Wózki widłowe Ruda Śląska – wynajem, serwis i części zamienne

P.U.H.WIDLAK ANDRZEJ KOCEŁAK
tel. +48 607 367 703
marketing@widlak-serwis.pl

Oferujemy wynajem wózków widłowych wszystkim przedsiębiorcom ze Śląska – w tym z Rudy Śląskiej – którzy potrzebują profesjonalnego sprzętu, a z różnych powodów nie są w stanie wynająć wózka. Przyczyną może być brak zdolności kredytowej lub brak chęci zaciągnięcia tak sporego zobowiązania w banku. Z tej opcji korzystają także firmy, które, zanim zdecydują się na zakup wózka widłowego, chcą przetestować dany model.

Sprawdź propozycje, które przygotowaliśmy dla małych, średnich i większych przedsiębiorstw. Nasza oferta obejmuje nie tylko wynajem maszyn budowlanych (w tym długo- i krótkoterminowy wynajem wózków widłowych), ale również serwis i sprzedaż wózków widłowych.

Wynajem wózków widłowych Ruda Śląska z dodatkowymi usługami

Niezależnie od przeznaczenia wypożyczenia maszyn oraz terminu trwania wypożyczenia, oferujemy stałą, zawodową opiekę serwisową nad wózkami widłowymi. W związku z tym przez cały okres trwania najmu zajmujemy się – w ramach umowy – całkowitą obsługą serwisowania sprzętu, cyklicznymi i kompleksowymi przeglądami technicznymi oraz występującymi naprawami. Dzięki temu zmniejszamy możliwość wystąpienia awarii, które mogłyby być powodem zastoju w pracy. Wybranie naszej oferty wypożyczenia wózka widłowego w Rudzie Śląskiej to pewność fachowości i natychmiastowej pomocy w problemowej sytuacji.

Zwracamy też uwagę na możliwość wynajmu maszyny wraz z przeszkolonym operatorem, który nabył wcześniej wszystkie wymagane kwalifikacje. W ten sposób unikniesz problemów związanych z poprowadzeniem rekrutacji i stworzeniem nowego etatu.

Krótko lub długoterminowy wynajem wózków widłowych

Podpisujemy umowy na dowolny okres. W ten sposób otrzymasz maszyny do wykorzystania w zależności od potrzeby na kilka dni lub też kilka lat. Wynajem krótkoterminowy jest wskazany w sytuacjach, gdy potrzebujesz znaleźć nowe urządzenie za to przebywające w naprawie. Z kolei długoterminowy wynajem wózka widłowego stanowi dobre uzupełnienie brakującego sprzętu w okresowo trwających przedsięwzięciach.

Części zamienne do wózków widłowych w najwyższym standardzie w Rudzie Śląskiej

Jesteśmy w stanie zapewnić najlepszej jakości części zamienne do wózków widłowych. Działam w branży od lat, przez te wszystkie lata pozyskaliśmy szereg kontaktów, dzięki którym możemy zapewnić asortyment dla większości modeli wózków widłowych. Jesteśmy w stanie zapewnić części do wszystkich marek, w szczególności do – Hubtex, Still, Linde, SMV, Konecranes, Ital Carelli, Toyota.

Możemy także sprowadzić na zamówienie niestandardowe części do wózków widłowych – Ruda Śląska to rejon, na którego terenie dynamicznie rozwijamy naszą działalność.

Cenimy czas naszych klientów, z tego powodu proponujemy ekspresowe terminy realizacji. Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami oraz dużemu magazynowi jesteśmy w stanie zagwarantować bardzo konkurencyjne ceny i możliwość negocjacji przy zbiorczych zamówieniach. Wszystkie zamówione części objęte są gwarancją. Katalog dostępnych w sprzedaży produktów jest stale poszerzany, aby zapewnić jak największy asortyment naszym klientom. Jeżeli jakiejś części nie ma aktualnie na stanie, możemy ją sprowadzić w krótkim czasie.

Sprawdzone części do wózków widłowych Ruda Śląska

Urządzenie w ramach wykonywanej pracy może ulec awarii, a jego części mogą wymagać wymiany. Najważniejszym jest minimalizacja szkód zatrzymania pracy. Nowe elementy, które zastąpią stare, muszą być wysokiej jakości i gwarantować tak samo dobre parametry pracy. Oferujemy wyłącznie najlepsze części do wózków widłowych, a Ruda Śląska to miasto, na którego terenie współpracujemy z największymi firmami w branży.

Dysponujemy bogatym wyborem kół do wózków, przekładni, foteli, rolek wideł, elementów układów hamulcowych i instalacji elektrycznych, łożysk, uszczelek, rozruszników i innych zamienników w konkurencyjnych cenach.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo, nasi specjaliści prezentują ofertę produktową tak, aby klienci czuli się zadowoleni z obsługi i zakupionych towarów. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o telefon.

Profesjonalne usługi serwisowe wózków widłowych w Rudzie Śląskiej

W ramach naszej oferty proponujemy Klientom w pierwszej kolejności:

  • przeglądy techniczne, a także przygotowywanie wózków widłowych do rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego;
  • montaż instalacji gazowych;
  • w pełni kompleksową obsługę – w tym naprawę wózków widłowych gwarancyjną, jak i pogwarancyjną obejmującą pojazdy marki Hubtex i pozostałych wiodących na rynku producentów, takich jak Still, Linde, SMV, Konecranes, Ital Carelli oraz Toyota;
  • wymianę opon na superelastyczne albo pneumatyczne;
  • poszerzanie funkcjonalności wózków poprzez zamontowanie dodatkowych urządzeń (np. chwytaka obrotowego czy bocznych wideł).

Pro Kliencki serwis wózków widłowych Ruda Śląska

Naprawa wózków widłowych to oferta skierowana do przedsiębiorców w Rudzie Śląskiej, naszym klientom proponujemy nie tylko profilowany pakiet usług serwisowych i okołoserwisowych, takich jak pogotowie funkcjonujące w trybie specjalnym (dla klientów w sytuacjach ważnych i specjalnych) albo też specjalny wynajem pojazdów zastępczych do chwili ukończenia naprawy właściwego pojazdu. Na Twoją prośbę nasz fachowiec może wykonać usługę osobiście w siedzibie firmy lub w innym, dogodnym miejscu.

Dodatkowo oferujemy opcję zakupienia (zdalnie lub stacjonarnie) części zamiennych, układów hydraulicznych, elektronicznych i hamulcowych, trakcyjnych baterii, kół, a także ogumienia do wózków widłowych wszystkich marek i modeli. W przypadku braku specyficznego elementu w naszej oficjalnej ofercie jesteśmy w stanie sprowadzić go za pośrednictwem zewnętrznych sprzedawców.

Z klientami współpracujemy w dwóch różnych trybach – na podstawie wcześniej zawartej umowy stałej albo doraźnie, wykonując pojedynczą, zleconą przez klienta usługę serwisową na obszarze miasta Ruda Śląska.

Wypożyczalnia wózków widłowych w miastach: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czechowice Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczów, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Śląsk, Żory, Żywiec.

Inne usługi w Rudzie Śląskiej: Relokacja maszyn Ruda Śląska, Używane wózki widłowe Ruda Śląska , Profesjonalny wynajem wózków widłowych Still, Wynajem wózków widłowych Linde.