Wózki widłowe Skoczów – wynajem, serwis i części zamienne

P.U.H.WIDLAK ANDRZEJ KOCEŁAK
tel. +48 607 367 703
marketing@widlak-serwis.pl

Wypożyczenie maszyn jest potrzebne w przy różnych chwilach. Firmy korzystają z tego typu usługi np. w czasie bardziej wymagających momentów sezonu czy z potrzeby przetestowania specyficznych marek przed podjęciem decyzji o zakupie na własność. Oferujemy wynajem wózków widłowych w dwóch formach. Sprawdź, dlaczego warto postawić na długoterminowy i krótkoterminowy wynajem wózków widłowych u nas.

Wynajem wózka widłowego w Skoczowie z dodatkowymi usługami

Niezależnie od przeznaczenia wypożyczenia maszyn oraz czasu jego trwania, proponujemy stałą, zawodową opiekę nad wózkami widłowymi. W związku z tym przez cały okres trwania najmu zajmujemy się – w ramach umowy – pełną obsługą serwisowania sprzętu, regularnymi i kompleksowymi przeglądami technicznymi, a także występującymi naprawami. Przez to minimalizujemy ryzyko wystąpienia awarii, które mogłyby być powodem zastoju w pracy. Wybranie naszej oferty wypożyczenia wózka widłowego w Skoczowie to pewność profesjonalnej opieki i natychmiastowej pomocy w każdej sytuacji.

Dajemy również możliwość wynajmu urządzenia wraz z przeszkolonym specjalistą, który nabył wcześniej wszystkie niezbędne kwalifikacje. Dzięki temu unikają Państwo problemów związanych z poprowadzeniem rekrutacji i obsadzeniem nowego etatu. Sprawdź naszą ofertę i wynajmij już teraz wózek widłowy.

Krótkoterminowy i długoterminowy wynajem wózków widłowych Skoczów

Podpisujemy umowy na dowolny okres. Dzięki temu otrzymasz maszyny do użytku w zależności od potrzeby na kilka dni lub też kilka lat. Wynajem krótkoterminowy przydaje się na przykład w sytuacjach, które wymagają znalezienia zastępstwa dla urządzeń przebywających w warsztacie. Z kolei na wynajem długoterminowy stawiają firmy, którym zależy na oszczędnościach. Ta opcja stanowi też dobre uzupełnienie brakującego sprzętu w okresowo trwających przedsięwzięciach.

Jeśli interesuje Cię oszczędne wypożyczenie wózka widłowego, Skoczów jest miejscem, w którym jest możliwe skorzystanie z naszej korzystnej oferty. Mamy zróżnicowaną ofertę wózków o różnych parametrach technicznych na atrakcyjnych warunkach. Gwarantujemy też indywidualne podejście i profesjonalne doradztwo. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby uzyskać więcej informacji w sprawie wyceny oraz szczegółów umowy.

Najwyższa jakość części zamiennych do wózków widłowych – Skoczów

Posiadamy wysokiej jakości części zamienne do wózków widłowych. Skoczów to miasto, na którego terenie działamy od wielu lat, zapewniając małym oraz dużym przedsiębiorstwom części zamienne. Wraz z czasem rozkwitu w branży pozyskaliśmy szereg kontaktów, dzięki którym możemy zapewnić asortyment dla większości modeli wózków widłowych. Obsługujemy wszystkie marki. Sprowadzamy również trudne do zdobycia części do wózków widłowych – Skoczów jest rejonem, na którego terenie dynamicznie rozwijamy naszą działalność.

Cenimy czas naszych Klientów, i z tego powodu proponujemy ekspresowe terminy realizacji. Dzięki współpracy z największymi dostawcami oraz możliwości magazynowania dużej ilości towarów jesteśmy w stanie zagwarantować specjalne ceny i możliwość negocjacji przy większych zakupach. Wszystkie zamówione części objęte są gwarancją. Katalog dostępnych w sprzedaży produktów jest stale poszerzany, aby zapewnić jak największy asortyment naszym Klientom. W przypadku, jeśli nie mamy na stanie jakiejś części, jesteśmy w stanie jak najszybciej ją zamówić.

