Wózki widłowe Dąbrowa Górnicza – wynajem, serwis i części zamienne

P.U.H.WIDLAK ANDRZEJ KOCEŁAK
tel. +48 607 367 703
marketing@widlak-serwis.pl

Wypożyczenie sprzętu jest przydatne w wielu różnych sytuacjach, na przykład, gdy firma chce przetestować konkretną markę przed kupnem na własność lub w sezonie, gdy obecna flota może okazać się niewystarczająca. Jeśli interesuje Cię wynajem wózków widłowych Dąbrowa Górnicza, to nasza oferta z pewnością przypadnie Ci do gustu. Oferujemy wynajem wózków widłowych w atrakcyjnych cenach. Sprawdź, jakie wózki widłowe dostępne są w naszym asortymencie.

Wynajem wózka widłowego w Dąbrowie Górniczej. Wózki widłowe dostosowane do pracy w różnych warunkach

Niezależnie od przeznaczenia wypożyczenia maszyn oraz terminu trwania wypożyczenia, proponujemy stałą, zawodową opiekę nad wózkami widłowymi. Oznacza to, że przez cały okres obowiązywania wynajmu zajmujemy się – zgodnie z warunkami umowy – całkowitą obsługą serwisowania sprzętu, regularnymi i kompleksowymi przeglądami technicznymi i również potencjalnymi naprawami. Przez to minimalizujemy ryzyko wystąpienia awarii, które mogłyby być powodem zastoju w pracy. Skorzystanie z naszej oferty wypożyczenia wózka widłowego w Dąbrowie Górniczej to pewność profesjonalizmu i natychmiastowej pomocy w problemowej sytuacji.

Zwracamy też uwagę na możliwość wynajmu maszyny wraz z przeszkolonym operatorem, który posiada wszystkie niezbędne uprawnienia. W ten sposób unikniesz kłopotów związanych z poprowadzeniem rekrutacji i obsadzeniem nowego etatu.

 

Wynajem długoterminowy i wynajem krótkoterminowy

Podpisujemy umowy na dowolny okres. W ten sposób otrzymujesz urządzenia do użytku zarówno przez kilka dni, jak i na kilka miesięcy czy lat. Krótkoterminowy okres wynajmu przydaje się na przykład w sytuacjach, które wymagają znalezienia zastępstwa dla urządzeń przebywających w warsztacie.

Zainteresowanych zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo, w celu uzyskania więcej informacji na temat wyceny oraz specyfikacji umowy.

 

Części zamienne do wózków widłowych w najwyższym standardzie w Dąbrowie Górniczej

W naszym asortymencie znajdują się części zamienne do wózków widłowych. Dąbrowa Górnicza to miasto, gdzie zyskaliśmy mocną pozycję, obsługując zarówno duże, jak i mniejsze przedsiębiorstwa. Wraz z czasem pracy w branży pozyskaliśmy szereg kontaktów, dzięki którym możemy zapewnić asortyment dla większości modeli wózków widłowych. Obsługujemy wszystkie marki. Jesteśmy również w stanie sprowadzić na zamówienie niestandardowe części do wózków widłowych – a nawet oferujemy sprzedaż wózków widłowych. Sprzedajemy wózki spalinowe (gazowe i diesle) i wózki widłowe elektryczne z szerokim zakresem udźwigu oraz wysokości podnoszenia.

Staramy się, aby Klienci byli zadowoleni z wykonanych transakcji, dlatego zapewniamy szybkie daty dostawy towarów. Dzięki współpracy z największymi dostawcami oraz dużemu magazynowi jesteśmy w stanie zagwarantować niezwykle okazyjne ceny i możliwość negocjacji przy zbiorczych zamówieniach. Dostępny w tym momencie asortyment jest zawsze rozbudowywany, aby zapewnić jak największy wybór naszym Klientom. W przypadku, gdy nie ma specjalnej części na stanie naszego sklepu, jesteśmy w stanie zamówić ją jak najszybciej.

 

Niezawodne części do wózków widłowych Dąbrowa Górnicza

Urządzenie w ramach wykonywanej pracy może ulec awarii, a jego części się zużywają. Najważniejsze to zminimalizować ryzyko zatrzymania pracy. Nowe elementy, które zastąpią stare, w pierwszej kolejności powinny być jak najlepszej jakości i spełniać najwyższe parametry. Zapewniamy najlepsze części do wózków widłowych, a Dąbrowa Górnicza to miasto, na którego terenie współpracujemy z największymi firmami w branży.

Dysponujemy bogatym wyborem kół do wózków, przekładni, foteli, rolek wideł, elementów układów hamulcowych i instalacji elektrycznych, łożysk, uszczelek i wszystkich innych niezbędnych części.

Oferujemy zawodowe porady, nasi doradcy zawsze dobierają ofertę w taki sposób, aby Klienci zakupili poszukiwany produkt przy realnym zaoszczędzeniu funduszy. W przypadku pytań prosimy o telefon.

 

Profesjonalne usługi serwisowe wózków widłowych

W naszej ofercie Klienci mogą znaleźć m.in.:

  • poszerzanie funkcjonalności wózków dzięki montażowi dodatkowych urządzeń (np. chwytaka obrotowego czy bocznych wideł),
  • zmianę opon na superelastyczne lub pneumatyczne,
  • w pełni kompleksową naprawę wózków widłowych w Dąbrowie Górniczej – również gwarancyjną oraz pogwarancyjną – obejmującą pojazdy marki Hubtex oraz pozostałych wiodących na rynku producentów, takich jak Still, Linde, Italcarrelli, Jungheinrich, Clark, Toyota, BT, Nissan, Komatsu, Crown, Combilift, SMV, Mafi, Caterpillar, Cesab, Heli, Kalmar.
  • montaż instalacji gazowych,
  • przeglądy techniczne, a także przygotowywanie wózków do rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego,
 

Pro Kliencki serwis wózków widłowych Dąbrowa Górnicza

Jesteśmy w stanie zaoferować  naszym Klientom nie tylko profilowany pakiet usług serwisowych i okołoserwisowych, takich jak pogotowie funkcjonujące w trybie specjalnym (dla osób w sytuacjach ważnych i specjalnych) lub też okazjonalny wynajem podnośników zastępczych do momentu ukończenia serwisowania właściwego pojazdu. Na Twoją prośbę nasz fachowiec może przeprowadzić usługę na miejscu, w siedzibie firmy czy w innym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Ponadto umożliwiamy opcję zakupienia (zdalnie lub stacjonarnie) części zamiennych, układów hydraulicznych, elektronicznych i hamulcowych, trakcyjnych baterii, kół, a także ogumienia do wózków widłowych wszystkich marek, a także modeli. W wypadku niedostępności specyficznego elementu w naszej standardowej ofercie jesteśmy również w stanie pozyskać go za pośrednictwem zewnętrznych dostawców.

Z Klientami podejmujemy współpracę na dwa różne sposoby, tj. na podstawie uprzednio podpisanej umowy stałej albo doraźnie, realizując pojedynczą, zleconą przez Klienta usługę serwisową na terenie miasta Dąbrowa Górnicza.

Wypożyczalnia wózków widłowych w miastach: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czechowice Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczów, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Śląsk, Żory, Żywiec.

Inne usługi w Dąbrowie Górniczej: Relokacja maszyn Dąbrowa Górnicza, Używane wózki widłowe Dąbrowa Górnicza , Profesjonalny wynajem wózków widłowych Still, Wynajem wózków widłowych Linde.