Wózki widłowe Czechowice Dziedzice – wynajem, serwis i części zamienne

P.U.H.WIDLAK ANDRZEJ KOCEŁAK
tel. +48 607 367 703
marketing@widlak-serwis.pl

Wynajem sprzętu przydaje się w różnych sytuacjach. Firmy korzystają z takiego typu usługi np. w czasie intensywniejszych okresów lub z chęci sprawdzenia specyficznych marek przed podjęciem decyzji o zakupie na własność. Jeśli chodzi o wynajem wózków widłowych Czechowice-Dziedzice są miejscem, gdzie bardzo często korzysta się z tego sposobu. Właśnie z tego powodu przygotowaliśmy ofertę obejmującą także ten region!

Wynajem wózka widłowego w Czechowicach-Dziedzicach także dodatkowymi usługami

Niezależnie od przeznaczenia wypożyczenia maszyn oraz terminu trwania użytkowania, oferujemy stałą, profesjonalną opiekę nad wózkami widłowymi. W związku z tym przez cały okres trwania wynajmu zajmujemy się – w ramach umowy – całkowitą obsługą serwisowania sprzętu, cyklicznymi i kompleksowymi przeglądami technicznymi i również potencjalnymi naprawami. Dzięki temu zmniejszamy ryzyko wystąpienia awarii, które mogłyby powodować przestoje w pracy. Wybranie naszej oferty wypożyczenia wózka widłowego w Czechowicach-Dziedzicach to pewność fachowości i natychmiastowej pomocy w problemowej sytuacji.

Dajemy również możliwość wynajmu sprzętu wraz z przeszkolonym specjalistą, który posiada wszystkie potrzebne uprawnienia. Dzięki temu unikniesz problemów związanych z  rekrutacji i obsadzeniem nowego etatu.

Wynajem długoterminowy i krótkoterminowy

Umowy zawierane są na wybrany przez Ciebie okres ich trwania. W ten sposób otrzymasz maszyny do wykorzystania zarówno przez kilka dni, jak i na kilka miesięcy czy lat. Krótkoterminowy okres wynajmu jest wskazany na przykład w sytuacjach, które wymagają znalezienia zastępstwa dla urządzeń przebywających w warsztacie. W sprawie takiej jak długoterminowy wynajem wózka widłowego Czechowice-Dziedzice to rejon chętnie wybierająca takie rozwiązanie ze względu na ekonomiczność umowy. Stanowi też świetne uzupełnienie potrzebnego sprzętu w krótko trwających projektach.

Jeśli interesuje Cię oszczędne wypożyczenie wózka widłowego, Czechowice-Dziedzice są miejscem, w którym można skorzystać z naszej korzystnej oferty. Zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo, w celu uzyskania większej ilości informacji na temat wyceny oraz specyfikacji umowy.

Części zamienne do wózków widłowych w najwyższym standardzie w Czechowicach-Dziedzicach

Mamy wysokiej jakości części zamienne do wózków widłowych. Czechowice-Dziedzice to miasto, na którego terenie działamy od paru lat, zapewniając małym, a także dużym firmą części zamienne. Ze względu na dużą znajomość branży i producentów w niej działających jesteśmy w stanie zapewnić części do większości modeli – od najnowszych po starsze. Jesteśmy w stanie zapewnić części do wszystkich marek, w szczególności do – Hubtex, Still, Linde, SMV, Konecranes, Ital Carelli, Toyota i inne. Jesteśmy również w stanie sprowadzić na zamówienie niestandardowe części do wózków widłowych – Czechowice-Dziedzice są rejonem, gdzie szybko rozwijamy naszą działalność.

Ponieważ wiemy, jak bardzo jest to ważne dla klientów, staramy się zapewnić jak najszybszy termin wysyłki. Dzięki współpracy z najpopularniejszymi dostawcami oraz możliwości magazynowania dużej ilości towarów możemy zapewnić specjalne ceny i możliwość negocjacji przy zbiorczych zamówieniach. Dostępny w tym momencie asortyment jest zawsze rozbudowywany, aby zapewnić jak największy wybór naszym Klientom. W sytuacji, gdy nie ma specjalnej części na stanie naszego sklepu, jesteśmy w stanie zamówić ją jak najszybciej.

