Wózki widłowe Zawiercie – wynajem, serwis i części zamienne

P.U.H.WIDLAK ANDRZEJ KOCEŁAK
tel. +48 607 367 703
marketing@widlak-serwis.pl

Wynajem sprzętu jest potrzebny w różnych momentach. Przedsiębiorstwa korzystają z tego rodzaju usługi np. w czasie intensywniejszych momentów sezonu albo z potrzeby sprawdzenia specyficznych marek przed kupnem na własność. Wynajem wózków widłowych jest popularnym rozwiązaniem w Zawierciu. Właśnie z tego powodu przygotowaliśmy możliwość obejmującą także ten region!

Wynajem wózków widłowych Zawiercie

Niezależnie od przeznaczenia wypożyczenia sprzętu oraz terminu trwania użytkowania, oferujemy stałą, profesjonalną opiekę serwisową nad wózkami widłowymi. Oznacza to, że przez cały okres obowiązywania wynajmu zajmujemy się – w ramach umowy – całkowitą obsługą serwisową, regularnymi i kompleksowymi przeglądami technicznymi i również możliwymi naprawami. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko wystąpienia awarii, które mogłyby być powodem zastoju w pracy. Wybranie naszej oferty wypożyczenia wózka widłowego w Zawierciu to pewność profesjonalizmu i szybkiej pomocy w problemowej sytuacji.

Jesteśmy także w stanie zapewnić możliwość wynajmu maszyny wraz z przeszkolonym specjalistą, który posiada wszystkie niezbędne kwalifikacje. W ten sposób unikniesz problemów w związku z przeprowadzeniem rekrutacji i obsadzeniem nowego etatu.

Wynajem długoterminowy i krótkoterminowy

Podpisujemy umowy na dowolny okres. Dzięki temu otrzymasz sprzęt do wykorzystania w zależności od potrzeby na kilka dni lub też kilka lat. Krótkoterminowy czas wynajmu jest wskazany choćby w sytuacjach, gdy potrzeba jest znaleźć nowe urządzenie za to przebywające w naprawie. W kwestii takiej jak długoterminowy wynajem wózka widłowego, Zawiercie to miejsce chętnie sięgająca po taki sposób ze względu na ekonomiczność umowy. Stanowi też dobre uzupełnienie brakującego sprzętu w krótko trwających projektach.

Jeżeli interesuje Cię wypożyczenie wózka widłowego w przystępnej cenie, zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo, aby uzyskać większej ilości informacji w sprawie wyceny oraz szczegółów umowy.

Najlepsze części zamienne do wózków widłowych w Zawierciu

W naszym asortymencie znajdują się części zamienne do wózków widłowych. Dysponujemy rozległą bazą kontaktów, dlatego jesteśmy w stanie sprowadzić części do wszystkich modeli – tych starszych oraz najnowszych. Jesteśmy w stanie zapewnić części do wszystkich marek, w szczególności do - Hubtex, Still, Linde, SMV, Konecranes, Ital Carelli, Toyota i inne. Sprowadzamy również trudne do zdobycia części do wózków widłowych – Zawiercie jest rejonem, w którym stale rozwijamy działalność naszej firmy.

Ponieważ wiemy, jak bardzo ważny dla klientów jest czas, staramy się zapewnić jak najszybszy termin dostawy. Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami oraz możliwości magazynowania dużej ilości towarów możemy zapewnić bardzo konkurencyjne ceny i możliwość negocjacji przy dużych zamówieniach. Wszystkie zamówione części objęte są gwarancją. Dostępny w tym momencie asortyment jest zawsze rozbudowywany, aby zapewnić jak największy wybór naszym Klientom. W wypadku, gdy nie ma specjalnej części na stanie naszego sklepu, jesteśmy w stanie zamówić ją jak najszybciej.

Niezbędne części do wózków widłowych Zawiercie

Urządzenie w ramach wykonywanej pracy może ulec awarii, a jego części mogą wymagać wymiany. Najważniejsze to zminimalizować ryzyko zatrzymania pracy. Nowe części, w pierwszej kolejności powinny być jak najlepszej jakości i spełniać najwyższe parametry. Zapewniamy najlepsze części do wózków widłowych, a Zawiercie to miasto, na którego terenie współpracujemy z największymi firmami w branży.

Dysponujemy bogatym wyborem kół do wózków, przekładni, foteli, rolek wideł, elementów układów hamulcowych i instalacji elektrycznych, łożysk, uszczelek, rozruszników oraz innych zamienników.

Służymy fachową poradą, dbamy o to, aby Klienci czuli się zadowoleni z obsługi i zakupionych towarów. W przypadku pytań prosimy o telefon. 

Fachowe usługi serwisowe wózków widłowych w Zawierciu

W naszej ofercie Klienci mogą znaleźć w pierwszej kolejności:

  • zmianę opon na superelastyczne albo pneumatyczne,
  • montaż instalacji gazowych,
  • poszerzanie funkcjonalności wózków poprzez montaż dodatkowych urządzeń (np. chwytaka obrotowego czy bocznych wideł,
  • w pełni profesjonalną naprawę wózków widłowych w Zawierciu – zarówno gwarancyjną, jak i pogwarancyjną – obejmującą pojazdy marki Hubtex oraz pozostałych największych na rynku producentów, takich jak Still, Linde, Italcarrelli, Jungheinrich, Clark, Toyota, BT, Nissan, Komatsu, Crown, Combilift, SMV, Mafi, Caterpillar, Cesab, Heli, Kalmar,
  • przeglądy techniczne, a także przygotowywanie wózków do rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego,

Pro Kliencki serwis wózków widłowych Zawiercie

Naszym Klientom proponujemy nie tylko szeroki zakres usług serwisowych oraz okołoserwisowych, takich jak pogotowie działające w tempie przyspieszonym (dla klientów w sytuacjach niecodziennych) czy też okazjonalny wynajem podnośników zastępczych do chwili ukończenia naprawy pojazdu. Na Twoje życzenie nasz specjalista może zrealizować usługę osobiście w siedzibie firmy czy w innym, dogodnym miejscu.

Ponadto dajemy klientom możliwość nabycia (zdalnie lub stacjonarnie) części zamiennych, układów hydraulicznych, elektronicznych i hamulcowych, trakcyjnych baterii, kół, a także ogumienia do wózków widłowych dowolnych marek i modeli. W sytuacji niedostępności specyficznego elementu w naszej standardowej ofercie jesteśmy też w stanie sprowadzić go przy pomocy zewnętrznych dostawców.

Z Klientami podejmujemy współpracę na dwa różne sposoby, tj. na podstawie uprzednio podpisanej umowy stałej lub doraźnie, realizując pojedynczą, wykonaną na życzenie Klienta usługę serwisową na obszarze miasta Zawiercie.

Wypożyczalnia wózków widłowych w miastach: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czechowice Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczów, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Śląsk, Żory, Żywiec.

Inne usługi w Zawierciu: Relokacja maszyn Zawiercie, Używane wózki widłowe Zawiercie , Profesjonalny wynajem wózków widłowych Still, Wynajem wózków widłowych Linde.