Wózki widłowe Pszczyna – wynajem, serwis i części zamienne

P.U.H.WIDLAK ANDRZEJ KOCEŁAK
tel. +48 607 367 703
marketing@widlak-serwis.pl

Wynajem maszyn budowlanych to rozwiązanie, które przydaje się w najróżniejszych momentach. Organizacje sięgają po takiego typu usługi np. w trakcie intensywniejszych momentów sezonu czy z chęci przetestowania specyficznych marek przed podjęciem decyzji o zakupie na własność. W wypożyczalni wózków widłowych P.U.H. Widlak przygotowaliśmy ofertę skierowaną do firm działających na terenie Pszczyny. Jeśli interesuje Cię wynajem wózków widłowych w Pszczynie, zapraszamy do kontaktu.

Wynajem wózków widłowych w Pszczynie

Niezależnie od powodów wynajmu maszyn oraz czasu trwania wypożyczenia, oferujemy stałą, zawodową opiekę serwisową nad wózkami widłowymi. Oznacza to, że przez cały czas trwania najmu zajmujemy się – zgodnie z warunkami umowy – całkowitą obsługą serwisową, regularnymi i kompleksowymi przeglądami technicznymi, a także występującymi naprawami. W taki sposób minimalizujemy ryzyko wystąpienia awarii, które mogłyby powodować przestoje w pracy. Wybranie naszej oferty wypożyczenia wózka widłowego w Pszczynie to gwarancja profesjonalizmu i szybkiej pomocy w każdej sytuacji.

Jesteśmy także w stanie zapewnić możliwość wynajmu maszyny wraz z przeszkolonym operatorem, który posiada wszystkie wymagane uprawnienia. W ten sposób unikniesz problemów związanych z przeprowadzeniem rekrutacji i obsadzeniem nowego etatu, a przy tym wynajmiesz profesjonalny wózek widłowy.

Krótkoterminowy i długoterminowy wynajem wózków widłowych

Umowy zawierane są na wybrany przez Klienta czas trwania. W ten sposób wypożyczysz sprzęt do wykorzystania w zależności od potrzeby na kilka dni lub też kilka lat. Krótkoterminowy wynajem wózków widłowych jest wskazany w sytuacjach, gdy potrzebujesz znaleźć nowe urządzenie za to przebywające w naprawie. W sprawie takiej jak długoterminowy wynajem wózka widłowego Pszczyna to miejsce chętnie wybierająca takie rozwiązanie ze względu na ekonomiczność umowy. Stanowi też dobre uzupełnienie brakującego sprzętu w krótko trwających projektach.

Jeśli interesuje Cię oszczędne wypożyczenie wózka widłowego, zapraszamy do przesyłania pytań telefonicznie lub mailowo, w celu uzyskania więcej informacji na temat wyceny oraz specyfikacji umowy.

Części zamienne do wózków widłowych w najwyższym standardzie w Pszczynie

Jesteśmy w stanie zapewnić najlepszej jakości części zamienne do wózków widłowych. Pszczyna to miasto, w którym posiadamy wyrobioną pozycję, zważywszy na wieloletnie zaopatrzenie lokalnych firm. Ze względu na dużą znajomość branży i producentów w niej działających jesteśmy w stanie zapewnić części do większości modeli – od najnowszych po starsze. Obsługujemy wszystkie marki. Jesteśmy również w stanie sprowadzić na zamówienie niestandardowe części do wózków widłowych.

Ponieważ wiemy, jak bardzo jest to ważne dla Klientów, staramy się zapewnić jak najszybszy termin wysyłki. Dzięki współpracy z najpopularniejszymi dostawcami oraz posiadaniu dużego magazynu na towary jesteśmy w stanie zagwarantować specjalne ceny i możliwość negocjacji przy dużych zamówieniach. Katalog dostępnych w sprzedaży produktów jest stale poszerzany, aby zapewnić jak największy asortyment naszym Klientom. Jeżeli jakiejś części nie ma aktualnie na stanie, możemy ją sprowadzić w krótkim czasie.

Niezawodne części do wózków widłowych Pszczyna

Urządzenie po sporym czasie pracy może się zepsuć, a jego części się zużywają. Najważniejsze to zminimalizować ryzyko zatrzymania pracy. Potrzebne do wymiany nowe części powinny być jak najlepszej jakości i spełniać najwyższe parametry. Zaopatrujemy wyłącznie w najlepsze części do wózków widłowych, a Pszczyna to miasto, na którego terenie współpracujemy z największymi firmami w branży.

W naszych magazynach można znaleźć szeroki wybór kół do wózków, przekładni, foteli, rolek wideł, elementów układów hamulcowych i instalacji elektrycznych, łożysk, uszczelek oraz wszystkich innych niezbędnych części.

Zapewniamy fachowe porady, nasi pracownicy oferują taki asortyment, aby Klienci czuli się zadowoleni z obsługi i zakupionych towarów. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. 

Kompleksowe usługi serwisowe wózków widłowych w Pszczynie

W naszej ofercie Klienci mogą znaleźć w pierwszej kolejności:

  • montaż instalacji gazowych,
  • poszerzanie funkcjonalności wózków dzięki montażowi dodatkowych urządzeń (np. chwytaka obrotowego czy bocznych wideł),
  • wymianę opon na superelastyczne lub pneumatyczne,
  • przeglądy techniczne oraz przygotowywanie wózków do rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego,
  • w pełni kompleksową naprawę wózków widłowych w Pszczynie – zarówno gwarancyjną, jak i pogwarancyjną – obejmującą pojazdy marki Hubtex oraz pozostałych największych na rynku producentów, takich jak Still, Linde, Italcarrelli, Jungheinrich, Clark, Toyota, BT, Nissan, Komatsu, Crown, Combilift, SMV, Mafi, Caterpillar, Cesab, Heli, Kalmar.

Pro Kliencki serwis wózków widłowych Pszczyna

Nie tylko oferujemy naszym Klientom wiele usług serwisowych, ale także okołoserwisowych, takich jak pogotowie funkcjonujące w trybie przyspieszonym (dla osób w sytuacjach ważnych i specjalnych) lub też okazjonalny wynajem pojazdów zastępczych do momentu ukończenia naprawy Twojego pojazdu. Na Twoją prośbę nasz zespół może zrealizować usługę na miejscu, w siedzibie firmy, czy w innym, wybranym miejscu.

Wybierając P.U.H., zyskujesz możliwość zakupienia (zdalnie lub stacjonarnie) części zamiennych, układów hydraulicznych, elektronicznych i hamulcowych, trakcyjnych baterii, kół, a także ogumienia do wózków widłowych wszystkich marek i modeli. Jesteśmy również w stanie sprowadzić go przy pomocy zewnętrznych dystrybutorów.

Z Klientami współpracujemy w dwóch różnych trybach, tj. na podstawie wcześniej zawartej umowy stałej czy doraźnie, realizując pojedynczą, zleconą przez Klienta usługę serwisową na obszarze miasta Pszczyna.

Wypożyczalnia wózków widłowych w miastach: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czechowice Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczów, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Śląsk, Żory, Żywiec.

Inne usługi w Pszczynie: Relokacja maszyn Pszczyna, Używane wózki widłowe Pszczyna , Profesjonalny wynajem wózków widłowych Still, Wynajem wózków widłowych Linde.