Niezawodne części do wózków widłowych Czechowice-Dziedzice

Urządzenie w ramach wykonywanej pracy może ulec awarii, a jego części się zużywają. Najważniejszym jest minimalizacja szkód zatrzymania pracy. Nowe części, muszą być wysokiej jakości i gwarantować tak samo dobre parametry pracy. Oferujemy wyłącznie najlepsze części do wózków widłowych, a Czechowice-Dziedzice to miasto, w którym z naszych usług korzystają największe przedsiębiorstwa.

W swoim asortymencie posiadamy szeroki wybór kół do wózków, przekładni, foteli, rolek wideł, elementów układów hamulcowych i instalacji elektrycznych, łożysk, uszczelek, a także innych zamienników.

Służymy fachową poradą, nasi pracownicy prezentują ofertę produktową tak, aby Klienci czuli się zadowoleni z obsługi i zakupionych towarów. W przypadku pytań prosimy o kontakt. Dzięki naszym częściom zamiennym Czechowice-Dziedzice, sprowadzanym ze sprawdzonego źródła, Klienci mogą pracować na najlepszych urządzeniach wyposażonych w pełnym standardzie.

P.U.H.WIDLAK ANDRZEJ KOCEŁAK
tel. 32 322 00 81
biuro@widlak-serwis.pl

Profesjonalne usługi serwisowe wózków widłowych w Czechowicach-Dziedzicach

W ramach naszej oferty proponujemy Klientom przede wszystkim:

  • montaż instalacji gazowych;
  • nadanie dodatkowej funkcjonalności wózków dzięki montażowi dodatkowych urządzeń (np. chwytaka obrotowego czy bocznych wideł);
  • w pełni kompleksową naprawę wózków widłowych w Czechowicach-Dziedzicach – także gwarancyjną oraz pogwarancyjną – obejmującą pojazdy marki Hubtex oraz pozostałych wiodących na rynku producentów, takich jak Still, Linde, Italcarrelli, Jungheinrich, Clark, Toyota, BT, Nissan, Komatsu, Crown, Combilift, SMV, Mafi, Caterpillar, Cesab, Heli, Kalmar;
  • wymianę opon na superelastyczne albo pneumatyczne;
  • przeglądy techniczne i przygotowywanie wózków widłowych do rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego.

Pro Kliencki serwis wózków widłowych Czechowice-Dziedzice

W kwestii takiej jak naprawa wózków widłowych, Czechowice-Dziedzice stanowi jeden z kluczowych obszarów działania naszej firmy. W województwie oraz najbliższych rejonach naszym Klientom oferujemy nie tylko wiele usług serwisowych, ale także okołoserwisowych, takich jak pogotowie działające w trybie specjalnym (dla klientów w sytuacjach nagłych i krytycznych) albo też specjalny wynajem podnośników zastępczych aż do czasu ukończenia naprawy właściwego pojazdu. Na Twoje życzenie nasz specjalista może zrealizować usługę bezpośrednio w Twojej firmie albo w innym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Jednocześnie dajemy Ci sposób nabycia (zdalnie lub stacjonarnie) części zamiennych, układów hydraulicznych, elektronicznych i hamulcowych, trakcyjnych baterii, kół, a także ogumienia do wózków widłowych wybranych marek i modeli. W sytuacji niedostępności określonego elementu w naszej klasycznej ofercie jesteśmy również w stanie sprowadzić go za pośrednictwem zewnętrznych dostawców.

Z Klientami współpracujemy w dwóch różnych trybach, tj. na podstawie wcześniej zawartej umowy stałej albo doraźnie, realizując pojedynczą, wykonaną na życzenie Klienta usługę serwisową na terenie miasta Czechowice-Dziedzice.

Wypożyczalnia wózków widłowych w miastach: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczów, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Śląsk, Żory, Żywiec.

Inne usługi w Czechowicach-Dziedzicach: Relokacja maszyn Czechowice-Dziedzice, Używane wózki widłowe Czechowice-Dziedzice , Profesjonalny wynajem wózków widłowych Still, Wynajem wózków widłowych Linde.