Wózki widłowe Racibórz - wynajem, serwis i części zamienne

P.U.H.WIDLAK ANDRZEJ KOCEŁAK
tel. +48 607 367 703
marketing@widlak-serwis.pl

Wypożyczenie maszyn jest przydatne w różnych sytuacjach. Organizacje korzystają z tego typu usługi np. w trakcie bardziej wymagających okresów lub z chęci przetestowania konkretnych modeli przed podjęciem decyzji o zakupie na własność. Jeżeli chodzi o wynajem wózków widłowych, to Racibórz jest rejonem, w którym to rozwiązanie jest niezwykle popularne. Właśnie z tego powodu przygotowaliśmy ofertę skierowaną do firm z tego rejonu!

Wynajem wózków widłowych Racibórz z dodatkowymi usługami

Niezależnie od powodów wypożyczenia sprzętu oraz terminu jego trwania, oferujemy stałą, profesjonalną opiekę serwisową nad wózkami widłowymi. Oznacza to, że przez cały okres trwania najmu zajmujemy się – w ramach umowy – pełną obsługą serwisową, cyklicznymi i kompleksowymi przeglądami technicznymi oraz występującymi naprawami. W taki sposób zmniejszamy ryzyko wystąpienia awarii, które mogłyby być powodem zastoju w pracy. Skorzystanie z naszej oferty wypożyczenia wózka widłowego w Raciborzu to pewność profesjonalizmu i szybkiej pomocy w każdej sytuacji.

Dajemy również możliwość wynajmu maszyny wraz z doświadczonym operatorem, który nabył wcześniej wszystkie potrzebne kwalifikacje. W ten sposób unikniesz problemów związanych z rekrutacją i stworzeniem nowego etatu.

Krótkoterminowy i długoterminowy wynajem wózków widłowych

Podpisujemy umowy na dowolny okres. W ten sposób wypożyczysz urządzenia do użytku zarówno przez kilka dni, jak i na kilka miesięcy czy lat. Krótkoterminowy czas wynajmu przydaje się w sytuacjach, gdy potrzebujesz znaleźć nowe urządzenie za to przebywające w naprawie. Wynajem długoterminowy wózka widłowego stanowi też świetne uzupełnienie brakującego sprzętu w okresowo trwających projektach.

Jeśli interesuje Cię oszczędne wypożyczenie wózka widłowego, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby uzyskać więcej informacji na temat wyceny oraz specyfikacji umowy.

Najwyższa jakość części zamiennych do wózków widłowych – Racibórz

Nasza oferta obejmuje najlepsze części zamienne do wózków widłowych. Racibórz to miasto, w którym mamy wyrobioną pozycję ze względu na wieloletnie zaopatrzenie lokalnych firm. Dysponujemy rozległą bazą kontaktów, dlatego jesteśmy w stanie sprowadzić części do wszystkich modeli – tych starszych oraz najnowszych. Zapewniamy części zamienne do wielu marek. Sprowadzamy również trudne do zdobycia części do wózków widłowych.

Staramy się, aby klienci byli zadowoleni z wykonanych transakcji, z tego powodu dbamy o ekspresowe daty dostawy towarów. Dzięki współpracy z największymi dostawcami oraz możliwości magazynowania dużej ilości towarów zapewniamy bardzo konkurencyjne ceny i możliwość negocjacji przy większych zakupach. Wystawiamy gwarancję na wszystkie sprzedane produkty. Dostępny w tym momencie asortyment jest zawsze rozbudowywany, aby zapewnić jak największy wybór naszym Klientom. W przypadku, gdy na stanie naszego sklepu nie ma potrzebnej części, staramy się jak najszybciej ją zamówić.

Sprawdzone części do wózków widłowych Racibórz

Każde urządzenie prędzej czy później się psuje, a jego części mogą wymagać wymiany. Bardzo ważne jest, aby przestój w pracy zredukować do minimum. Potrzebne do wymiany nowe części, w pierwszej kolejności powinny być jak najlepszej jakości i spełniać najwyższe parametry. Zaopatrujemy wyłącznie w najlepsze części do wózków widłowych, a Racibórz to miasto, w którym z naszych usług korzystają największe przedsiębiorstwa.

W swoim asortymencie posiadamy szeroki wybór kół do wózków, przekładni, foteli, rolek wideł, elementów układów hamulcowych i instalacji elektrycznych, łożysk, uszczelek, rozruszników i wszystkich innych niezbędnych części.

Oferujemy zawodowe porady, nasi specjaliści oferują taki asortyment, aby Klienci zakupili poszukiwany produkt przy realnym zaoszczędzeniu funduszy. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. 

Fachowe usługi serwisowe wózków widłowych w Raciborzu

W ramach naszej oferty proponujemy Klientom w pierwszej kolejności:

  • zmianę opon na superelastyczne albo pneumatyczne;
  • w pełni całkowitą naprawę wózków widłowych w Raciborzu – zarówno gwarancyjną, a także pogwarancyjną – obejmującą pojazdy marki Hubtex oraz innych najważniejszych na rynku producentów, takich jak Still, Linde, Italcarrelli, Jungheinrich, Clark, Toyota, BT, Nissan, Komatsu, Crown, Combilift, SMV, Mafi, Caterpillar, Cesab, Heli, Kalmar;
  • dodanie funkcjonalności wózków dzięki montażowi dodatkowych urządzeń (np. chwytaka obrotowego czy bocznych wideł);
  • montaż instalacji gazowych;
  • przeglądy techniczne i przygotowywanie wózków do rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego.

Pro Kliencki serwis wózków widłowych Racibórz – naprawa wózków widłowych

Także w kwestii naprawy wózków widłowych, Racibórz stanowi jeden z kluczowych obszarów naszej działalności. W województwie, a także najbliższych okolicach, oferujemy naszym Klientom nie tylko szeroki zakres usług serwisowych, ale także okołoserwisowych, jak na przykład pogotowie funkcjonujące w tempie przyspieszonym (dla klientów w sytuacjach ważnych i specjalnych) lub też specjalny wynajem pojazdów zastępczych do chwili ukończenia serwisowania właściwego pojazdu. Na Twoją prośbę nasz specjalista może zrealizować usługę osobiście w firmie, czy w innym wybranym przez Ciebie miejscu.

Ponadto nasi Klienci zyskują możliwość nabycia (zdalnie lub stacjonarnie) części zamiennych, układów hydraulicznych, elektronicznych i hamulcowych, trakcyjnych baterii, kół, a także ogumienia do wózków widłowych dowolnych marek i modeli. W przypadku niedostępności określonego elementu w naszej klasycznej ofercie jesteśmy także w stanie sprowadzić go przy pomocy zewnętrznych sprzedawców.

Z Klientami współpracujemy w dwóch różnych trybach, tj. na podstawie uprzednio zawartej umowy stałej lub doraźnie, realizując pojedynczą, wykonaną na życzenie Klienta usługę serwisową na obszarze miasta Racibórz.

Wypożyczalnia wózków widłowych w miastach: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czechowice Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczów, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Śląsk, Żory, Żywiec.

Inne usługi w Raciborzu: Relokacja maszyn Racibórz, Używane wózki widłowe Racibórz, Profesjonalny wynajem wózków widłowych Still, Wynajem wózków widłowych Linde.