Wózki widłowe Jaworzno – wynajem, serwis i części zamienne

P.U.H.WIDLAK ANDRZEJ KOCEŁAK
tel. +48 607 367 703
marketing@widlak-serwis.pl

Wynajem wózków widłowych to niezwykle przydatne rozwiązanie, na które chętnie stawiają różne firmy. Przedsiębiorcy korzystają z tego typu usługi na przykład w czasie trwającego sezonu albo z potrzeby sprawdzenia konkretnych modeli przed kupnem na własność. 

Interesuje Cię wynajem wózków widłowych w Jaworznie? Skorzystaj z naszej oferty, która  obejmujące także ten region!

Wynajem wózków widłowych Jaworzno

Niezależnie od przeznaczenia wypożyczenia sprzętu oraz czasu jego trwania, oferujemy stałą, profesjonalną opiekę serwisową nad wózkami widłowymi. Oznacza to, że przez cały czas trwania wynajmu zajmujemy się – w ramach umowy – całkowitą obsługą serwisową, cyklicznymi i kompleksowymi przeglądami technicznymi oraz możliwymi naprawami. Dzięki temu zmniejszamy możliwość wystąpienia usterek, które mogłyby powodować przestoje w pracy. Skorzystanie z naszej oferty wypożyczenia wózka widłowego w Jaworznie to pewność fachowości i szybkiej pomocy w każdej sytuacji.

Zwracamy też uwagę na możliwość wynajmu sprzętu wraz z przeszkolonym operatorem, który posiada wszystkie niezbędne uprawnienia. W ten sposób możesz uniknąć problemów związanych z  rekrutacji i stworzeniem nowego etatu.

Krótkoterminowy i długoterminowy wynajem wózków widłowych

Umowy zawierane są na czas trwania wybrany przez Klienta. W ten sposób otrzymujesz urządzenia do wykorzystania w zależności od potrzeby na kilka dni lub też kilka lat. Wynajem krótkoterminowy przydaje się w sytuacjach, które wymagają znalezienia zastępstwa dla urządzeń przebywających w warsztacie. 

Z kolei wynajem długoterminowy będzie doskonałym uzupełnieniem brakującego sprzętu, to dobra alternatywa dla kupna wózka widłowego.

Jeśli interesuje Cię oszczędne wypożyczenie wózka widłowego, Jaworzno jest miejscem, w którym można skorzystać z naszej specjalnej oferty. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania większej ilości informacji w sprawie wyceny oraz szczegółów umowy.

Części zamienne do wózków widłowych w najwyższym standardzie w Jaworznie

Od kilku lat działamy na rynku, zapewniając małym i dużym przedsiębiorstwom części zamienne do wózków widłowych. Ze względu na dużą znajomość branży i producentów w niej działających jesteśmy w stanie zapewnić części do większości modeli – od najnowszych po starsze. Obsługujemy wszystkie marki. Zapewniamy także ciężkie do kupienia części do wózków widłowych – Jaworzno jest rejonem, na którego terenie nieustannie staramy się sprostać wymaganiom klientów.

Staramy się zapewnić jak najszybszy termin dostawy. Dzięki współpracy z najpopularniejszymi dostawcami oraz posiadaniu dużego magazynu na towary możemy zapewnić niezwykle okazyjne ceny i możliwość negocjacji przy zbiorczych zamówieniach. Katalog dostępnych w sprzedaży produktów jest stale poszerzany, aby zapewnić jak największy asortyment naszym Klientom. W przypadku, jeśli nie mamy na stanie jakiejś części, jesteśmy w stanie jak najszybciej ją zamówić.

Niezawodne części do wózków widłowych Jaworzno

Każde urządzenie prędzej czy później się psuje, a jego części mogą wymagać wymiany. Nowe elementy, które zastąpią stare, w pierwszej kolejności powinny być jak najlepszej jakości i spełniać najwyższe parametry. Oferujemy wyłącznie najlepsze części do wózków widłowych, a Jaworzno to miasto, w którym z naszych usług korzystają największe przedsiębiorstwa.

Dysponujemy bogatym wyborem kół do wózków, przekładni, foteli, rolek wideł, elementów układów hamulcowych i instalacji elektrycznych, łożysk, uszczelek, a także wszystkich innych niezbędnych części, dzięki którym można naprawić wózek widłowy.

Zapewniamy fachowe porady, nasi specjaliści prezentują ofertę produktową tak, aby Klienci zakupili poszukiwany produkt przy realnym zaoszczędzeniu funduszy. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. Oferowane przez nas części zamienne pochodzą od najlepszych producentów w branży, dzięki czemu Klienci mogą być spokojni o pracę wypożyczonego sprzętu.

Profesjonalne usługi serwisowe wózków widłowych w Jaworznie

W naszej ofercie Klienci mogą znaleźć przede wszystkim:

  • przeglądy techniczne oraz przygotowywanie wózków widłowych do rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego;
  • w pełni kompleksową naprawę wózków widłowych w Jaworznie – także gwarancyjną, jak i pogwarancyjną – obejmującą pojazdy marki Hubtex oraz innych wiodących na rynku producentów, takich jak Still, Linde, Italcarrelli, Jungheinrich, Clark, Toyota, BT, Nissan, Komatsu, Crown, Combilift, SMV, Mafi, Caterpillar, Cesab, Heli, Kalmar;
  • montaż instalacji gazowych;
  • wymianę opon na superelastyczne lub pneumatyczne;
  • nadanie dodatkowej funkcjonalności wózków dzięki montażowi dodatkowych urządzeń (np. chwytaka obrotowego czy bocznych wideł).

Sprzedaż wózków widłowych – wózki widłowe używane

Zapewniamy nie tylko serwis wózków widłowych, ale również ich sprzedaż. Sprzedajemy wózki spalinowe (gazowe i diesle) i wózki widłowe elektryczne z szerokim zakresem udźwigu oraz wysokości podnoszenia. W ofercie mamy używane wózki widłowe. 

Serwis wózków widłowych Jaworzno. Zapewniamy kompleksową obsługę

Jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom nie tylko szeroki zakres usług serwisowych oraz okołoserwisowych (jak na przykład pogotowie działające w trybie specjalnym dla klientów w sytuacjach nagłych i krytycznych), ale też specjalny wynajem pojazdów zastępczych aż do czasu ukończenia serwisowania Twojego pojazdu. Na prośbę Klienta nasz zespół może przeprowadzić usługę bezpośrednio w firmie albo w innym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Możesz u nas kupić (zdalnie lub stacjonarnie) części zamienne układy hydrauliczne, elektroniczne i hamulcowe, trakcyjne baterie, koła, a także ogumienia do wózków widłowych wybranych marek i modeli. Jesteśmy również w stanie pozyskać części za pośrednictwem zewnętrznych dostawców, jeśli okaże się, że nie mamy w asortymencie potrzebnych elementów.

Z Klientami współpracujemy w dwóch różnych trybach, tj. na podstawie uprzednio podpisanej umowy stałej czy doraźnie, wykonując pojedynczą, wykonaną na życzenie Klienta usługę serwisową na terenie miasta Jaworzno.

Sprawdź, jakie jeszcze usługi oferujemy

Wypożyczalnia wózków widłowych w miastach: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czechowice Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczów, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Śląsk, Żory, Żywiec.

Inne usługi w Jaworznie: Relokacja maszyn Jaworzno, Używane wózki widłowe Jaworzno.