Wózki widłowe Bytom - wynajem, serwis i części zamienne

P.U.H.WIDLAK ANDRZEJ KOCEŁAK
tel. +48 607 367 703
marketing@widlak-serwis.pl

Najęcie sprzętu jest potrzebne w wielu różnych chwilach. Przedsiębiorstwa sięgają po tego rodzaju usługi np. w czasie bardziej wymagających okresów lub z chęci sprawdzenia specyficznych marek przed kupnem na własność. Interesuje Cię usługa wynajem wózków widłowych Bytom? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, oferujemy wynajem i naprawy wózków widłowych.

Wynajem wózka widłowego w Bytomiu wraz z dodatkowymi usługami

Niezależnie od powodów wypożyczenia sprzętu oraz terminu trwania wypożyczenia, oferujemy stałą, profesjonalną opiekę serwisową nad wózkami widłowymi. Oznacza to, że przez cały okres obowiązywania wynajmu zajmujemy się – zgodnie z warunkami umowy – całkowitą obsługą serwisową, regularnymi i kompleksowymi przeglądami technicznymi, a także występującymi naprawami. Dzięki temu zmniejszamy ryzyko wystąpienia awarii, które mogłyby być powodem zastoju w pracy. Skorzystanie z naszej oferty wypożyczenia wózka widłowego w Bytomiu to pewność profesjonalizmu i natychmiastowej pomocy w każdej sytuacji.

Zwracamy też uwagę na możliwość wynajmu maszyny wraz z doświadczonym specjalistą, który posiada wszystkie niezbędne kwalifikacje. Dzięki temu unikniesz kłopotów w związku z  rekrutacji i obsadzeniem nowego etatu.

Wynajem krótko lub długoterminowy – wózki widłowe

Umowy zawierane są na wybrany przez Ciebie okres ich trwania. W ten sposób otrzymasz maszyny do wykorzystania w zależności od potrzeby na kilka dni lub też kilka lat. Krótkoterminowy czas wynajmu przydaje się, chociażby w sytuacjach, gdy potrzeba jest znaleźć nowe urządzenie za to przebywające w naprawie.

Profesjonalne usługi serwisowe wózków widłowych w Bytomiu. Wynajmij wózek widłowy w P.U.H. Widlak

W ramach naszej oferty proponujemy Klientom m.in.:

  • przeglądy techniczne, a także przygotowywanie wózków do rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego,
  • montaż instalacji gazowych,
  • dodanie funkcjonalności wózków poprzez zamontowanie dodatkowych urządzeń (np. chwytaka obrotowego czy bocznych wideł).
  • w pełni kompleksową naprawę wózków widłowych w Bytomiu – także gwarancyjną oraz pogwarancyjną – obejmującą pojazdy marki Hubtex oraz pozostałych wiodących na rynku producentów, takich jak Still, Linde, SMV, Konecranes, Ital Carelli, a także Toyota.
  • wymianę opon na superelastyczne lub pneumatyczne,

Pro Kliencki serwis wózków widłowych Bytom

Oferujemy nie tylko szeroki zakres usług serwisowych i okołoserwisowych, takich jak pogotowie funkcjonujące w tempie specjalnym (dla osób w sytuacjach niecodziennych), ale też okazjonalny wynajem pojazdów zastępczych do chwili ukończenia serwisowania pojazdu. Na Twoją prośbę nasz specjalista może wykonać usługę bezpośrednio w siedzibie firmy albo w innym, wybranym przez Ciebie miejscu. Zajmujemy się nie tylko wynajmem, w naszej ofercie jest również dostępna sprzedaż wózków widłowych.

Jednocześnie udostępniamy możliwość nabycia (zdalnie lub stacjonarnie) części zamiennych, układów hydraulicznych, elektronicznych i hamulcowych, trakcyjnych baterii, kół, a także ogumienia do wózków widłowych wszystkich marek oraz modeli. W przypadku niedostępności określonego elementu w naszej oficjalnej ofercie jesteśmy także w stanie sprowadzić go przy pomocy zewnętrznych dystrybutorów.

Z Klientami współpracujemy w dwóch różnych trybach, tj. na podstawie uprzednio zawartej umowy stałej lub doraźnie, wykonując pojedynczą, wykonaną na życzenie Klienta usługę serwisową na terenie miasta Bytom.

Części zamienne do wózków widłowych w najwyższym standardzie w Bytomiu

W naszym asortymencie znajdują się części zamienne do wózków widłowych. Bytom to miasto, na którego terenie działamy od paru lat, zapewniając małym i dużym firmą części zamienne. Dysponujemy rozległą bazą kontaktów, dlatego jesteśmy w stanie sprowadzić części do wszystkich modeli – tych starszych oraz najnowszych. Obsługujemy wszystkie marki. Jesteśmy również w stanie sprowadzić na zamówienie niestandardowe części do wózków widłowych – nieustannie staramy się sprostać wymaganiom klientów.

Cenimy czas naszych Klientów, dlatego proponujemy ekspresowe terminy realizacji. Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami oraz dużemu magazynowi jesteśmy w stanie zagwarantować niezwykle okazyjne ceny i możliwość negocjacji przy większych zakupach. Katalog dostępnych w sprzedaży produktów jest stale poszerzany, aby zapewnić jak największy asortyment naszym Klientom. W przypadku, gdy nie ma specjalnej części na stanie naszego sklepu, jesteśmy w stanie zamówić ją jak najszybciej.

Sprawdzone części do wózków widłowych Bytom

Urządzenie w ramach wykonywanej pracy może ulec awarii, a jego części mogą wymagać wymiany. Najważniejszym jest minimalizacja szkód zatrzymania pracy. Potrzebne do wymiany nowe części, w pierwszej kolejności powinny być jak najlepszej jakości i spełniać najwyższe parametry. Zaopatrujemy wyłącznie w najlepsze części do wózków widłowych, a Bytom to miasto, na którego terenie współpracujemy z największymi firmami w branży.

W naszych magazynach można znaleźć szeroki wybór kół do wózków, przekładni, foteli, rolek wideł, elementów układów hamulcowych i instalacji elektrycznych, łożysk, uszczelek i wszystkich innych niezbędnych części.

Służymy fachową poradą, nasi doradcy Klienta oferują taki asortyment, aby Klienci mogli uzyskać realne oszczędności i otrzymali dokładnie ten produkt, który jest im potrzebny. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Dzięki naszym częściom zamiennym Bytom, sprowadzanym od najlepszych producentów w branży, Klienci mogą zyskać komfort psychiczny i poczucie bezpieczeństwa w trakcie pracy.

Jeśli interesuje Cię oszczędne wypożyczenie wózka widłowego, Bytom jest miastem, w którym można skorzystać z naszej specjalnej oferty. Zachęcamy do przesyłania pytań telefonicznie lub mailowo, aby uzyskać więcej informacji na temat wyceny oraz specyfikacji umowy.

Wypożyczalnia wózków widłowych w miastach: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czechowice Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczów, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Śląsk, Żory, Żywiec.

Inne usługi w Bytomiu: Relokacja maszyn Bytom, Używane wózki widłowe Bytom, Profesjonalny wynajem wózków widłowych Still, Wynajem wózków widłowych Linde.