Wynajem wózków widłowych Mikołów

P.U.H.WIDLAK ANDRZEJ KOCEŁAK
tel. +48 607 367 703
marketing@widlak-serwis.pl

Wynajem maszyn budowlanych przydaje się w najróżniejszych momentach. Przedsiębiorstwa korzystają z takiego rodzaju usługi np. podczas bardziej wymagających sezonów czy z potrzeby sprawdzenia konkretnych marek przed podjęciem decyzji o zakupie na własność. Wynajem wózków widłowych Mikołów to popularna usługa wśród wielu firm. Właśnie z tego powodu przygotowaliśmy ofertę obejmującą także ten region!

Wynajem wózka widłowego w Mikołowie z dodatkowymi usługami

Niezależnie od powodów wypożyczenia sprzętu oraz terminu trwania użytkowania, oferujemy stałą, profesjonalną opiekę nad wózkami widłowymi. Oznacza to, że przez cały czas trwania wynajmu zajmujemy się – w ramach umowy – pełną obsługą serwisowania sprzętu, cyklicznymi i kompleksowymi przeglądami technicznymi oraz potencjalnymi naprawami. Przez to minimalizujemy możliwość wystąpienia usterek, które mogłyby być powodem zastoju w pracy. Wybranie naszej oferty wypożyczenia wózka widłowego w Mikołowie to gwarancja profesjonalnej opieki i szybkiej pomocy w problemowej sytuacji.

Jesteśmy także w stanie zapewnić możliwość wynajmu sprzętu wraz z doświadczonym operatorem, który posiada wszystkie wymagane uprawnienia. W ten sposób unikają Państwo problemów związanych z przeprowadzeniem rekrutacji i obsadzeniem nowego etatu.

Wózki widłowe wynajem wózków widłowych Mikołów – dostępny w dwóch formach

Umowy zawierane są na wybrany przez Ciebie czas. W ten sposób wypożyczysz urządzenia do użytku zarówno przez kilka dni, jak i na kilka miesięcy czy lat. W P.U.H. Widlak oferujemy wynajem wózków widłowych w dwóch formach. Dostępny jest:

  • długoterminowy wynajem wózków widłowych, 
  • krótkoterminowy wynajem wózków widłowych.

Która opcja najmu będzie lepszą opcją dla Ciebie?   

Wynajem krótkoterminowy jest wskazany choćby w sytuacjach, które wymagają znalezienia zastępstwa dla urządzeń przebywających w warsztacie. Z kolei wynajem długoterminowy wózka widłowego bardziej opłaca się, gdy regularnie korzystasz z wózków widłowych. Jest to też dobre uzupełnienie brakującego sprzętu w okresowo trwających projektach.

Profesjonalny serwis wózków widłowych

Oferujemy rozmaite usługi serwisowe – jedną z nich jest serwis wózków widłowych. Posiadamy odpowiednie uprawnienia, działamy więc zgodnie z przepisami, które ustalił Urząd Dozoru Technicznego.

Ponadto jesteśmy w stanie sprowadzić części zamienne do każdego wózka widłowego – niezależnie od tego, czy są to starsze, czy nowe wózki widłowe. 

Naprawy wózków widłowych wykonujemy w jak możliwe najkrótszym terminie. Jesteśmy w stanie przywrócić wózki widłowe elektryczne i wózki spalinowe do pełnej sprawności. Mamy wieloletnie doświadczenie w profesjonalnym serwisie wózków widłowych. 

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz mieć pewność, że wózek widłowy, który używasz, jest w bardzo dobrym stanie technicznym.

Sprzedaż wózków widłowych

Serwis i wynajem wózków widłowych to niejedyne usługi, które świadczymy w Mikołowie. Możesz u nas także kupić wysokiej jakości wózek widłowy w konkurencyjnych cenach. W ofercie dostępne są zarówno wózki spalinowe (gazowe i diesle), jak i wózki widłowe elektryczne, które mają szeroki zakres udźwigu oraz wysokości podnoszenia.

Zapoznaj się z pełną ofertą naszej firmy

Jeśli interesuje Cię oszczędne wypożyczenie wózka widłowego, skorzystaj z naszej specjalnej oferty. Zapraszamy do przesyłania pytań telefonicznie lub mailowo, aby uzyskać więcej informacji na temat wyceny oraz specyfikacji umowy.

Wynajem krótko- i długoterminowy na terenie całego Śląska

Wypożyczalnia wózków widłowych P.U.H. Widlak działa w takich miastach jak: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czechowice Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczów, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Śląsk, Żory, Żywiec.

Inne usługi w Mikołowie: Relokacja maszyn Mikołów, Części zamienne do wózków widłowych Mikołów, Serwis wózków widłowych Mikołów, Używane wózki widłowe Mikołów.