Wózki widłowe Piekary Śląskie – wynajem, serwis i części zamienne

P.U.H.WIDLAK ANDRZEJ KOCEŁAK
tel. +48 607 367 703
marketing@widlak-serwis.pl

Wynajem maszyn budowlanych przydaje się w wielu różnych sytuacjach. Firmy korzystają z tego typu usługi w trakcie bardziej wymagających sezonów czy z potrzeby sprawdzenia konkretnych marek przed podjęciem decyzji o zakupie na własność. 

Ty także chcesz wynająć wózek widłowy, aby przetestować sprzęt? A może potrzebujesz wózka na kilka dni? Sprawdź naszą ofertę – proponujemy wynajem wózków widłowych w Piekarach Śląskich.

Wynajem wózka widłowego w Piekarach Śląskich z dodatkowymi usługami

Niezależnie od przeznaczenia wypożyczenia sprzętu oraz terminu trwania wypożyczenia, oferujemy stałą, profesjonalną opiekę nad wózkami widłowymi. Oznacza to, że przez cały czas obowiązywania najmu zajmujemy się – w ramach umowy – pełną obsługą serwisowania sprzętu, regularnymi i kompleksowymi przeglądami technicznymi i również występującymi naprawami. Przez to minimalizujemy możliwość wystąpienia awarii, które mogłyby powodować przestoje w pracy. Wybranie naszej oferty wypożyczenia wózka widłowego w Piekarach Śląskich to gwarancja profesjonalnej opieki i szybkiej pomocy w każdej sytuacji.

Dajemy również możliwość wynajmu urządzenia wraz z doświadczonym specjalistą, który posiada wszystkie potrzebne kwalifikacje. W ten sposób unikniesz kłopotów związanych z przeprowadzeniem rekrutacji i obsadzeniem nowego etatu.

Krótkoterminowy i długoterminowy wynajem wózków widłowych Piekary Śląskie

Umowy zawierane są na wybrany przez Ciebie czas trwania. W ten sposób otrzymasz sprzęt do wykorzystania zarówno przez kilka dni, jak i na kilka miesięcy czy lat. Krótkoterminowy wynajem wózków widłowych jest wskazany w sytuacjach, które wymagają znalezienia zastępstwa dla urządzeń przebywających w warsztacie. Z kolei długoterminowy wynajem wózka widłowego będzie świetnym uzupełnieniem brakującego sprzętu w okresowo trwających projektach.

Jeśli interesuje Cię wynajem krótkoterminowy i długoterminowy, zgłoś się do nas. W celu uzyskania większej ilości informacji w sprawie wyceny i specyfikacji umowy zapraszamy do kontaktu telefonicznie lub mailowo.

Najlepsze części zamienne do wózków widłowych w Piekarach Śląskich

W naszym asortymencie znajdują się części zamienne do wózków widłowych. Piekary Śląskie to miasto, gdzie zyskaliśmy mocną pozycję, obsługując zarówno duże, jak i mniejsze przedsiębiorstwa. Ze względu na dużą znajomość branży i producentów w niej działających jesteśmy w stanie zapewnić części do większości modeli – od najnowszych po starsze. Obsługujemy wszystkie marki. Jesteśmy również w stanie sprowadzić na zamówienie niestandardowe części do wózków widłowych – Piekary Śląskie są rejonem, na którego terenie nieustannie staramy się sprostać wymaganiom klientów.

Cenimy czas naszych Klientów, z tego powodu proponujemy ekspresowe terminy realizacji. Dzięki współpracy z największymi dostawcami oraz posiadaniu dużego magazynu na towary możemy zapewnić niezwykle okazyjne ceny i możliwość negocjacji przy zbiorczych zamówieniach. Katalog dostępnych w sprzedaży produktów jest stale poszerzany, aby zapewnić jak największy asortyment naszym Klientom. W przypadku, gdy nie ma specjalnej części na stanie naszego sklepu, jesteśmy w stanie zamówić ją jak najszybciej.

Niezbędne części do wózków widłowych Piekary Śląskie

Urządzenie w ramach wykonywanej pracy może ulec awarii, a jego części mogą wymagać wymiany. Najważniejsze to zminimalizować ryzyko zatrzymania pracy. Nowe elementy, które zastąpią stare, muszą być wysokiej jakości i gwarantować tak samo dobre parametry pracy. Oferujemy wyłącznie najlepsze części do wózków widłowych, a Piekary Śląskie to miasto, w którym z naszych usług korzystają największe przedsiębiorstwa.

W swoim asortymencie posiadamy szeroki wybór kół do wózków, przekładni, foteli, rolek wideł, elementów układów hamulcowych i instalacji elektrycznych, łożysk, uszczelek oraz wszystkich innych niezbędnych części.

Zapewniamy fachowe porady, nasi pracownicy oferują taki asortyment, aby Klienci czuli się zadowoleni z obsługi i zakupionych towarów. Mamy też wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, jak i naprawach wózków widłowych. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. 

Fachowe usługi serwisowe wózków widłowych w Piekarach Śląskich

W ramach naszej oferty proponujemy Klientom w pierwszej kolejności:

  • montaż instalacji gazowych;
  • w pełni całkowitą naprawę wózków widłowych w Piekarach Śląskich – zarówno gwarancyjną, jak i pogwarancyjną – obejmującą pojazdy marki Hubtex oraz innych największych na rynku producentów, takich jak Still, Linde, Italcarrelli, Jungheinrich, Clark, Toyota, BT, Nissan, Komatsu, Crown, Combilift, SMV, Mafi, Caterpillar, Cesab, Heli, Kalmar;
  • wymianę opon na superelastyczne lub pneumatyczne;
  • nadanie dodatkowej funkcjonalności wózków dzięki montażowi dodatkowych urządzeń (np. chwytaka obrotowego czy bocznych wideł);
  • przeglądy techniczne oraz przygotowywanie wózków do rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego.

Profesjonalny serwis wózków widłowych Piekary Śląskie

Piekary Śląskie jest to jeden z najważniejszych obszarów działania naszej firmy. W województwie śląskim i najbliższych okolicach oferujemy naszym Klientom nie tylko szeroki zakres usług serwisowych, ale także okołoserwisowych, takich jak pogotowie działające w trybie przyspieszonym (dla klientów w sytuacjach ważnych i specjalnych) albo też okazjonalny wynajem podnośników zastępczych do chwili ukończenia naprawy Twojego pojazdu. Na Twoją prośbę nasz zespół może przeprowadzić usługę na miejscu lub wybranym przez Ciebie miejscu.

Jednocześnie możesz u nas kupić (zdalnie lub stacjonarnie) wiele części zamiennych, układów hydraulicznych, elektronicznych i hamulcowych, trakcyjnych baterii, kół, a także ogumienia do wózków widłowych wybranych marek oraz modeli. W wypadku braku specyficznego elementu w naszej oficjalnej ofercie jesteśmy w stanie sprowadzić go przy pomocy zewnętrznych dystrybutorów.

Z Klientami współpracujemy na dwa różne sposoby, tj. na podstawie uprzednio podpisanej umowy stałej albo doraźnie, wykonując pojedynczą, wykonaną na życzenie Klienta usługę serwisową na obszarze miasta Piekary Śląskie.

Wypożyczalnia wózków widłowych w miastach: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czechowice Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczów, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Śląsk, Żory, Żywiec.

Inne usługi w Piekarzach Śląskich: Relokacja maszyn Piekary Śląskie, Używane wózki widłowe Piekary Śląskie, Profesjonalny wynajem wózków widłowych Still, Wynajem wózków widłowych Linde.