Wózki widłowe Śląsk - wynajem, serwis i części zamienne

P.U.H.WIDLAK ANDRZEJ KOCEŁAK
tel. +48 607 367 703
marketing@widlak-serwis.pl

Wynajem wózków widłowych Śląsk

Wypożyczenie sprzętu jest szczególnie popularnym rozwiązaniem w szybko rozwijających się firmach oraz zakładach wykazujących się okresowym wzrostem nakładów pracy. To także dobry sposób, by zaoszczędzić pieniądze. Oferujemy wynajem wózków widłowych na Śląsku na atrakcyjnych warunkach współpracy. Sprawdź zalety wynajmu wózków widłowych w P.U.H. Widlak.

Profesjonalny wynajem wózków widłowych w dowolnym terminie

Przedsiębiorstwa mają bardzo różne potrzeby, dlatego nasze urządzenia są udostępniane na indywidualnie określony czas. W naszej ofercie dostępny jest:

  • długoterminowy wynajem wózków widłowych,
  • krótkoterminowy wynajem wózków widłowych.

Krótkotrwałe wypożyczenie wózka widłowego przydaje się wtedy, gdy chce się zastąpić urządzenia podlegające naprawom lub przeglądom. To także rozwiązanie służące przetestowaniu konkretnych modeli wózków przed podjęciem decyzji o ich zakupie. Do tego właśnie – między innymi – służy wynajem wózka widłowego na Śląsku.

Wynajem długoterminowy urządzenia przydaje się z kolei np. nowo powstającym firmom, które nie mogą jeszcze pozwolić sobie na posiadanie własnych wózków. Z dłuższego terminu wypożyczenia wózka widłowego na Śląsku korzystają też przedsiębiorstwa o zwiększonym zapotrzebowaniu sezonowym. Po zakończeniu umowy nie muszą przejmować się magazynowaniem i utrzymywaniem niepotrzebnego już sprzętu.

Wózek widłowy – oferujemy szeroki wachlarz usług w trakcie wynajmu

Jako profesjonaliści zajmujemy się nie tylko wypożyczaniem urządzeń, ale również ich serwisowaniem. Wykonujemy wszelkie naprawy oraz regularne przeglądy techniczne, aby miał pewność, że będą one poprawnie funkcjonować przez cały czas wynajmu. Oprócz tego na życzenie klientów zapewniamy operatorów do obsługi wózków.

W razie pytań dotyczących wyceny usługi, terminów czy doboru sprzętu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością pomożemy w każdej sprawie.

Najlepsze części zamienne do wózków na Śląsku

Mamy wysokiej jakości części zamienne do wózków widłowych, niezależnie od tego, czy są to starsze czy nowe wózki widłowe. Wraz z czasem pracy w branży pozyskaliśmy szereg kontaktów, dzięki którym możemy zapewnić asortyment dla większości modeli wózków widłowych. Jesteśmy w stanie zapewnić części do wszystkich marek, w szczególności do - Hubtex, Still, Linde, SMV, Konecranes, Ital Carelli, Toyota i inne. Zapewniamy także ciężkie do kupienia części do wózków widłowych – Śląsk jest rejonem, gdzie dynamicznie rozwijamy naszą działalność. 

Staramy się, aby klienci byli zadowoleni z przeprowadzonych zakupów, dlatego dbamy o ekspresowe terminy dostawy towarów. Dzięki współpracy z największymi dostawcami oraz możliwości magazynowania dużej ilości towarów jesteśmy w stanie zagwarantować specjalne ceny i możliwość negocjacji przy większych zakupach. Wystawiamy gwarancję na wszystkie sprzedane produkty. Katalog dostępnych w sprzedaży produktów jest stale poszerzany, aby zapewnić jak największy asortyment naszym Klientom. W przypadku, jeśli nie mamy na stanie jakiejś części, jesteśmy w stanie jak najszybciej ją zamówić.

