Wózki widłowe Katowice - wynajem, serwis i części zamienne

P.U.H.WIDLAK ANDRZEJ KOCEŁAK
tel. +48 607 367 703
marketing@widlak-serwis.pl

Wynajem wózków widłowych Katowice

Wynajem wózków widłowych to korzystna opcja, jeśli nie chcesz ponosić kosztów utrzymania i zarządzania środkami trwałymi lub korzystasz z tych maszyn budowlanych wyłącznie w doraźnych sytuacjach (np. prace sezonowe, intratne zlecenie, awaria firmowych wózków). To również dobra alternatywa dla małych przedsiębiorstw, które nie wiedzą, jak duża flota pojazdów będzie im potrzebna i których nie stać na zakup nowych maszyn budowlanych.

Jeśli potrzebujesz skorzystać z usług sprawdzonej firmy oferującej wynajem wózka widłowego w Katowicach lub okolicach, zapraszamy do kontaktu z P.U.H. Widlak. W naszej ofercie dostępny jest: 

  • krótkoterminowy wynajem wózków widłowych – polecany w sytuacjach, kiedy trzeba szybko zapobiec przestojom w pracy i gromadzeniu się towaru lub do jednorazowych działań;
  • długoterminowy wynajem wózków widłowych – sprawdza się szczególnie gdy wózki są potrzebne do realizacji umów czasowych i długotrwałych projektów.

Profesjonalny wynajem wózków widłowych Katowice

Wózek widłowy to maszyna, której praca ma znaczący wpływ na bezpieczeństwo pracowników oraz szybkość i efektywność wykonywanych działań. Dlatego warto wynająć wózki widłowe od firmy, która wyróżnia się profesjonalizmem i gwarantuje wysoką jakość sprzętu. Wiarygodne przedsiębiorstwo dba o pełną obsługę serwisową, systematyczne przeglądy techniczne, a także ewentualne naprawy wynajmowanego sprzętu. Dodatkowo oferuje możliwość wypożyczenia maszyny wraz z wykwalifikowanym operatorem, który posiada wszelkie wymagane uprawnienia.

Profesjonalne przedsiębiorstwo zapewnia również szeroki wybór floty pojazdów, dzięki czemu klient może dopasować odpowiednią maszynę do rodzaju wykonywanych prac. Specjaliści P.U.H. Widlak doradzą Ci najlepsze rozwiązanie, posłużą radą, odpowiedzą na każde pytanie, a także zaproponują konkurencyjne ceny.

Najlepsze części zamienne do wózków widłowych

Posiadamy wysokiej jakości części zamienne do wózków widłowych. Dysponujemy rozległą bazą kontaktów, jesteśmy w stanie sprowadzić części do wszystkich modeli – niezależnie od tego, czy są to starsze, czy nowe wózki widłowe. Obsługujemy wszystkie marki. Sprowadzamy również trudne do zdobycia części do wózków widłowych, o czym niejednokrotnie przekonali się nasi klienci.

Zapewniamy ekspresowe terminy realizacji

Cenimy czas naszych klientów, dlatego proponujemy szybką realizację zlecenia. Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami oraz dużemu magazynowi jesteśmy w stanie zagwarantować konkurencyjne ceny i możliwość negocjacji przy dużych zamówieniach. Katalog ofertowy cały czas jest rozszerzany, aby sprostać wzrastającym oczekiwaniom naszych klientów. Jeżeli jakiejś części nie ma aktualnie na stanie, możemy ją sprowadzić w krótkim czasie.

Niezawodne części do wózków paletowych

Każde urządzenie prędzej czy później się psuje, a jego części się zużywają. Bardzo ważne jest, aby przestój w pracy zredukować do minimum. Nowe elementy, które zastąpią stare, muszą być wysokiej jakości i gwarantować tak samo dobre parametry pracy. 

Oferujemy wyłącznie najlepsze części do wózków paletowych, a Katowice to miasto, w którym z naszych usług korzystają największe przedsiębiorstwa.

Szeroki wybór części do wózków widłowych

Dysponujemy bogatym wyborem kół do wózków, przekładni, foteli, rolek wideł, elementów układów hamulcowych i instalacji elektrycznych, łożysk, uszczelek oraz wszystkich innych niezbędnych części.

Skorzystaj z porad naszych specjalistów

Służymy fachową poradą, nasi doradcy zawsze dobierają ofertę w taki sposób, aby klienci mogli uzyskać realne oszczędności i otrzymali dokładnie ten produkt, który jest im potrzebny. 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Dzięki naszym częściom zamiennym, pochodzącym ze sprawdzonego źródła, Klienci mogą zyskać komfort psychiczny i poczucie bezpieczeństwa w trakcie pracy.

Kompleksowy serwis wózków widłowych

Zajmujemy się świadczeniem profesjonalnych usług serwisowych. Naszą specjalnością jest naprawa wózków widłowych.

Posiadamy odpowiednie uprawnienia, aby zajmować się serwisem zgodnie z zapisami prawnymi, ustalonymi przez Urząd Dozoru Technicznego. Usługi naprawcze świadczymy w pełnym zakresie. Wszystkie prace przeprowadzamy w jak najkrótszym terminie, zdając sobie sprawę z faktu, że każdy przestój to dla naszych Klientów straty finansowe.

Przywracamy wózki widłowe do pełnej sprawności. Zatrudnieni w firmie Widlak specjaliści posiadają nie tylko odpowiednie uprawnienia, ale również bogate doświadczenie, dlatego są w stanie sprostać nawet bardzo wymagającym naprawom.

Naprawa wózków widłowych dostosowana do indywidualnych potrzeb

Zajmujemy się nie tylko regularnym serwisem, ale i naprawami doraźnymi. Przywracamy wózki do idealnego stanu technicznego w ekspresowym tempie. Korzystamy z nowoczesnego systemu diagnostycznego, wspieranego przez precyzyjne komputery, więc szybko wykrywamy usterkę i od razu ją usuwamy. Dzięki temu udało nam się znacznie skrócić czas serwisowania.

Jeżeli jakakolwiek część albo któryś z podzespołów nie będzie działał zgodnie z określonymi normami, natychmiast będziemy o tym wiedzieć. Jednakże nawet najbardziej złożona technologia jest nic nie warta, jeśli nie obsługuje jej człowiek, który potrafi szybko rozeznać się w wynikach diagnozy. Dlatego stale szkolimy naszych pracowników, zapewniając im jak najlepsze warunki pracy. Dzięki temu nasi Klienci mogą liczyć na zgodny z międzynarodowymi standardami serwis wózków widłowych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Sprzedaż wózków widłowych Katowice

Zakup wózka widłowego to duży wydatek, jednak w niektórych sytuacjach jest to lepsze rozwiązaniem niż wynajem długoterminowy czy krótkoterminowy. W P.U.H. Widlak oferujemy naszym klientom możliwość skorzystania właśnie z tej alternatywy – kupisz u nas wysokiej jakości sprzęt. Sprzedajemy wózki spalinowe (gazowe i diesle) i wózki widłowe elektryczne, które mają szeroki zakres udźwigu oraz wysokości podnoszenia.

Zapewniamy wynajem wózków widłowych nie tylko w Katowicach

Nasza wypożyczalnia wózków widłowych obejmuje całe województwo śląskie. Skorzystaj z wynajmu na atrakcyjnych warunkach, działamy w takich miastach jak: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czechowice Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczów, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Śląsk, Żory, Żywiec.

Inne usługi w Katowicach: Relokacja maszyn Katowice, Używane wózki widłowe Katowice.