Wózki widłowe Tychy – wynajem, serwis i części zamienne

P.U.H.WIDLAK ANDRZEJ KOCEŁAK
tel. +48 607 367 703
marketing@widlak-serwis.pl

Wynajem maszyn budowlanych to przydatne rozwiązanie w wielu momentach. Przedsiębiorstwa korzystają z usług wypożyczalni wózków widłowych, gdy następuje sezon albo potrzebują sprawdzić konkretny model przed kupnem na własność. Do wyboru masz wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy maszyn.

Oprócz wynajmu oferujemy także serwis i sprzedaż wózków widłowych. Nasza oferta skierowana do klientów z Tych. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, kompleksową obsługę i indywidualne podejście. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że warto wynająć u nas wózek widłowy.

Wynajem wózków widłowych Tychy wraz z dodatkowymi usługami

Niezależnie od powodów wypożyczenia sprzętu oraz czasu trwania użytkowania, oferujemy stałą, zawodową opiekę serwisową nad wózkami widłowymi w konkurencyjnych cenach. W związku z tym przez cały czas obowiązywania wynajmu zajmujemy się – w ramach umowy – całkowitą obsługą serwisowania sprzętu, cyklicznymi i kompleksowymi przeglądami technicznymi, a także możliwymi naprawami. Przez to minimalizujemy ryzyko wystąpienia usterek, które mogłyby być powodem zastoju w pracy. Skorzystanie z naszej oferty wypożyczenia wózka widłowego w Tychach to pewność fachowości i natychmiastowej pomocy w każdej sytuacji.

Jesteśmy także w stanie zapewnić możliwość wynajmu maszyny wraz z przeszkolonym specjalistą, który nabył wcześniej wszystkie wymagane uprawnienia. W ten sposób unikniesz problemów w związku z przeprowadzeniem rekrutacji i stworzeniem nowego etatu.

Wózki widłowe – krótkoterminowy i długoterminowy wynajem wózków widłowych

Podpisujemy umowy na dowolny okres. Dzięki temu otrzymasz urządzenia do użytku zarówno przez kilka dni, jak i na kilka miesięcy czy lat. Wynajem krótkoterminowy przydaje się w sytuacjach, które wymagają znalezienia zastępstwa dla urządzeń przebywających w warsztacie. Długoterminowy wynajem wózka widłowego stanowi świetne uzupełnienie potrzebnego sprzętu w okresowo trwających projektach.

Jeśli interesuje Cię oszczędne wypożyczenie wózka widłowego, zapraszamy do skorzystania z naszej korzystnej oferty. Gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo w celu uzyskania więcej informacji na temat wyceny oraz szczegółów umowy.

Najlepsze części zamienne do wózków widłowych w Tychach

Jesteśmy w stanie zapewnić najlepszej jakości części zamienne do wózków widłowych. Ze względu na dużą znajomość branży i producentów w niej działających możemy zamówić części do większości modeli – od najnowszych po starsze. Dostarczamy części do wszystkich marek, w szczególności do Hubtex, Still, Linde, SMV, Konecranes, Ital Carelli, Toyota i inne. Sprowadzamy również trudne do zdobycia części do wózków widłowych – Tychy są rejonem, na którego terenie nieustannie staramy się sprostać wymaganiom klientów.

Wiemy, jak bardzo ważny dla klientów jest czas, z tego względu staramy się zapewnić jak najszybszy termin wysyłki. Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami oraz możliwości magazynowania dużej ilości towarów jesteśmy w stanie zagwarantować specjalne ceny i możliwość negocjacji przy większych zakupach. Wszystkie dostępne części mają gwarancję. Katalog ofertowy jest cały czas rozszerzany, aby sprostać wzrastającym oczekiwaniom naszych klientów. W sytuacji, gdy nie ma specjalnej części na stanie naszego sklepu, jesteśmy w stanie zamówić ją jak najszybciej.

Sprawdzone części do wózków widłowych Tychy

Urządzenie po sporym czasie pracy może się zepsuć, a jego części się zużywają. Najważniejszym jest minimalizacja szkód zatrzymania pracy. Nowe elementy, które zastąpią stare, muszą być wysokiej jakości i gwarantować tak samo dobre parametry pracy. Zaopatrujemy wyłącznie w najlepsze części do wózków widłowych, a Tychy to miasto, w którym z naszych usług korzystają największe przedsiębiorstwa.

Dysponujemy bogatym wyborem kół do wózków, przekładni, foteli, rolek wideł, elementów układów hamulcowych i instalacji elektrycznych, łożysk, uszczelek, rozruszników ,a także innych zamienników.

Zapewniamy fachowe doradztwo, nasi doradcy zawsze dobierają ofertę w taki sposób, aby klienci czuli się zadowoleni z obsługi zakupionych towarów. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Profesjonalne usługi serwisowe wózków widłowych w Tychach

W ramach naszej oferty proponujemy Klientom przede wszystkim:

  • montaż instalacji gazowych;
  • zmianę opon na superelastyczne lub pneumatyczne;
  • w pełni profesjonalną naprawę wózków widłowych w Tychach – również gwarancyjną, jak i pogwarancyjną – obejmującą pojazdy marki Hubtex oraz pozostałych największych na rynku producentów, takich jak Still, Linde, SMV, Konecranes, Ital Carelli, Toyota;
  • nadanie dodatkowej funkcjonalności wózków poprzez zamontowanie dodatkowych urządzeń (np. chwytaka obrotowego czy bocznych wideł);
  • przeglądy techniczne, a także przygotowywanie wózków do rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego.

Pro Kliencki serwis wózków widłowych Tychy

Oferujemy usługi serwisowe i okołoserwisowe, takie jak pogotowie funkcjonujące w trybie przyspieszonym (dla osób w sytuacjach nagłych i krytycznych) czy też okazjonalny wynajem pojazdów zastępczych do chwili ukończenia serwisowania pojazdu. Na Twoją prośbę nasz zespół może zrealizować usługę osobiście w siedzibie firmy albo w innym, dogodnym miejscu.

Z klientami podejmujemy współpracę w dwóch różnych trybach: na podstawie wcześniej podpisanej umowy stałej lub doraźnie, wykonując pojedynczą, zleconą usługę serwisową na obszarze miasta Tychy.

Wypożyczalnia wózków widłowych w miastach: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czechowice Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczów, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Śląsk, Żory, Żywiec.

Inne usługi w Tychach: Relokacja maszyn Tychy, Używane wózki widłowe Tychy, Profesjonalny wynajem wózków widłowych Still, Wynajem wózków widłowych Linde.