Sprawdzone części do wózków widłowych Śląsk

Urządzenie po sporym czasie pracy może się zepsuć, a jego części się zużywają. Najważniejszym jest minimalizacja szkód zatrzymania pracy. Nowe części, w pierwszej kolejności powinny być jak najlepszej jakości i spełniać najwyższe parametry. Zapewniamy najlepsze części do wózków widłowych, a Śląsk to województwo, na którego terenie współpracujemy z największymi firmami w branży.

W swoim asortymencie posiadamy szeroki wybór kół do wózków, przekładni, foteli, rolek wideł, elementów układów hamulcowych i instalacji elektrycznych, łożysk, uszczelek, rozruszników oraz innych zamienników.

Zapewniamy fachowe porady, nasi pracownicy prezentują ofertę produktową tak, aby Klienci zakupili poszukiwany produkt przy realnym zaoszczędzeniu funduszy. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o telefon. Dzięki naszym częściom zamiennym na Śląsku, sprowadzanym od najlepszych producentów w branży, Klienci mogą zyskać komfort psychiczny i poczucie bezpieczeństwa w trakcie pracy.

Prawidłowo działający sprzęt jest podstawą wydajności pracy, a także bezpieczeństwa. Dlatego powinien on przechodzić regularne przeglądy. Oferujemy profesjonalny serwis wózków widłowych na Śląsku. Wyróżniamy się fachowością, terminowością, kompleksową ofertą oraz wyceną zleceń w pełni korzystną dla naszych Klientów.

Serwis wózków – zapewniamy kompleksową obsługę

Dostarczenie maszyny do warsztatu potrafi przysporzyć wiele problemów. Na dodatek wymaga opłacenia transportu. W związku z tym przygotowaliśmy ofertę naprawy/przeglądów wózków widłowych w Twoim miejscu pracy. Profesjonalna kadra zabiera ze sobą cały sprzęt potrzebny do wykonania usług serwisowych i natychmiast przystępuje do działania. W kwestii takiej jak naprawa wózków widłowych Śląsk może skorzystać z tego wygodnego rozwiązania. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze!

Sprzęt zastępczy na czas usług serwisowych na Śląsku

Naprawy nierzadko zajmują sporo czasu, a brak odpowiedniego sprzętu wstrzymuje pracę całego zakładu. Wiemy, jak dużym to może być utrudnieniem, dlatego podczas serwisu wózków widłowych na Śląsku proponujemy korzystne warunki wynajmu urządzeń zastępczych. W ten sposób zostaje zachowana ciągłość pracy w Twojej firmie.

Przeglądy zgodne z przepisami

W ramach oferty zawiązujemy umowy stałe, ale udzielamy też pomocy doraźnej. Stali Klienci otrzymują pełną obsługę serwisową. W jej skład wchodzą przeglądy kontrolne i wszelkie niezbędne naprawy wózków widłowych na Śląsku.

Co istotne działamy zgodnie z normami określonymi przez UDT. Dzięki temu zyskasz pewność, że przeglądy będą w pełni profesjonalne i bezpieczne. Podczas pracy badamy też stan izolacji oraz modernizujemy wózki widłowe do aktualnie obowiązujących standardów. Zajmujemy się ponadto naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi wózków wszystkich popularnych producentów.

Sprzedaż wózków widłowych. Postaw na zakup wózka widłowego

W P.U.H. Widlak oferujemy nie tylko wynajem, ale również sprzedaż wózków o różnych parametrach technicznych. Kupisz u nas wózki spalinowe (gazowe i diesle) i wózki widłowe elektryczne, które mają szeroki zakres udźwigu oraz wysokości podnoszenia. 

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkich zainteresowanych naprawą, przeglądami i pozostałymi świadczeniami, na jakie składają się nasze usługi serwisowe. Możesz liczyć na atrakcyjne warunki współpracy! 

Wynajem wózków widłowych Katowice, Gliwice, całe województwo śląskie

Wypożyczalnia wózków widłowych w miastach: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Czechowice Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Skoczów, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Śląsk, Żory, Żywiec.

Inne usługi w Śląsku: Relokacja maszyn Śląsk, Używane wózki widłowe Śląsk , Profesjonalny wynajem wózków widłowych Still, Wynajem wózków widłowych Linde.