Wózki widłowe Chorzów - wynajem, serwis i części zamienne

P.U.H.WIDLAK ANDRZEJ KOCEŁAK
tel. +48 607 367 703
marketing@widlak-serwis.pl

Wypożyczenie sprzętu jest przydatne w wielu różnych chwilach. Organizacje sięgają po tego rodzaju usługi np. w czasie intensywniejszych sezonów albo z potrzeby sprawdzenia konkretnych modeli przed podjęciem decyzji o zakupie na własność. 

W P.U.H. Widlak oferujemy usługę wynajem wózków widłowych Chorzów w atrakcyjnej cenie. Do wyboru masz dwie formy – krótko- lub długoterminowy wynajem wózków widłowych. Dlaczego warto wynająć u nas wózek widłowy?

Wynajem wózka widłowego w Chorzowie – sprawdzone wózki widłowe

Niezależnie od przeznaczenia wypożyczenia sprzętu oraz czasu jego trwania, oferujemy stałą, profesjonalną opiekę nad wózkami widłowymi. Oznacza to, że przez cały czas trwania najmu zajmujemy się – w ramach umowy – całkowitą obsługą serwisowania sprzętu, cyklicznymi i kompleksowymi przeglądami technicznymi oraz potencjalnymi naprawami. Dzięki temu minimalizujemy możliwość wystąpienia usterek, które mogłyby powodować przestoje w pracy. Skorzystanie z naszej oferty wypożyczenia wózka widłowego w Chorzowie to pewność profesjonalnej opieki i natychmiastowej pomocy w każdej sytuacji.

Dajemy również możliwość wynajmu sprzętu wraz z przeszkolonym operatorem, który nabył wcześniej wszystkie wymagane kwalifikacje. Dzięki temu unikniesz problemów związanych z  rekrutacji i obsadzeniem nowego etatu.

Długoterminowy lub krótkoterminowy wynajem wózków widłowych

Umowy zawierane są na wybrany przez Ciebie czas ich trwania. Dzięki temu otrzymasz maszyny do wykorzystania zarówno przez kilka dni, jak i na kilka miesięcy czy lat. Krótkoterminowy okres wynajmu przydaje się choćby w sytuacjach, które wymagają znalezienia zastępstwa dla urządzeń przebywających w warsztacie. Stanowi też dobre uzupełnienie potrzebnego sprzętu w krótko trwających projektach.

W przypadku, jeżeli interesuje Cię oszczędne wypożyczenie wózka widłowego, Zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo, aby uzyskać większej ilości informacji na temat wyceny oraz specyfikacji umowy.

Najwyższa jakość części zamiennych do wózków widłowych w Chorzowie

Jesteśmy w stanie zapewnić najlepszej jakości części zamienne do wózków widłowych. Ze względu na dużą znajomość branży i producentów w niej działających jesteśmy w stanie zapewnić części do większości modeli – od najnowszych po starsze. Jesteśmy w stanie zapewnić części do wszystkich marek, w szczególności do – Hubtex, Still, Linde, SMV, Konecranes, Ital Carelli, Toyota i inne. Sprowadzamy również trudne do zdobycia części do wózków widłowych – Chorzów jest rejonem, na którego terenie nieustannie staramy się sprostać wymaganiom klientów.

Staramy się, aby klienci byli zadowoleni z przeprowadzonych transakcji, z tego powodu dbamy o ekspresowe daty dostawy towarów. Dzięki współpracy z największymi dostawcami oraz dużemu magazynowi jesteśmy w stanie zagwarantować bardzo konkurencyjne ceny i możliwość negocjacji przy dużych zamówieniach. Katalog ofertowy jest cały czas rozszerzany, aby sprostać wzrastającym oczekiwaniom naszych Klientów. Jeżeli jakiejś części nie ma aktualnie na stanie, możemy ją sprowadzić w krótkim czasie.

Niezawodne części do wózków widłowych 

Każde urządzenie prędzej czy później się psuje, a jego części mogą wymagać wymiany. Bardzo ważne jest, aby przestój w pracy zredukować do minimum. Nowe elementy, które zastąpią stare, muszą być wysokiej jakości i gwarantować tak samo dobre parametry pracy. Zaopatrujemy wyłącznie w najlepsze części do wózków widłowych, a Chorzów to miasto, na którego terenie współpracujemy z największymi firmami w branży.

W naszych magazynach można znaleźć szeroki wybór kół do wózków, przekładni, foteli, rolek wideł, elementów układów hamulcowych i instalacji elektrycznych, łożysk, uszczelek, a także wszystkich innych niezbędnych części.

Służymy fachową poradą, nasi doradcy Klienta zawsze dobierają ofertę w taki sposób, aby Klienci czuli się zadowoleni z obsługi i zakupionych towarów. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. 

Kompleksowe usługi serwisowe wózków widłowych 

W naszej ofercie Klienci mogą znaleźć w pierwszej kolejności:

  • w pełni całkowitą naprawę wózków widłowych w Chorzowie – także gwarancyjną, a także pogwarancyjną – obejmującą pojazdy marki Hubtex oraz innych wiodących na rynku producentów, takich jak Still, Linde, SMV, Konecranes, Ital Carelli ,a także Toyota.
  • wymianę opon na superelastyczne albo pneumatyczne,
  • przeglądy techniczne, a także przygotowywanie wózków do rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego,
  • nadanie dodatkowej funkcjonalności wózków poprzez montaż dodatkowych urządzeń (np. chwytaka obrotowego czy bocznych wideł).
  • montaż instalacji gazowych,

Pro Kliencki i profesjonalny serwis wózków widłowych Chorzów

Naprawa wózków widłowych to jeden z najważniejszych obszarów działania naszej firmy. Jesteśmy w stanie zaoferować nie tylko wiele usług serwisowych, ale także okołoserwisowych, takich jak pogotowie funkcjonujące w trybie przyspieszonym (dla osób w sytuacjach niecodziennych) lub też okazjonalny wynajem pojazdów zastępczych do chwili ukończenia serwisowania pojazdu. Na Twoje życzenie nasz zespół może zrealizować usługę na miejscu, w siedzibie firmy lub w innym, dogodnym miejscu.

Jednocześnie udostępniamy Klientom sposób nabycia (zdalnie lub stacjonarnie) części zamiennych, układów hydraulicznych, elektronicznych i hamulcowych, trakcyjnych baterii, kół, a także ogumienia do wózków widłowych dowolnych marek i modeli. W sytuacji braku specyficznego elementu w naszej klasycznej ofercie jesteśmy też w stanie pozyskać go za pośrednictwem zewnętrznych dystrybutorów.

Z Klientami podejmujemy współpracę na dwa różne sposoby, tj. na podstawie wcześniej zawartej umowy stałej lub doraźnie, realizując pojedynczą, zleconą przez Klienta usługę serwisową na terenie miasta Chorzów.

Wypożyczalnia wózków widłowych w miastach: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czechowice Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczów, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Śląsk, Żory, Żywiec.

Inne usługi w Chorzowie: Relokacja maszyn Chorzów, Używane wózki widłowe Chorzów, Profesjonalny wynajem wózków widłowych Still, Wynajem wózków widłowych Linde.