Wózki widłowe Wodzisław Śląski – wynajem, serwis i części zamienne

P.U.H.WIDLAK ANDRZEJ KOCEŁAK
tel. +48 607 367 703
marketing@widlak-serwis.pl

Wypożyczenie maszyn przydaje się w najróżniejszych sytuacjach. Przedsiębiorstwa sięgają po tego typu usługi np. podczas intensywniejszych sezonów czy z potrzeby sprawdzenia specyficznych modeli przed kupnem na własność. Jeśli chodzi o wynajem wózków widłowych Wodzisław Śląski jest miastem, w którym bardzo często korzysta się z tego sposobu. Właśnie z tego powodu przygotowaliśmy możliwość obejmującą także ten region!

Wynajem wózka widłowego w Wodzisławiu Śląskim z dodatkowymi usługami

Niezależnie od przeznaczenia wypożyczenia maszyn oraz terminu jego trwania, proponujemy stałą, profesjonalną opiekę nad wózkami widłowymi. W związku z tym przez cały okres trwania najmu zajmujemy się – w ramach umowy – pełną obsługą serwisowania sprzętu, regularnymi i kompleksowymi przeglądami technicznymi oraz występującymi naprawami. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko wystąpienia usterek, które mogłyby być powodem zastoju w pracy. Wybranie naszej oferty wypożyczenia wózka widłowego w Wodzisławiu Śląskim to gwarancja profesjonalnej opieki i szybkiej pomocy w problemowej sytuacji.

Dajemy również możliwość wynajmu maszyny wraz z doświadczonym operatorem, który nabył wcześniej wszystkie niezbędne uprawnienia. W ten sposób unikniesz problemów związanych z  rekrutacji i stworzeniem nowego etatu.

Wynajem długoterminowy i krótkoterminowy

Umowy zawierane są na wybrany przez Ciebie czas ich trwania. W ten sposób otrzymujesz urządzenia do wykorzystania zarówno przez kilka dni, jak i na kilka miesięcy czy lat. Krótkoterminowy wynajem wózków widłowych jest wskazany choćby w sytuacjach, które wymagają znalezienia zastępstwa dla urządzeń przebywających w warsztacie. Z kolei długoterminowy wynajem wózka widłowego jest dobrą opcją ze względu na ekonomiczność umowy. Stanowi też świetne uzupełnienie brakującego sprzętu w krótko trwających projektach.

Jeśli interesuje Cię oszczędne wypożyczenie wózka widłowego, Wodzisław Śląski jest miejscem, w którym jest możliwe skorzystanie z naszej specjalnej oferty. Zapraszamy do przesyłania pytań telefonicznie lub mailowo, aby uzyskać większej ilości informacji w sprawie wyceny oraz szczegółów umowy.

Części zamienne do wózków widłowych w najwyższym standardzie w Wodzisławiu Śląskim

Jesteśmy w stanie zapewnić najlepszej jakości części zamienne do wózków widłowych. Wodzisław Śląski to miasto, gdzie zyskaliśmy mocną pozycję, obsługując zarówno duże, jak i mniejsze przedsiębiorstwa. Ze względu na dużą znajomość branży i producentów w niej działających jesteśmy w stanie zapewnić części do większości modeli – od najnowszych po starsze. Zapewniamy części zamienne do wielu marek. Zapewniamy także ciężkie do kupienia części do wózków widłowych.

Ponieważ wiemy, jak bardzo jest to ważne dla klientów, staramy się zapewnić jak najszybszy termin wysyłki. Dzięki współpracy z największymi dostawcami oraz możliwości magazynowania dużej ilości towarów jesteśmy w stanie zagwarantować specjalne ceny i możliwość negocjacji przy dużych zamówieniach. Wszystkie zamówione części objęte są gwarancją. Katalog ofertowy jest cały czas rozszerzany, aby sprostać wzrastającym oczekiwaniom naszych Klientów. W przypadku, gdy nie ma specjalnej części na stanie naszego sklepu, jesteśmy w stanie zamówić ją jak najszybciej.

