części zamiennych. Oferowane przez nas części zamienne są wysokiej jakości i spełniają wszelkie standardy. 

Zależy nam na dobru Klienta, dlatego wszystkie zamówienia i zlecenia są realizowane według indywidualnych potrzeb Klienta. 

Chcesz wynająć, naprawić lub kupić wózek widłowy? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami! 

Co jeszcze znajdziesz w ofercie P.U.H. Widlak?

Wypożyczalnia wózków widłowych w miastach: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czechowice Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczów, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Śląsk, Żory, Żywiec.

Inne usługi w Mysłowicach: Relokacja maszyn Mysłowice, Części zamienne do wózków widłowych Mysłowice, Serwis wózków widłowych Mysłowice, Używane wózki widłowe Mysłowice.