Wózki widłowe Tarnowskie Góry – wynajem, serwis i części zamienne

P.U.H.WIDLAK ANDRZEJ KOCEŁAK
tel. +48 607 367 703
marketing@widlak-serwis.pl

Wypożyczenie maszyn budowlanych jest potrzebne w najróżniejszych momentach. Przedsiębiorstwo korzysta z tego typu usługi np. w trakcie bardziej wymagających sezonów albo z potrzeby przetestowania specyficznych modeli przed podjęciem decyzji o zakupie na własność.

Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców, których interesuje wynajem wózków widłowych w Tarnowskich Górach. Zapraszamy do kontaktu firmy szukające wynajem w konkurencyjnych cenach.

Wynajem wózków widłowych Tarnowskie Góry wraz z dodatkowymi usługami

Niezależnie od przeznaczenia wypożyczenia sprzętu oraz terminu trwania użytkowania, oferujemy stałą, zawodową opiekę serwisową nad wózkami widłowymi. Oznacza to, że przez cały okres trwania najmu zajmujemy się – w ramach umowy – całkowitą obsługą serwisowania sprzętu, regularnymi i kompleksowymi przeglądami technicznymi oraz możliwymi naprawami. W taki sposób minimalizujemy możliwość wystąpienia awarii, które mogłyby być powodem zastoju w pracy. Skorzystanie z naszej oferty wypożyczenia wózka widłowego w Tarnowskich Górach to pewność profesjonalnej opieki i natychmiastowej pomocy w problemowej sytuacji.

Dajemy również możliwość wynajmu sprzętu wraz z doświadczonym specjalistą, który nabył wcześniej wszystkie wymagane kwalifikacje. W ten sposób unikniesz problemów w związku z poprowadzeniem rekrutacji i stworzeniem nowego etatu.

Wynajem długoterminowy i krótkoterminowy

Umowy zawierane są na wybrany przez klienta czas trwania. W ten sposób otrzymujesz sprzęt do użytku zarówno przez kilka dni, jak i na kilka miesięcy czy lat. Krótkoterminowy czas wynajmu przydaje się choćby w sytuacjach, które wymagają znalezienia zastępstwa dla urządzeń przebywających w warsztacie. Wynajem długoterminowy to świetne uzupełnienie brakującego sprzętu w okresowo trwających projektach.

Dostarczamy kompleksową obsługę, oferujemy serwis i wynajem wózka widłowego. Zachęcamy do przesyłania pytań telefonicznie lub mailowo w celu uzyskania większej ilości informacji na temat wyceny oraz szczegółów umowy.

Części zamienne do wózków widłowych Tarnowskie Góry

Części zamienne do wózków widłowych w najwyższym standardzie w Tarnowskich Górach

W naszym asortymencie znajdują się części zamienne do wózków widłowych. Dysponujemy rozległą bazą kontaktów, dlatego jesteśmy w stanie sprowadzić części do wszystkich modeli – tych starszych oraz najnowszych. Obsługujemy wszystkie marki. Jesteśmy również w stanie sprowadzić na zamówienie niestandardowe części do wózków widłowych.

Wiemy, jak bardzo ważny dla klientów jest czas, dlatego staramy się zapewnić jak najszybszy termin dostawy. Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami oraz dużemu magazynowi możemy zapewnić niezwykle okazyjne ceny i możliwość negocjacji przy zbiorczych zamówieniach. Wszystkie dostępne części posiadają gwarancję. Katalog dostępnych w sprzedaży produktów jest stale poszerzany, aby zapewnić jak największy asortyment naszym klientom. Jeżeli jakiejś części nie ma aktualnie na stanie, możemy ją sprowadzić w krótkim czasie. W takim sytuacjach gorąco zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

Wózek widłowy – oferujemy sprawdzone części

Podczas intensywnej eksploatacji urządzenie może ulec awarii, a jego części się zużywają. Najważniejsze to zminimalizować ryzyko zatrzymania pracy. Potrzebne do wymiany nowe części, muszą być wysokiej jakości i gwarantować tak samo dobre parametry pracy. Zaopatrujemy wyłącznie w najlepsze części do wózków widłowych, a Tarnowskie Góry to miasto, w którym z naszych usług korzystają największe przedsiębiorstwa.

W naszych magazynach można znaleźć szeroki wybór kół do wózków, przekładni, foteli, rolek wideł, elementów układów hamulcowych i instalacji elektrycznych, łożysk, uszczelek, rozruszników, a także wszystkich innych niezbędnych części.

Zapewniamy profesjonalne porady, nasi doradcy klienta prezentują ofertę produktową tak, abyś mógł uzyskać realne oszczędności, jednocześnie otrzymując dokładnie ten produkt, który jest Ci potrzebny. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o telefon. Oferowane części pochodzą ze sprawdzonego źródła, dzięki temu zyskasz komfort psychiczny i poczucie bezpieczeństwa w trakcie pracy.

Fachowe usługi serwisowe wózków widłowych w Tarnowskich Górach

W naszej ofercie Klienci mogą znaleźć m.in.:

  • dodanie funkcjonalności wózków poprzez zamontowanie dodatkowych urządzeń (np. chwytaka obrotowego czy bocznych wideł);
  • w pełni profesjonalną naprawę wózków widłowych w Tarnowskich Górach – również gwarancyjną, jak i pogwarancyjną, która obejmuje pojazdy marki Hubtex i pozostałych najważniejszych na rynku producentów, takich jak Still, Linde, Italcarrelli, Jungheinrich, Clark, Toyota, BT, Nissan, Komatsu, Crown, Combilift, SMV, Mafi, Caterpillar, Cesab, Heli, Kalmar;
  • wymianę opon na superelastyczne albo pneumatyczne;
  • przeglądy techniczne i przygotowywanie wózków do rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego;
  • montaż instalacji gazowych.

Pro Kliencki serwis wózków widłowych Tarnowskie Góry

Naszym klientom oferujemy nie tylko wiele usług serwisowych, ale także okołoserwisowych, takich jak pogotowie działające w trybie przyspieszonym (dla klientów w sytuacjach ważnych i specjalnych) czy też specjalny wynajem pojazdów zastępczych do chwili ukończenia serwisowania pojazdu. Na Twoje życzenie nasz fachowiec może wykonać usługę na miejscu, w siedzibie firmy lub w innym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Dodatkowo udostępniamy możliwość nabycia (zdalnie lub stacjonarnie) części zamiennych, układów hydraulicznych, elektronicznych i hamulcowych, trakcyjnych baterii, kół, a także ogumienia do wózków widłowych wszystkich marek oraz modeli. Jeśli któregoś elementu nie ma na stanie, możemy go pozyskać za pośrednictwem zewnętrznych dostawców.

Podejmujemy współpracę w dwóch różnych trybach, tj. na podstawie wcześniej zawartej umowy stałej lub doraźnie, realizując pojedynczą, wykonaną na życzenie klienta usługę serwisową na obszarze miasta Tarnowskie Góry.

Wypożyczalnia wózków widłowych w miastach: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czechowice Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczów, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Śląsk, Żory, Żywiec.

Inne usługi w Tarnowskich Górach: Relokacja maszyn Tarnowskie Góry, Używane wózki widłowe Tarnowskie Góry, Profesjonalny wynajem wózków widłowych Still, Wynajem wózków widłowych Linde.