Niezbędne części do wózków widłowych Wodzisław Śląski

Urządzenie po sporym czasie pracy może się zepsuć, a jego części się zużywają. Bardzo ważne jest, aby przestój w pracy zredukować do minimum. Nowe elementy, które zastąpią stare, w pierwszej kolejności powinny być jak najlepszej jakości i spełniać najwyższe parametry. Zapewniamy najlepsze części do wózków widłowych, a Wodzisław Śląski to miasto, w którym z naszych usług korzystają największe przedsiębiorstwa.

W naszych magazynach można znaleźć szeroki wybór kół do wózków, przekładni, foteli, rolek wideł, elementów układów hamulcowych i instalacji elektrycznych, łożysk, uszczelek, rozruszników oraz wszystkich innych niezbędnych części.

Służymy fachową poradą, nasi specjaliści oferują taki asortyment, aby Klienci mogli uzyskać realne oszczędności i otrzymali dokładnie ten produkt, który jest im potrzebny. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. Dzięki naszym częściom zamiennym Wodzisław Śląski, pochodzącym od najlepszych producentów w branży, Klienci mogą zyskać komfort psychiczny i poczucie bezpieczeństwa w trakcie pracy.

Fachowe usługi serwisowe wózków widłowych w Wodzisławiu Śląskim

W naszej ofercie Klienci mogą znaleźć m.in.:

  • montaż instalacji gazowych,
  • dodanie funkcjonalności wózków dzięki montażowi dodatkowych urządzeń (np. chwytaka obrotowego czy bocznych wideł),
  • w pełni profesjonalną naprawę wózków widłowych w Wodzisławiu Śląskim – zarówno gwarancyjną, a także pogwarancyjną – obejmującą pojazdy marki Hubtex oraz innych wiodących na rynku producentów, takich jak Still, Linde, Italcarrelli, Jungheinrich, Clark, Toyota, BT, Nissan, Komatsu, Crown, Combilift, SMV, Mafi, Caterpillar, Cesab, Heli, Kalmar,
  • zmianę opon na superelastyczne albo pneumatyczne,
  • przeglądy techniczne i przygotowywanie wózków widłowych do rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego.

Pro Kliencki serwis wózków widłowych Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski jest to jeden z najistotniejszych obszarów działania naszej firmy. W województwie śląskim oraz najbliższych okolicach naszym Klientom proponujemy nie tylko profilowany pakiet usług serwisowych, ale także okołoserwisowych, jak na przykład pogotowie funkcjonujące w tempie specjalnym (dla osób w sytuacjach nagłych i krytycznych) lub też okazjonalny wynajem pojazdów zastępczych do chwili ukończenia serwisowania właściwego pojazdu. Na Twoje życzenie nasz zespół może zrealizować usługę bezpośrednio w firmie lub w innym, dogodnym miejscu.

Ponadto udostępniamy możliwość zakupienia (zdalnie lub stacjonarnie) części zamiennych, układów hydraulicznych, elektronicznych i hamulcowych, trakcyjnych baterii, kół, a także ogumienia do wózków widłowych dowolnych marek oraz modeli. W sytuacji niedostępności specyficznego elementu w naszej oficjalnej ofercie jesteśmy również w stanie sprowadzić go za pośrednictwem zewnętrznych dystrybutorów.

Z Klientami podejmujemy współpracę na dwa różne sposoby, tj. na podstawie uprzednio podpisanej umowy stałej czy doraźnie, wykonując pojedynczą, zleconą przez Klienta usługę serwisową na terenie miasta Wodzisław Śląski.

Wypożyczalnia wózków widłowych w miastach: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czechowice Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczów, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Śląsk, Żory, Żywiec.

Inne usługi w Wodzisławiu Śląskim: Relokacja maszyn Wodzisław Śląski, Używane wózki widłowe Wodzisław Śląski, Profesjonalny wynajem wózków widłowych Still, Wynajem wózków widłowych Linde.