Niezawodne części do wózków widłowych Skoczów

Urządzenie w ramach wykonywanej pracy może ulec awarii, a jego części mogą wymagać wymiany. Najważniejszym jest minimalizacja szkód zatrzymania pracy. Nowe części, muszą być wysokiej jakości i gwarantować tak samo dobre parametry pracy. Zaopatrujemy wyłącznie w najlepsze części do wózków widłowych, a Skoczów to miasto, na którego terenie współpracujemy z największymi firmami w branży.

W naszych magazynach można znaleźć szeroki wybór kół do wózków, przekładni, foteli, rolek wideł, elementów układów hamulcowych i instalacji elektrycznych, łożysk, uszczelek, rozruszników, a także wszystkich innych niezbędnych części.

Służymy fachową poradą, nasi doradcy Klienta oferują taki asortyment, aby Klienci czuli się zadowoleni z obsługi i zakupionych towarów. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Dzięki naszym częściom zamiennym Skoczów sprowadzanym od najlepszych producentów w branży Klienci mogą zyskać komfort psychiczny i poczucie bezpieczeństwa w trakcie pracy.

Kompleksowe usługi serwisowe wózków widłowych w Skoczowie

W naszej ofercie Klienci mogą znaleźć przede wszystkim:

  • montaż instalacji gazowych;
  • poszerzanie funkcjonalności wózków dzięki montażowi dodatkowych urządzeń (np. chwytaka obrotowego czy bocznych wideł);
  • wymianę opon na superelastyczne lub pneumatyczne;
  • w pełni kompleksową naprawę wózków widłowych w Skoczowie – również gwarancyjną oraz pogwarancyjną – obejmującą pojazdy marki Hubtex oraz pozostałych wiodących na rynku producentów, takich jak Still, Linde, Italcarrelli, Jungheinrich, Clark, Toyota, BT, Nissan, Komatsu, Crown, Combilift, SMV, Mafi, Caterpillar, Cesab, Heli, Kalmar;
  • przeglądy techniczne, a także przygotowywanie wózków widłowych do rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego.

Pro Kliencki serwis wózków widłowych Skoczów

Skoczów stanowi jeden z kluczowych obszarów naszej działalności. W województwie i najbliższych rejonach naszym Klientom proponujemy nie tylko wiele usług serwisowych i okołoserwisowych, takich jak pogotowie funkcjonujące w trybie przyspieszonym (dla klientów w sytuacjach niecodziennych) czy też okazjonalny wynajem podnośników zastępczych do momentu ukończenia naprawy właściwego pojazdu. Na Twoją prośbę nasz specjalista może przeprowadzić usługę na miejscu, w siedzibie firmy lub w innym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Jednocześnie udostępniamy opcję zakupienia (zdalnie lub stacjonarnie) części zamiennych, układów hydraulicznych, elektronicznych i hamulcowych, trakcyjnych baterii, kół, a także ogumienia do wózków widłowych wybranych marek, a także modeli. W przypadku braku specyficznego elementu w naszej klasycznej ofercie jesteśmy także w stanie pozyskać go za pośrednictwem zewnętrznych sprzedawców.

Z Klientami współpracujemy w dwóch różnych trybach, tj. na podstawie uprzednio zawartej umowy stałej lub doraźnie, wykonując pojedynczą, wykonaną na życzenie Klienta usługę serwisową na terenie miasta Skoczów.

Wypożyczalnia wózków widłowych w miastach: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczów, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Śląsk, Żory, Żywiec.

Inne usługi w Skoczowie: Relokacja maszyn Skoczów, Używane wózki widłowe Skoczów, Profesjonalny wynajem wózków widłowych Still, Wynajem wózków widłowych Linde.